Şimdi Ara

Arkadaslar telpaya gonderdigim cihaz ile ilgili bakarsaniz sevinirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ayin 4unde telpaya samsung i550w cihazimi gonderdim cihazin degisimi icin onay bekledigini ogrendim i550w sifiri uretilmeyen ve stoklarda olup olmadigi bilinmeyen bir cihazmis simdi buna gore bir kac sorum var yardimci olursaniz basinizdan boyle bir olay gecen varsa yardimci olursa sevinirim

1- cihazim yerine ne tur cihaz verebilirler.
    2- alt model bir cihaz vermeleri durumunda uste fatura fiyatinin eksigini geri odeme olarak yaparlarmi
    3- para iadesinde piyasa fiyatina goremi iade yaparlar yoksa elimdeki faturada gozuken fiyata goremi iade yaparlar
    4- birde orjinal fatura elimde yok fatura fotokopisi var renkli olarak birde garanti belgesi var .. para iadesi olurmu bu durumlarda?

bu sorularima cevap verirseniz cok sevinirim

• quote:

ayin 4unde telpaya Samsung i550w cihazimi gonderdim cihazin degisimi icin onay bekledigini ogrendim i550w sifiri uretilmeyen ve stoklarda olup olmadigi bilinmeyen bir cihazmis simdi buna gore bir kac sorum var yardimci olursaniz basinizdan boyle bir olay gecen varsa yardimci olursa sevinirim

1- cihazim yerine ne tur cihaz verebilirler.
    2- alt model bir cihaz vermeleri durumunda uste fatura fiyatinin eksigini geri odeme olarak yaparlarmi
    3- para iadesinde piyasa fiyatina goremi iade yaparlar yoksa elimdeki faturada gozuken fiyata goremi iade yaparlar
    4- birde orjinal fatura elimde yok fatura fotokopisi var renkli olarak birde garanti belgesi var .. para iadesi olurmu bu durumlarda?

bu sorularima cevap verirseniz cok sevinirim

1) i450 veya i560olabilir
    2)alt model vereceklerini sanmıyorum başabaş bir model olacaktır ya da daha pahalı bir model olacaktır.
    4)garanti belgesi varsa kaşeli imzalı faturaya gerek yok.(her türlü işlem için)

ama şunu kesin söyleyebilirim.üst model bir telefon karşılığında daha alt bir model verildiğine hiç rastlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 15 Haziran 2009; 14:00:11 >

• cihaz bugun elime geldi ama cihazin anakarti degisim imei numarasini degismisler yeni imei numarasida garanti kapsaminda gorunmuyor siteden kontrol ettigimde ve ayrica yolladigim arizalarin hepsi duruyor hicbiri yapilmamis yarin tuketici hakem heyetine gitmeyi dusunuyorum napayim??
  • arkadaslar cihazi tekrar yolladim servis kagidina iade veya ust model cihazla degisim istedim ..cihaz 7. kez servise gidiyor diye belirttim sizce akabinde ne olur yardimci olabilirmisiniz??
  • herhalde paranı iade ederler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.