Şimdi Ara

ARKADAŞLAR TELEFONUMUN DİNLEMİP DİNLENMEDİĞİNİ NASIL ANLARIM?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
6
Favori
141.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefon dinleme olayı nasıl oluyor birde dinlendiğini nasıl anlarım nasıl engellenir bilgisi olan varmı????????????

• Dinleniormuki ?
  • Yaaaaaaa Arkadaşlar Yapmayın gözünüzü seveyim herkeste bir telefonum dinleniyor kaygısı

adam diyorki benim telefonum dinleniyor sözüm meclisten dışarı

-ne iş yapıyorsun diyorum

-çobanım diyorrrrr

buyur burdan yak

dinleme işlemi o kadar kolay gerçekleşen birşey değil hele karı koca arkadaş dost aralarında oluşan muhabbetler için asla dinleme yapılmaz

peki hangi durumlarda telefonun dinlenebilir ?

1) Uluslararası politik yonden şüphe taşıyor ve sürekli ankara ve yurtdışı temasları yapıyorsan

2) Dün 1 kişiyi Öldürüp Telefonunla birlikte ortadan kaybolduysan

3) Ülke ve diğer Ülkelerin Güvenliklerini tehtid edebilecek biriysen

4)aktif olarak siyaset yer alıp yaptığın göze batan çalışmalarınla

Öbür Türlü yok kız arkadaşım yaptırır o yaptırır bu yaptırır kesinlikle olmas savcılık bu tip şeylere pabuç bırakmıyor arkadaşlar

DEVLET İÇİNDE DEVLET OLABİLİR TELEKULAK GİBİ ODA DEVLET İÇİNDEKİ DEVLETTEN BİRİ DEĞİLSEN KAFANA TAKACAKTA BİRŞEY YOK :)

• Beni 2 senedir dinliyorlardı, artık bende birşeyler bulamamışlar demek ki, artık dinlemiyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wolf07

Beni 2 senedir dinliyorlardı, artık bende birşeyler bulamamışlar demek ki, artık dinlemiyorlar.

dinlendiğini nerden biliyorsun.varmı bi yöntemi
  • kım dınlendıgını bılebılıyorkı arkadaslar yapmayın yaaa
  • arkadaşlar adamlar tüm devlet memurlarına bedava avea hat dağıttı neden? birde turkiyedeki gsm oparatorlerinin hiç biri konuşmaları şifreleyip yayınlamıyor yanı hava öylece geziyor elinde bu teknoloji olan herkes herkesi çok rahat dinler
  • abartmasak
  • neden mesela bi dostun bi suç işledi ve sonra seni aradı gel işi halletim tamma falan gibilerinden bir sey söyledi tabi seninde haberin yok adam teknik takipte ,sonra o kişi ilerleyen günlerde göz altınaalındığı zamn sanma gelip seni almayacaklar onunla beraber dinlenen şüphelenilen herkes göz altına alınır ve gelde ayıkla pirincin tasını
    quote:

Orjinalden alıntı: nervium

abartmasak
  • sende nediyorsun kardeşim de :D. senle ilgili olmadığı anlaşılır belki peşide düşmezler
  • gayrettepeye gidip bir gece geçir bakalım derdini kime anlatacaksın,içeri alındığında kmseyede haber veremezsin arasın dursun seni milet
    quote:

Orjinalden alıntı: mutimuti

sende nediyorsun kardeşim de :D. senle ilgili olmadığı anlaşılır belki peşide düşmezler
  • benim bi tanıdık polise sen ne ayaksın dediği için 3 gün aradık istanbulda nezarette çıktı . o olay birazda kader yapcak bişey yok . türk polisi işte bizden insanlar olağan üstü bişey beklememek lazım.
  • ii yırtmışş..ibretlik bir olay anlatayım şahsın kendi ağzında eleman iş çıkışı otostop yapar arabanın biri durur ve elemanı alır yıolda kenera ceker sigara lacam der gider eleman arabada bekler o ara polisler gelir araba çalıntı elemana işelm yaparlar olay ayydınlanana derdini anlatana kadar 14 ay gecer ve serbest kalır
  • valla arkadaslar sallamamı olur atmasyonmu olur bilmiyorum ama konuşma esnasında ses eko yapıosa dinlenior die duymustum ne kadar doğru bilmiyorum sadece duydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: macapapazi

valla arkadaslar sallamamı olur atmasyonmu olur bilmiyorum ama konuşma esnasında ses eko yapıosa dinlenior die duymustum ne kadar doğru bilmiyorum sadece duydum
    anlamsız yankılar tıkırtılar telefonun anıden kesılmesı
  • Dinlendiğini öğrenmenin tek bir yolu var.Bi arkadaşın ile anlaş.Sonra birbirinizi arayıp kaçakçılıktan,uyuşturucudan falan bahsedin filanca yerde teslimatı yapıcaz diye anlaşın oraya gidin ellerinizde birer çanta olsun,tam değiş tokuş yaparken ''Dur,Polis kimse kıpırdamasın''diye bir ses duyarsanız bilinki dinlenmişinizdir.Ha ondan sonra ne yaparsınız,durumu Polis e nasıl izah edersiniz bilemem.Ama içindeki merakı gidermiş olacaksın.Değer diyorsan dene ve denersen eğer sonuçları bizimlede paylaşki bizde bilelim.
  • Bunu yaptıktan sonra kodese duserrek foruma yazmak uzun zaman alabılır
  • Orada da forum vardır herhalde oraya takılırsın...Gerçi biraz farklıdır ama....
  • Normal kullanıcıların telefonları dinlenmiyor arkadaşlar.Boşuna paranoya yapmayın.
  • Telefon dınleme olayı sizin sandıgınız kjadar kolay değil. turkcell için ele alırsak olayı 3o küsür milyon abone için dınleme yapıldıgını düşünün. bu kayıtlar nerede tutulacak? hersey bi masraf. kaldı ki özel yaşam denen bişey var. misal anne ve ya babanız bile gidip sizin adınıza olan bir hat içi hiçbir işlem yapamaz.
    telefonunuzun dinlenmesi için savcılık kararı gerekli. Turkcell ya da diğer operatörlerden kımse durduk yere bunu yapmaz. hat alırken yaptgınız sözleşmede de bu acıkca belirtilir.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.