Şimdi Ara

Arkadaşlar Telefon Tavsiye Edermisiniz Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
90
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, en fazla 1000 Lira veya 1200 TL fiyat aralığında Android cihaz tavsiye eder misiniz hangisi en iyi seçenek olur ?

En önemli alanlar şunlar olmalı ; yüksek cpu hızı, internette oyunlarda kasma yapmasın. Ve güncelleme desteği uzun yıllar güncelleme alsın. ve birazda depolama yüksek olsun.

Şimdi ben bu modelleri beğendim. Sizce bu modellerden hangisi alınır ? Ve sizde önerebilirsiniz.

1- Lenovo K6 Note

2-Huawei P9 Lite 2017

3-Samsung J7 Prime

4-General Mobile 8

Bunlar arasında kaldım. Bunlar resmi garantili cihazlar.
    Ama birde Xiaomi nin modellerini beğendim ama rootmuş rommuş vs bunlarla uğraşmak istemiyorum onun için seçenek dışı bıraktım. Birde resmi garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NicoRosberg -- 11 Haziran 2018; 14:40:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lenovo P2 1400 lira civarında satılıyor. Eğer imkanın varsa onuda bir incelemeni öneririm. Gerek donanım gerek malzeme kalıtesi açısından tam bir fiyat performans ürünü. Normal kullanım şartlarında 17 saat civarında ekran süresi alanlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

Lenovo P2 1400 lira civarında satılıyor. Eğer imkanın varsa onuda bir incelemeni öneririm. Gerek donanım gerek malzeme kalıtesi açısından tam bir fiyat performans ürünü. Normal kullanım şartlarında 17 saat civarında ekran süresi alanlar var.
    Hocam evet onuda biliyorum da indirim denk gelirse bakalım.

Bunlardan ne önerirsin peki GM8 iyimidir

• NicoRosberg N kullanıcısına yanıt
    General Mobile önermiyorum. Discovery zamanından beri GM kullanmış ve ailesinde halen GM 5 Plus ve GM6 kullanan birisi olarak kesinlikle uzak durmanı öneririm. Daha senesi dolmadı GM6 2-3 kez servise gitti. Kendi kendine kapanır, şarj girişi bozulur, Candy Crus oynarken bile kasar. Şuan son durumu kapandı açılmıyor bayram sonrası Hakem Heyeti aracılığıyla parasını geri alacaz kısmetse. GM 5 Plus' ta 20 ay kadar oldu alınalı 5 kez kadar servise gitmiştir çeşitli sorunlardan şuanda da %100 şarjı 2 saat anca ya gidiyor ya gitmiyor.
    Kafan rahat etsin istersen Samsung alabilirsin. Model olarak J7 Core' de alabilirsin. Hem fiyat olarak biraz daha uygun hemde değiştirilebilir bataryası olduğundan ötürü ilerleyen senelerde sırf bir batarya değişimi için tamircilere işçilik + parça parası vermekten kurtulursun.
  • quote:

General Mobile önermiyorum. Discovery zamanından beri GM kullanmış ve ailesinde halen GM 5 Plus ve GM6 kullanan birisi olarak kesinlikle uzak durmanı öneririm. Daha senesi dolmadı GM6 2-3 kez servise gitti. Kendi kendine kapanır, şarj girişi bozulur, Candy Crus oynarken bile kasar. Şuan son durumu kapandı açılmıyor bayram sonrası Hakem Heyeti aracılığıyla parasını geri alacaz kısmetse. GM 5 Plus' ta 20 ay kadar oldu alınalı 5 kez kadar servise gitmiştir çeşitli sorunlardan şuanda da %100 şarjı 2 saat anca ya gidiyor ya gitmiyor.
    Kafan rahat etsin istersen Samsung alabilirsin. Model olarak J7 Core' de alabilirsin. Hem fiyat olarak biraz daha uygun hemde değiştirilebilir bataryası olduğundan ötürü ilerleyen senelerde sırf bir batarya değişimi için tamircilere işçilik + parça parası vermekten kurtulursun.
    Ooo hocam anladım çok teşekkür ederim.

O zaman Samsung j7 prime veya Huawei p9 lite 2017 arasında seçim Yapabilirim.

• NicoRosberg N kullanıcısına yanıt
    Evet ikisi de güzel cihazlar ayrıca resmi distribütör garantili olmaları da cabası. Arıza durumunda karşınızda muhatab bulabilirsiniz. Ek olarak ithal garantili Xiaomi vb. markaları kesinlikle önermiyorum.
  • quote:

Evet ikisi de güzel cihazlar ayrıca resmi distribütör garantili olmaları da cabası. Arıza durumunda karşınızda muhatab bulabilirsiniz. Ek olarak ithal garantili Xiaomi vb. markaları kesinlikle önermiyorum.
    Aynen bende öyle düşüyorum Çok Teşekkür ederim hocam.

• xiaominin telefonları güzel ama resmi distribütör garantili olursa alınır ki öyleleri var zaten.Arkadaşın dediği gibi İthalatçı garantili olanlara sakın ama sakın bulaşma.Bir sorun halinde başın çok ağrır.Hem telefonsuz kalırsın hem de sorunun çözümsüz kalır.Tecrübeyle sabittir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oflu82 -- 21 Haziran 2018; 19:16:30 >
  • quote:

Ith garantili 16gb j7 prime dual sim kullaniyorum bir sorun yok.Ve çokça da ith garantili telefon kullandım.

Zaten telefona zarar verilmezse garantiyede ihtiyaç kalmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oflu82

xiaominin telefonları güzel ama resmi distribütör garantili olursa alınır ki öyleleri var zaten.Arkadaşın dediği gibi İthalatçı garantili olanlara sakın ama sakın bulaşma.Bir sorun halinde başın çok ağrır.Hem telefonsuz kalırsın hem de sorunun çözümsüz kalır.Tecrübeyle sabittir.
    Xioami Tr pazarına girdi mi?
    Oyleleride var derken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 20 Haziran 2018; 19:53:11 >
  • Hocam daha girmedi,bu telefonu kendi garantisinde satan büyük teknoloji marketleri ve siteleri kast ettim.Bir de bilinen garanti firmalarını kast ettim.
  • Hocam daha girmedi,bu telefonu kendi garantisinde satan büyük teknoloji marketleri ve siteleri kast ettim.Bir de bilinen garanti firmalarını kast ettim.
  • 5 kez servis nedir ya thh'ye başvurup para iadesi alsaydın

• 5 kez servis 1 ay gibi bir süre içinde oldu. Thh ne gitsem 5-6 ay telefonsuz kalacaktim en az. Ve sonuc kesin değil. Ayrıca suan yine bir telefon alacak olsam yine XZ Premium tercih ederdim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.