Şimdi Ara

Arkadaşlar son 1 ay tavsiye (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Ruthdure

aynen hocam. o föy sonundaki sorular güzel baya ama fasiküller dandik gerçekten modüllerdeki sorular. föy olayını da saçma buldum ben. sürekli föyler kayboluyor 1 hafta sonra çıkıyor ortaya. keşke 4-5 konu içinde konu anlatımlı modül şekilde yapsalarmış

Aynen yahu hepsi karıştı birbirine girdi 1 föy ararken yarım saat duruyorum başında

Rezil okul birde sınıf en üst kattaydı çatıda açık varmış deli gibi rutubet yaptı leş ötesi kokuyor başım ağrıyor böyle bir saçmalık olabilir mi yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: evaportian

quote:

Orijinalden alıntı: Ruthdure

aynen hocam. o föy sonundaki sorular güzel baya ama fasiküller dandik gerçekten modüllerdeki sorular. föy olayını da saçma buldum ben. sürekli föyler kayboluyor 1 hafta sonra çıkıyor ortaya. keşke 4-5 konu içinde konu anlatımlı modül şekilde yapsalarmış

Aynen yahu hepsi karıştı birbirine girdi 1 föy ararken yarım saat duruyorum başında

Rezil okul birde sınıf en üst kattaydı çatıda açık varmış deli gibi rutubet yaptı leş ötesi kokuyor başım ağrıyor böyle bir saçmalık olabilir mi yahu

god help you diyim hocam o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up geometri için nasıl bir yol izlemeliyim ?

• Sb çöz geometri için.

• geometri için denemelerdeki soruları aksatma çözümlerine mutlaka bak böyle böyle 2-3 net çıkartıyorum bende inşallah artırırız
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.