Şimdi Ara

Arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu sıralar evlilik hazırlıkları içerisinde bulunduğumdan beyaz eşya işini de bu ay içerisinde halletmek istiyorum. Marka konusunda Bosch düşünüyordum daha sonra Siemens te tanıdık bulduk ve herşeyiyle aynı ürünler olduğunu görünce Siemens te karar kıldım. Simdi sizlere almak istediğim ürünleri liste şeklinde veriyorum. Bu ürünlerle ilgili düşüncelerinizi bana aktarırsanız cok memnun olurum. Fiyat konusunda sıkıntım yok tek cekincem dayanıklı olmaları ve uzun yıllar bana sorunsuzca hizmet etmeleri.

Simdiden iyi kötü bütün yorum yazan arkadaslara tesekkur ediyorum.

SIEMENS

Buzdolabı KA62DA71NE
    Çamaşır M. WM14S840TR
    Bulaşık M. SN56M596EU
    Kurutma M. WT46Y860TR
    Fırın HB43AT540E
    Ocak EP616PB21E
    Klima S1ZMI12906

• selam

dartyde indirimler var bugün beyaz eşya ve küçük ev aletlerinde. artık her perşembe olacakmış. bir bakın isterseniz bu haftakilere ya da gelecek haftakileri de takip edebilirsiniz:https://www.facebook.com/media/set/?set=a.296601387054123.64718.124502270930703&type=1
  • kardeşim uzun yıllar beyaz eşya sektöründe olmamın verdiği tecrube ile öncelikle söylemek isterimki beyaz eşya şans işidir. gider en ucuzunu alırsın 10 sene sorunsuz calısır. gider en iyisini alırsın daha garantisi dolmadan başlar arızalar. bu demek değildir git en ucuzunu al tabiki kaliteli bi cihazın diğerinden farkı var. tabiki arıza yapma olasılığı ucuz cihazlara göre daha düşük ama bu demek degıldır uzun yıllar sorun cıkarmadan calısacak yani her cihazın arıza yapma olasılığı var. biraz şans işi.www.izmirboschservisleri.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klimancello -- 19 Ocak 2012; 15:10:48 >
  • Oneri ve yorumlar icin tesekkurler arkadaslar. Tabiki buyuk olcude sans isi, insallah ağzımızın tadıyla kullanmak nasip olur. hafta sonuna kadar bu listedekileri almayı dusunuyorum su an icin fiyat la alakalı kosusturmalarım suruyor. Bakalım guvenilir bir yerden almaya calisicam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.