Şimdi Ara

Arkadaşlar Web Tasarımı Kursu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
3.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben izmirde oturuyorum ve profesyonel web tasarımı kursuna gitmeyi düşünüyorum bir iki yere baktım gözüme duelcom daha hoş gözüktü 100 saat süresi toplam 2.5 ay ve şunları öğretiyorlar sizce nasıl bana fikir verebilirmisiniz.
    Macromedia Flash
    Macromedia Dreamweaver
    Macromedia Fireworks
    Adobe Photoshop
    Microsoft Frontpage

• baya iyi de ardından bir de asp ya da php öğrenmeye bak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ninja1975

Arkadaşlar ben izmirde oturuyorum ve profesyonel web tasarımı kursuna gitmeyi düşünüyorum bir iki yere baktım gözüme duelcom daha hoş gözüktü 100 saat süresi toplam 2.5 ay ve şunları öğretiyorlar sizce nasıl bana fikir verebilirmisiniz.
    Macromedia Flash
    Macromedia Dreamweaver
    Macromedia Fireworks
    Adobe Photoshop
    Microsoft Frontpage

ücret ne kadar???
  • bende istanbulda aramıştım zamanın da bunlara ek paintshop da veriyolardı.sanırım 750 falnmı istemişti ne bilge adam
    quote:

Orjinalden alıntı: elo

quote:

Arkadaşlar ben izmirde oturuyorum ve profesyonel web tasarımı kursuna gitmeyi düşünüyorum bir iki yere baktım gözüme duelcom daha hoş gözüktü 100 saat süresi toplam 2.5 ay ve şunları öğretiyorlar sizce nasıl bana fikir verebilirmisiniz.
    Macromedia Flash
    Macromedia Dreamweaver
    Macromedia Fireworks
    Adobe Photoshop
    Microsoft Frontpage

ücret ne kadar???
  • 1010 Ytl telefonda söylediler. 10 taksitte yapıyorlarmış çok gibi geldi.
  • pahalıymış beee. gidersin inşallah
  • quote:

1010 Ytl telefonda söylediler. 10 taksitte yapıyorlarmış çok gibi geldi.

yok abi ben almayayım, çokmuş... ben de sıfırdan başlayacağım. artık kitap alıp, internete takılarak ve bol bol pratik yaparak öğreneceğim.

BU ARADA DA BU İŞLERDEN ANLAYANLARA BİR SORUM VAR: BİR ARKADAŞIM HTML İLE BAŞLA DEMİŞTİ. BAŞLADIM DA, ŞU ANA KADAR YAPTIKLARIMI FRONT PAGE'DE VE PUBLİSHER GİBİ PROGRAMLARDA RAHATLIKLA YAPABİLİYORUM. HTML'İN BANA NE GİBİ YARARLARI OLABİLİR? DİREK DREAMWEAVER VE FLASH İLE BAŞLASAM OLMAZ MI? AZ PHOTOSHOP BİLİYORUM...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elo -- 31 Temmuz 2005, 14:27:49 >
  • teknoloji televizyonunu takip edin.
  • Bu nasıl webtasarım kursudur?
    Html yok
    Asp yok
    Asp.NeT yok
    Php yok
    Java yok
    kısacası programlama dili yok. Dinamik dilin en az birisi olması lazım. Üyelik formu, iletişim formu, ziyaretçi defteri, sayaç, tarih vs vs bunları kodlamayı ya da kullanmayı kendin mi öğreneceksin. O zaman boşuna para verme derim. Programları öğrenmek o kadar zor değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreaMMaster

Bu nasıl webtasarım kursudur?
    Html yok
    Asp yok
    Asp.NeT yok
    Php yok
    Java yok
    kısacası programlama dili yok. Dinamik dilin en az birisi olması lazım. Üyelik formu, iletişim formu, ziyaretçi defteri, sayaç, tarih vs vs bunları kodlamayı ya da kullanmayı kendin mi öğreneceksin. O zaman boşuna para verme derim. Programları öğrenmek o kadar zor değil.

dostum seni sölediklerin ayrı bir kurs olarak veriliyor adıda web programcılık diye, tasarım sadece programları öğretiyo,
  • Bence önce bir dil öğren örneğin html daha sonra tasarım kendi gelir derim.
  • quote:

Macromedia Flash
    Macromedia Dreamweaver
    Macromedia Fireworks
    Adobe Photoshop
    Microsoft Frontpage

nerde kardeş buu bende gitmeyi düşünüyorum...pahalı ama ne yapalım zaman geçsin maksat
  • dostum 2.5 ayda o kadar programı nasıl öğrenilir bilmiyorum bu tip kurslar genelde sadece basit olarak temel eğitim verirler.Hiçbir zaman derine inmezler.Fiyat diğerlerine göre iyi
  • bu kurslar ne akdar yararlı olabilirki cok pratik yapmakta fayda var bende php kodlamaya girdim onu öğrenicem insallah yavas yavas ilerlerim
  • Gereksiz ve çok para kayıt olana kadar çok iyi güleryüz 1 hafta içinde ne olduklarını anlarsın. Ne yaparsan kendin yaparsın...
  • dogru bende gitdecem oraya kesin..olarak.

web tasarimle ilgi hersey...photshop tan..asp net kadar..ne varsa ögretiyorlar...toplam maliyeti..3-4 milyari bulacak..ama ingilizce hazirlikta...var...:)
  • quote:

Orjinalden alıntı: fatihred

dogru bende gitdecem oraya kesin..olarak.

web tasarimle ilgi hersey...photshop tan..asp net kadar..ne varsa ögretiyorlar...toplam maliyeti..3-4 milyari bulacak..ama ingilizce hazirlikta...var...:)

öyle söylerler ama hep göstermemek için bişeyler çıkarırlar. zaten bişeyde öğretmiyorlarki ordan çıktıktan sonra iş bulman çok olacaktır.stajer olarak bi yerde iş bulunur ancak.bence git reklam ajanslarına öğrenmek isitiyorum maaş vermeyin ama bana bu işi öğretin dersen hem işi daha iyi öğrenirsin hemde paran sana kalır.
  • bende aynı kursa gittim istanbulda 475 ytl verdim sana bu fiyatı çok vermişler ama gidersen ardında boşluk vermeden asp veya php de öğren derim yoksa benim gibi çırpınırsın.....
  • webtasarım programlarını kendinde çoook rahat öğrenirsin..
    kesinlikle "web programlama" kursuna git derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: wk

webtasarım programlarını kendinde çoook rahat öğrenirsin..
    kesinlikle "web programlama" kursuna git derim

Şiddetle tavsiyemdir kardeş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.