Şimdi Ara

..:: ARKADAŞLAR U600 BLUE MU BLACK Mİ NE DERSİNİZ? ::..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ŞİMDİ SİPARİŞ VERİCEM AMA BLUE YADA BLACK HANGİSİ DAHA İYİ BİEMEDİM BİLGİSİ OLAN VAR MI

• bence mavi olan daha güzel duruyor, daha parlak ve canlı, siyah ise mat pek güzel durmuyor, ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz sen hangisini beğendiysen onu al.
  • bence siyah daha güzel ya telefon çok beyfendi duruyor
  • bencede siyah bugün aldım hatta siyah rengni çok hoş
  • Kardeş almışsın ama aynı tercihte bende zorlandımFakat bi yanlışlık oldu mavi geldi ve çok beğenerek kullanıyorum telefonu
  • Telefona siyah rengin daha çok yakıştığını düşünüyorum.
  • delikanlıya siyah her zaman daha karizmadır.

desem de kişisel zevk işi bu işler. hangisini beğeniyorsan onu al. kendi kullanacağın telefonun rengini başkalarının zevkine göre seçme derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: .TaneR.

delikanlıya siyah her zaman daha karizmadır.

desem de kişisel zevk işi bu işler. hangisini beğeniyorsan onu al. kendi kullanacağın telefonun rengini başkalarının zevkine göre seçme derim.

tamamen katılıyorum.
    aklın hangisine kayıyosa git pat diye al cok dusunmeden
  • bence ne alirsan al mavisini alma,benim arkadasim telefoncu ve onda u600 un tum renkleri mevcut(mavi,siyah,kirmizi ve kahverengisi de var) inanin kirmizisini ben cok begendim ama maviyle siyah dersen siyah gercekten daha agir duruyor bencede siyah
  • siyah ın her zmn ayrı bir karizması olur
  • Ben U600 alma derim Hiç sağlam bir telefon değil kuzenime aldık 1 ay sonra sattık , ekranı çatladı , üst ve alt mekanizma resmen dans ediyor , hiç tavsiye etmem. Biraz daha fazla verip K810i al fln istersen
  • hem bu kdr zarif tel yapıp hemde sağlam yapamazlar heralde hassas kullanılacak tel bu.beb dün aldım maviden* tuş takımı biraz sorunlu gibi geldi geri götürdüm bgn pat diye geri verdiler yenisini ama telefon kralmış en son d900 modelini kullanmıştım samsungun ondan beri baya bi ilerleme kaydetmiş telefonum siyah ve gerçekten herşeyiyle mükemmel
  • siyah renk daha güzel...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.