Şimdi Ara

Arkadaşlar SONY KDL-50w805b mi lg 47lb670 mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SONY KDL-50w805b Yİ Bİ ARKADAŞ 2450 TL YE VERECEK SİZ OLSANIZ SONY 50w805b mi alırsınız yoksa

lg 47lb670 mi lg yi de lg bayisi 2330 tl ye verecek lütfen yardımcı olurmusunuz çok kararsız kaldım?????????????

• Düşünmeden sony`yi al hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abel xavier

Düşünmeden sony`yi al hocam :)

yorumunuz için teşekkürler forumda biraz kötülemişler sony nin bu w805b modelini o yüzden kararsız kaldım en çok hdd den film izlemekte kullanıcağım ben
    tv yi sony yi alırsam sorun yaşarmıyım 1 tb hdd den film izlerken lg tüm formatları sorunsuz açıyomuş bide lg nin gerçek hz i 200 hz diyorlar
    sizce hangisi doğru
  • Bende bir lg kullanicisiyim. Ama aradaki 3 inclik fark ve sony ismi olunca gözünü kırpmadan alabilirsin. Bende 2 lg tv var. Biri 2012 uretim 42lm3400 digeride 2013 uretim 50ph670s plazma. Ama icinin rahat etmesini istiyorsan git bir tekno markete , kendi gozunle gor,hem test de etmis olursun. Bu arada bulursam uygun fiyata bir sonyde ben alicam :)

• bi Lg kullanıcıs olarak Sony öneririm diyorsun yani :) benide zaten şuan lg den vazgeçirticek Sony deki en büyük etken 3" daha büyük olması ama smart konusunda da lg önde diyorlar lg de akıll kumanda var birde 700 hz bunlar kafamı karıştırıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yagmur03

bi Lg kullanıcıs olarak Sony öneririm diyorsun yani :) benide zaten şuan lg den vazgeçirticek Sony deki en büyük etken 3" daha büyük olması ama smart konusunda da lg önde diyorlar lg de akıll kumanda var birde 700 hz bunlar kafamı karıştırıyor...

Bak hocam, o 700 ,800 hz laflarina inanma. Hepsi pazarlama stratejisi. O sisirme hz tvlerin hepsinin native tazeleme hizi 60 dir. Buna benim 800 hz lik plazmamda dahil) w805b nin medya oynaticisi ne kadar iyi bilmiyorum ama o cakma hz lere takilma. Bu arada sony tv ler tazeleme olayinda lg den kat kat iyidir. Sen niye lg aldin ozaman diyeceksin) f\p) 1700 tl ye 50 inch plazma.sonyde 3000 den asagi o boyutta led bulmak imkansiz..

• Uygun fiyata bulmuşken Sony yi al diyorsun yani olmadı zaten filmi bilgisayardan açıp hdmi la tv bağlarım kalite konusunda düşme olurmu bilgisayardan açarsam filmleri ?
  • Bilgisayar her zaman tv nin kendi medya oynaticisindan daha basarilidir. Hdmi ile baglar full hd filmlerin keyfine bakarsin :)

• quote:

Uygun fiyata bulmuşken Sony yi al diyorsun yani olmadı zaten filmi bilgisayardan açıp hdmi la tv bağlarım kalite konusunda düşme olurmu bilgisayardan açarsam filmleri ?

2 side gereksiz Prof. Bir konsol oyuncusu değilsen sadece Tv ve Fılm ıcın Kullanıcaksanız hz , ms vs tarzı hıcbir ozellığe takılmanıza gerek yok . sadece Full Hd Olsun yeter boyutu ( inç ) istedıgınız en ucuz markayı alın gıtsın bence 1.500 tl den fazla rakam bayılmaya hıc gerek yok (tv ve film için )

• Yani baktım açmıyo filmi bağlarım bilgisayara artık yapcak bişey yok:)Bu benim ilk büyük tv olacak 50" tv nası olur 4 metre oda için
    birde sizce w805b mi yoksa w815b mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur03 -- 8 Temmuz 2014; 22:37:24 >
  • Amiral34 A kullanıcısına yanıt
    Hocam haklısınızda işte insan bi kere alıyorum olmuşken iyisi olsun diyo bide gidiyoruz mağazaya açıyolar hd filmi cam gibi bende de aşırı derecede netlik hastalığı var şimdi büyük de olsun istiyoruz bi taraftan aslına bakarsanız tv ye 1800 den fazla para vermiycektim lg 47la 620s mi ne alacaktım gele gele buralara kadar geldim :)
  • Ucuz olani fazlasiyla isini gorur hocam.cok fazla detaya inme arkadasin dedigi gibi. Dedigi gibi konsol yuzunden plazmaya gectim bende. Al o tvlerden birini keyfine bak.fazla ucmaya gerek yok :)

• Lg 50Lb58v , 50 ınc 127 ekran 1799 tl bimeksden al gitsin hıc gerek yok 2300 tl lere yazık edersın benden solemesi hayırlısı olsun şimdiden ( 1799 al lg yı ustune ses sistemı alırsın ılla o parayı harcıcam dıosan en mantıklısı guzel bir home sistem )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amiral34 -- 8 Temmuz 2014; 22:47:39 >
  • Yani aslına bakarsan fazla bile uçtum ben şuan da sorma 1 hafta öncesine kadar 2 binliradan fazlasına tv almam derken nerelere geldim sırf 3.000 liralık Sony yi 2500 e alacaz fırsat kaçmasın mantığından böyle oldu durum işte :)
  • quote:

Yani aslına bakarsan fazla bile uçtum ben şuan da sorma 1 hafta öncesine kadar 2 binliradan fazlasına tv almam derken nerelere geldim sırf 3.000 liralık Sony yi 2500 e alacaz fırsat kaçmasın mantığından böyle oldu durum işte :)

Bilirim o psikolojiyi :)

• Amiral34 A kullanıcısına yanıt
    Haklısınız aslında bu fikride aklımda bulunduracağım
  • quote:

Haklısınız aslında bu fikride aklımda bulunduracağım

Iki model arasindan secim yapmak istedigin icin bende sony onerdim.daha avantajli cunku. Ama sirf film izlemek icin lukse kaciyor.arkadasin tavsiyesi mantikli :)

• Ama hocam şöyle de bişey var sonuçta ikisini kıyaslayınca bile Sony daha iyi kararına vardıktan sonra şimdi daha alt model ve 50 hz olan o 50"Lg tv den bu görüntü kalitesini alabilecekmiyiz almışken bi kere alalım iyisi olsun istiyorum bende HD filmlerde falan görüntü kalitesi farketmez mi diyorsunuz siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yagmur03 -- 9 Temmuz 2014; 11:55:33 >
  • quote:

arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz

SONY KDL-50w805b Yİ Bİ ARKADAŞ 2450 TL YE VERECEK SİZ OLSANIZ SONY 50w805b mi alırsınız yoksa

lg 47lb670 mi lg yi de lg bayisi 2330 tl ye verecek lütfen yardımcı olurmusunuz çok kararsız kaldım?????????????

aldın mı hocam tv yi. ben de sony 'nin o medelini almayı düşünüyorum. aldıysan bir yorumlar mısın deneyimini

2900 tl ye buldum en düşük . sen nerede buldun 2500 e . de bizde alalım :)
  • wwwZiranbula kullanıcısına yanıt
    aldım hocam tv yi görüntü kalitesi harika bi kaç gündür hdd den hd filmler falan izliyorum,atv ile trt nin hd kanallarındada görüntü gayet başarılı kesinlikle tavsiye ederim tek problem şu tv eve büyük geldi daha alışamadım:)
    Bu arada ben banding sorunu nedir falan bilmezdim benimkinde de öyle bi sorun var mı yok mu karar veremedim banding test videosuyla beyaz duvarkağıtlarını açtım tv de karşıdan bakınca bişey yok ama tv nin yanına gelip te yanlamasına bakınca hafiften bi perde tarzı bişey görür gibi oluyorum, görüntü için mahsuru varmı derseniz zerre kadar yok banding sorunu diye bişey duymasam hayatta farkedilecek gibi değil bana göre.
    tv yi bi tanıdıktan aldım alalı bir ay olmuştu nakite sıkıştığı için bana verdi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.