Şimdi Ara

Arkadaşlar şu duvar kağıdını bulur musunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen şu duvar kağıdını bulmama yardım edebilir misiniz? Videoyu yükleyen kişinin diğer videolarına da bu videoya da baktım ama hiç birinde paylaşmamış, yorumlarda benim gibi soran çok kişi var ama kimse bulamamış, google görsellerde arattım ama oradan da bir şey çıkmadı. Lütfen biri şu duvar kağıdını bulsun artık attığım videonun yorumunda ctrl + f yapıp "wallpaper" diye arattım 34 kişi daha benim gibi mağdur lütfen biri acımızı dindirsin artık

Buyurun buda video linki:https://www.youtube.com/watch?v=TC2UnT-XR-U Arkadaşlar şu duvar kağıdını bulur musunuz?

• Yardımcı olacak kimse yok mu
  • Default sanırsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Aslan.

Default sanırsam.

Hocam videodaki arayüzü indirdim ama yoktu öyle bir duvar kağıdı, sızdırılan note 7 duvar kağıtlarında da yok. Bir türlü bulamadık şunu :)
  • Kanalın hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz zorlarsak bu olur sanki  Arkadaşlar şu duvar kağıdını bulur musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Al1mert -- 24 Temmuz 2016; 15:00:11 >
  • Güzel kanal senin mi?

• Ne note 5stockta ne de videoda bahsettiği note 7 grace arayüzünde bulamadım ben

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler nereden bu kaniya vardiniz bilmiyorum ama kanal benim degil. Zaten benim olsa bile 300.000 goruntuleme alan videoya daha fazla izlenme cekmek icin boyle bi baslik acmazdim. Tek derdim duvar kagidi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.