Şimdi Ara

Arkadaşlar şu sınavlardan kendinize yeterli puanı alın kafi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hiçbir ülkede bu kadar dandirik leş bir sınav sistemi olduğunu düşünmüyorum.Kardesim ben mühendislik okuyacam muhendislik.Ayt fizigim 12 doğru kimyam 10 doğru biyolojim kötü diye istediğim bölüme giremicem belki.Bu ülkede yapılan olayları ciddiye almayın ciğeri beş para etmez.Kendinize yeter puanı alın geçin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heleloo -- 17 Haziran 2019; 9:29:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zaten türkiyede adam akıllı 5 üniversite var, onlar da dünya sıralamasında 300-400 falan. bir de kötü yerde okursak allah muhafaza diyorum başka bişey demiyorum
  • Hadi tyt kismini anlarım genel kültür dersin o bile saçma ama eyvallah da kardeşim sen mühendislik okuyacak adamın sınavını nasıl biyolojiyle belirlersin?

• heleloo H kullanıcısına yanıt
    hocam sadece matematik ve fizik sorulursa çok fulleyen çıkar, bir sene boyunca matematik fizik çalışırsanız artık hatim edersiniz o matematikle fiziği. çok fulleyen falan çıkar o zaman da bir dikkat hatasına siz direk elenirsiniz, b*k yoluna gidersiniz yani. sistem mantıklı değil ama yapılacak bir şey de yok gibi gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: bounmatematik

hocam sadece matematik ve fizik sorulursa çok fulleyen çıkar, bir sene boyunca matematik fizik çalışırsanız artık hatim edersiniz o matematikle fiziği. çok fulleyen falan çıkar o zaman da bir dikkat hatasına siz direk elenirsiniz, b*k yoluna gidersiniz yani. sistem mantıklı değil ama yapılacak bir şey de yok gibi gözüküyor
    LYS kötünün iyisiydi en azından mf3-mf4 vardı şimdi tam çöplük

• heleloo H kullanıcısına yanıt
    evet orada haklısınız lys sistemi en iyisiydi. hem diğer sınavın erken olması hem de mf3 mf4 gayet mantıklıydı. fen derslerinden 30 soru da gayet iyiydi. o sistem olsa istediğim yere gireceğimden emindim şuan mezuna kalıcam bu g*tverenler yüzünden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.