Şimdi Ara

Arkadaşlar soyuldum [Konu güncellendi. Bıçak geri alındı. Polise bildirildi.] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
1.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyer itemi kurtaramadiysan gerekenı yap kurtardiysanda kenari cekil [:) ve forum olarak birdaha bogle bısı yasarsak hep beraber sıkayet edelım ustekı mesajda yazdıkları dogruysa ucmus cocuk :D
  • Palavra sıkmış resmen :)

Acımayın böylelerine.

@@Batmanlı Betmen hocam sende aynı şekilde EGM'ye yazar mısın?

EDİT: Kenara çekilmek, bana dokunmayan yılan moduna girmek olmaz. Cezalandırılmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABSOLUT. -- 9 Aralık 2017; 18:47:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Palavra sıkmış resmen :)

Acımayın böylelerine.

EDİT: Kenara çekilmek, bana dokunmayan yılan moduna girmek olmaz. Cezalandırılmalı.

çok doğru ders olmustur hakınızı haram edin. bekleyelim Absolut, birdaha olursa hep beraber dilekce verelim ? son şansi olsun bece çocuga acıyorum sonuna kadar ezıyet ceksın , ama ailesine aciyorum işte .

@ABSOLUT
  • Bu arada arkadaslar hepımız dıkatlı olalim bogle olaylar birdaha yaşamaylim. forum uzerinden Absolut' a guvene bılırsınız. en azindan zarar da etseniz paranız olur obur turlu :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptannnJackk

quote:

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

Palavra sıkmış resmen :)

Acımayın böylelerine.

çok doğru ders olmustur hakınızı haram edin. bekleyelim Absolut, birdaha olursa hep beraber dilekce verelim ? son şansi olsun bece çocuga acıyorum sonuna kadar ezıyet ceksın , ama ailesine aciyorum işte .

@ABSOLUT

Egmye bildirdim ben. Savcılığa da vereceğim pazartesi. Totosu tutuştu zaten
  • Ailesine aciyin deiğim gibi birdaha olursa hep beraber bı dılekce yazalım. eyer bu konuyu okuyorsa hadini Bİl Bidakine Kimse Seni Affetmiyecek Ve acimadan gıtlana binicez.
  • Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Helal olsun hocam bu ders umarım yeter onlara yoksa daha çok çekecekleri var . Okusunlar bunları hep. Rica ederim bu arada
  • Kaptan az sus kardesim bu adamin ya arkadasisin ya da korumayi birak. 6 ay once beni dolandirmaya

Kalkti demek ki 6 aydir kac kisiyi dolandirmaya calisti veya dolandirdi. Konuyu acan arkadas lutfen devam et, savciliga falan ver lutfen ver bu adam 6-7 ay once beni dolandirmaya calisiyordu kim bilir dh disinda bilmedigimiz kac insan var. Vaktin falan varsa peşini birakma bu olayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaptannnJackk K kullanıcısına yanıt
    sen neden bu kadar göze batıyosun. alakan yok ama salça oluyosun saçma bir şekilde. yoksa o çocuk sen misin yazı tipleriniz de benziyo:D profiline öğretmen yazmışsın doğru mu bu :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f0rest -- 9 Aralık 2017; 20:38:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu elemanı iyi sıkıştırmışın helal,keşke adli mercilere bi gitsede uğraşsa. Bu arada bLaxp helal olsun
  • f0rest kullanıcısına yanıt
    Öğretmen mi :DD Aynısını ben de düşündüm de direk suratına vurmıyayım dedim, dün açtığı konuları gördüm büyük ihtimal aynı kişi :D
  • KaptannnJackk K kullanıcısına yanıt
    Sezer'in yan hesabı gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Belesinternetkullanicisi

Sezer'in yan hesabı gelmiş

Harbi mi ?
  • Bir yerlerini tutuşturmuşsunuz hocam tebrikler Geri adım atmamanız, aksine daha da ileriye gitmenizi temenni ederim
  • Takipte kalacağım bakalim nerelere gidecek

• aldım kola çiğdem bu konudan film çıkar
  • Lickshoot kullanıcısına yanıt
    öğretmen adayı-öğrenci yapmış çok fark ediyomuş gibi. 1 aylık banı da yedirtmiş kendine sıyrıldı mı dersin :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    ben hiçbir bilgiyi hatırlamıyorum ama
  • Utanmadan awp’yi hediye eder misin diyor tam keko

• 0212 636 2973 İstanbul Siber Suç Hattı.

Burayı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsin. Sana bir mail adresi verip elindeki belgeleri oraya yollamanı isteyecekler sonrasını polis abiler hallediyor zaten :) bu arada 2 yıla kadar da hapis cezası muhtemel.Arkadaşlar soyuldum [Konu güncellendi. Bıçak geri alındı. Polise bildirildi.]
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.