DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Arkadaşlar Tez Yazıyorum Acil Yardım EPSON L110
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
10.108
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Yazıcı/Tarayıcı >> Arkadaşlar Tez Yazıyorum Acil Yardım EPSON L110
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      250 Mesaj
      29 Haziran 2013 19:10:36 Konu Sahibi
      Yeni aldım ürünü ve hiç yazdıramadım, talimatları da harfi harfine yaptım. Bir arkadaşım ilk çıktıyı kendinin belirlediği birşey den alması gerektiğini söyledi ama o tarz birşey de çıkmadı karşıma. Ne yapmam gerek arkadaşlar? Teşekkürler..

|
      |

• Yarbay
      3059 Mesaj
      29 Haziran 2013 22:29:44
      quote:

Orijinalden alıntı: TheAnswer23

Yeni aldım ürünü ve hiç yazdıramadım, talimatları da harfi harfine yaptım. Bir arkadaşım ilk çıktıyı kendinin belirlediği birşey den alması gerektiğini söyledi ama o tarz birşey de çıkmadı karşıma. Ne yapmam gerek arkadaşlar? Teşekkürler..

Normal ne istiyorsanız yazdırın.Ama ilk önce bir-iki kere kafa temizleme yapınki kafalar iyice mürekkep dolsun.
      |
      |

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      29 Haziran 2013 23:55:41 Konu Sahibi
      Adamım denedim ama yine boş kağıt veriyor hiç birşey yazmıyor ya. Arızalı cihaz aldık sanırım.

• Yarbay
      3059 Mesaj
      29 Haziran 2013 23:58:22
      quote:

Adamım denedim ama yine boş kağıt veriyor hiç birşey yazmıyor ya. Arızalı cihaz aldık sanırım.

Hava tıpalarını açtın mı dostum? Ayrıca hava varsa yazmaz yazıcı.İyice kontrol et.
      |
      |

• Yüzbaşı
      250 Mesaj
      30 Haziran 2013 00:03:31 Konu Sahibi
      Mürekkepin olduğu tıpaları diyorsun sanırım adamım ama onları iyice kapattım yani hava girecek bir durum yok sanırım yanlışta anlamış olabilirim ama tam bilemedim. Mürekkepleri doldurdum haznelerine bir türlü yazdıramadım öğlenden beri uğraşıyorum bakmadığım yer kalmadı internette ama yok bulamadım adamım.

• Yarbay
      3059 Mesaj
      30 Haziran 2013 00:29:58
      quote:

Mürekkepin olduğu tıpaları diyorsun sanırım adamım ama onları iyice kapattım yani hava girecek bir durum yok sanırım yanlışta anlamış olabilirim ama tam bilemedim. Mürekkepleri doldurdum haznelerine bir türlü yazdıramadım öğlenden beri uğraşıyorum bakmadığım yer kalmadı internette ama yok bulamadım adamım.

Hayır dolan değil 2 tane tıpa olması lazım üzerinde birisi dolum diğeri hava alması için.Hava almazsa mürekkep akmaz yazıcıya.Tıpaları açın sonra kafa temizleme yapın.Açmadan yapmayın kafa zarar görür
      |
      |

• Yüzbaşı
      374 Mesaj
      30 Haziran 2013 02:11:01
      birde tankın yanında vana var vanalar açık olmalı çizgi yukarı bakmalı..
      kafa temizleme yapıp, sınama sayfası yazdırmanız gerekir sınama sayfasında eksik çizik olmamalı
      |
      |

CGG
    • Yüzbaşı
      250 Mesaj
      30 Haziran 2013 23:58:00 Konu Sahibi
      Valla arkadaşlar her ikisinide denedim çizgi yukarı bakıyor hep yazdırma kısmında. Kafa temizlemeyide yaptım 2 kez ama sonuç aynı. Emre dediğin tıpalar boyadaki tıpalar değil anladım ama başka yerde de tıpa göremedim.

• Yarbay
      3059 Mesaj
      01 Temmuz 2013 00:35:29
      quote:

Valla arkadaşlar her ikisinide denedim çizgi yukarı bakıyor hep yazdırma kısmında. Kafa temizlemeyide yaptım 2 kez ama sonuç aynı. Emre dediğin tıpalar boyadaki tıpalar değil anladım ama başka yerde de tıpa göremedim.

Mutlaka bir tıpa olması gerek yoksa hava almaz ve mürekkep akmaz.Başka tıpa yok ise dolum tıpalarını aç dene bakalım kafa temizleme yaptıktan sonra.
      |
      |

• Yüzbaşı
      374 Mesaj
      01 Temmuz 2013 11:02:06
      bence mürekkep haznesinin resmini çek koy buraya. yoksa buradaki arkadaşlar sadece tahminde bulunur.. belki basit birşey.
      |
      |

CGG
    • Yüzbaşı
      250 Mesaj
      03 Temmuz 2013 10:15:16 Konu Sahibi
      Arkadaşlar sorun halloldu. Dün servise götürdüm yazıcıyı. Oradaki arkadaş sınama sayfası yazdırdı ve direk çıktıyı verdi. Bazen mürekkeplerde böyle sorunlar olabiliyor dedi bir problem yok artık şükür. Sizlere de teşekkür ediyorum. İyi forumlar
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      11 Ekim 2013 18:43:33
      Selamlar Bende Epson L110 aldım ve kurulumu tamamlamama rağmen yazıcıdan basılı kağıt çıkmıyor.
      önce teknik servisi aradım onlar bir numara verdiler onları aradım benim yaptığım şeylerin üzerine 4 kez kafa temizleme yapın hala çıktı alamıyorsanız teknik servislik işiniz var cevabı geldi.
      inanılır gibi değil cihazın üzerinde toplam iki düğme var ve çok basit bir makina olmasına rağmen ilk aldığımda bile çalışmıyor ve bu durumun desteği de yok teknik servise gitmek için zaman harca dur. benim başka çarem yok ama almayı düşünenler bence bir kez daha düşünün.
      |
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      19 Mayıs 2014 20:41:27
      Bugün yeni aldım. Aynı problem bende de var. 10 defa kafa temizleme yaptım ama sayfa yazıyor gibi yapıp, boş sayfayı veriyor.
      |
      |

• Teğmen
      118 Mesaj
      19 Mayıs 2014 21:11:39
      30 kere kafa temizletme yapınca oluyor:(

• Teğmen
      239 Mesaj
      28 Eylül 2014 14:34:26

Damla tuşuna 3 saniye basıp cihazın ilk kullanıma hazır hale getirilmesi gerekiyor.
      Bu işlemle yaklaşık 20 dakika boyunca depodan kartuşa mürekkep çekiyor.
      Bu da bir problem olarak karşınıza çıkabilir diye ekledim.
      |
      |
      refazmutlu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Er
      6 Mesaj
      28 Eylül 2014 20:29:14
      Epson L110 Sitemizden alabilirsiniz. Öncesinde ve sonrasında her zaman yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,292
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.