Şimdi Ara

Arkadaşlar yerli AAA Oyun Yapıyorum Yardım Lazım.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Yazılım Geliştirme >> Oyun Geliştirme - Oyun Motorları >> Arkadaşlar yerli AAA Oyun Yapıyorum Yardım Lazım.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    16 Mesaj
    Öncelikle hepinize iyi forumlar. 15 yaşındayım arkadaşlar oyun yaparken bilgisisayarım bozuldu oyunumun grafikleri falan far cry 5'e kafa tutan bi oyun oluyordu. Ancak dediğim gibi bilgisayar bozulduğu için devam edemiyorum. Siz değerli forum üyelirinden yardım bekliyorum. Bana destek olmak isterseniz patreon hesabımı bırakıyorum oradan üç beş lira bağış atsanız bile yeter pc alıp oyunumu tamamlamak için. Yine dediğim gibi yerli bir oyun olacak oyunun girişine türk bayrağı falan ekleyeceğim yardımlarınızı bekliyorum...
    https://www.patreon.com/nscompanydestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Genç Girişimci -- 29 Haziran 2019; 18:33:23 >

|
    |
  • Dostum oyunundan görseller paylaş, senin yaptığını bir şekilde kanıtla. O zaman bırak biz düşünelim. Yeni kayıt olup para isteyen ve kanıt sunmayan biri benim gözümde dolandırıcıdır. Bu arada Türk bayrağı kesin olsun. O olmazsa projeyi çöpe at.
  • Yarbay
    2110 Mesaj
    Dostum oyunundan görseller paylaş, senin yaptığını bir şekilde kanıtla. O zaman bırak biz düşünelim. Yeni kayıt olup para isteyen ve kanıt sunmayan biri benim gözümde dolandırıcıdır. Bu arada Türk bayrağı kesin olsun. O olmazsa projeyi çöpe at.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Bilgisayar Mühendisliği 3/4
  • Yarbay
    2480 Mesaj
    Gercekten 15 yasinda boyleysen Allah bizi senden korusun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ORGANIKHOSAF -- 30 Haziran 2019; 17:17:27 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    Bezdim
    |
    |
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
emek server
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.