Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

arkadaşlar yardım lazım acil olduğu için konu açtım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
202
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Diğer >> arkadaşlar yardım lazım acil olduğu için konu açtım
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    3620 Mesaj
    arkadaşlar arkadaşımda benim tavsiyemle xbox getirdi amerikadan. uygun tv olmadığından lcd monitöre bağliycaktı ama ses çıkış yeri olmadığından ses yok. nasıl ses alırız lütfen bi yardım edin. xboxa direk hoparlör fln bağlamak mümkün değil dimi ?

|
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Yarbay
    2372 Mesaj
    Her yerde var forumda da var. Ses aparatı, optik ses aparatı vs diye bulunur.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    10 Not
    Dediğim kablo ve parçalar şunlar;

|
    |
1
Reklamlar
haberler
Masal
google reklamları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,233
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.