Şimdi Ara

Arkadaşlar size bir c4 serveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    serverlardaki oyuncu sayıları sabah saatleri değişiolar
    Ex,Adena x3: 1855
    Ex,Adenax300 PVP: 853
    Ex,Adenax3 (USA): 145
    Skiller otomatik 3. class questli full C4 işin kötü yanı türklerin az olması

• yenimi bu server yoq sa ? eski bi servermu?
  • creat account error veriyor
  • www.l2extreme.com 35X rate li 2 adet sunucusu bulanmaktadır ve hemen hemen 2 senedir onlinedır. Diger herhangi bir yüksek rateli sunucuda oynamanı tavsiye etmem uzun ömürlü olmuyorlar biraz emek verirsen buradada kısa süre içerisinde maximum lvl'e çıkabilirsin ayrıca serverlar c4 full update olmuştur. Offical c4 fonksiyonları şu anda çalışmaktadır. Hala bir yer arıyorsan l2.hopzone.net den kendine bir sunucu bulabilirsin
  • http://la2.theabyss.eu/?register burdan create edebilirsin eski bi server arkadaşlar kusura bakmayın acc alımıyla ilgili bilgi wermeyi unuttum nick olarak istediğinizi yazın ama şifrede mutlaka bir rakam we bir büyük harf olmalı örneğin acc asdasd aldınız şifreniz Asdasd1 gibi olmalıdır
  • (pm attim)
  • gördüm bende cevabı werdim
  • ahanda benim eski serverim. cok kaliteli bir serverdir gunun her saati her dakikasi sıfır lagg :) ee server makinasinda 16gb ram olunca :))) benim 3x inde 74 lvl full b grade sps em var yardim isteyen olursa arkadasimdam alirim sifresini size yardim ederim :):)
  • nickim Necrostyle gelen olursa pm atın
  • tesekkur ederim saol bu servera nasil girebilirim ve oyunu nerden indirebilirim ? bu servera gelmek istiyorum... yardimci olursaniz gelicem tesekkur ederm
  • serverın ana sitesi http://la2.theabyss.eu/
    üye olma kısmı http://la2.theabyss.eu/?register
    patch http://la2.theabyss.eu/?files 25.5mb umarım bunlar yardıncı olur sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cxan -- 16 Ekim 2006; 13:41:23 >

• saolun bu bilgiler iyi bu serverda oynayanlar hangi irklarsiniz bu konuda bilgi verebilirmisniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: faim(PuLse)

saolun bu bilgiler iyi bu serverda oynayanlar hangi irklarsiniz bu konuda bilgi verebilirmisniz?

abi human seviosan dagger cı yada okcu ac
    dark elf seviosan speel holwer ac (mage)
    elf seviosan spell singer (mage) veya dagger cı ac
  • abyss serveri gercekten güzel bi server.Adamalrın heves için açtıkları bi server değil.Bundan aylar önce 3x yeni açıldığında 3x te başlamıştık sonra başka servera geçtik.Şimdide 7x serveri açıldı orda başladık.Ayrıca uo,q2-3,cs serverlarıda mevcut.

Yeni açılan bi serverda (7x) lagsiz bugsiz low rate ve gerçekten düzgün çalışan bi L2_C4 oynamak istiyosaniz abyss güzel bi server.DEV team i süper.
  • Ben human necroyu tercih ettim genelde herkes necro kullanıo sana karakter sıralaması yapim kullanılanlar
    1.Necro
    2.Sps
    3.Spell Howler aslında spsyle aynıda denebilir
    4.He ve Sr genellikle bunları tercih ediolar
    Ne açim dersen direk Necro derim Yok para isterim dersen dancer ve buffer burda çok iş görür 1kk dan su gibi alınıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: cxan

Ben human necroyu tercih ettim genelde herkes necro kullanıo sana karakter sıralaması yapim kullanılanlar
    1.Necro
    2.Sps
    Ne açim dersen direk Necro derim Yok para isterim dersen dancer ve buffer burda çok iş görür 1kk dan su gibi alınıyo

arkadasim speel holwer ile sps arasinda büyük fark var
  • Yahu arkadaş deli ediyolar adamı. Ulan amma kıymetli sunucusu varmış adamın. 3 kez denedim üyelik almayı log ekranında şifre yanlış diyor mal. Son birkez daha deneyecem (saç baş yolmak)
  • Bu sunucudan üyelik alabilen kaç kişi var öğrenebilimiyim. Zira gerzek şey şifre kabul etmiyor. Numara yazıyorum harf ekliyorum kabul etmiyor. Bi üyelik aldım onuda oyun kabul etmiyor değiştir diyarum yeni şifremi beyenmiyor. Makina başında amuda kalkınca üyelik veriyor mu acaba yoksa parandemi atayım.
  • ben aldim gayet guzel girip oynayabiliyorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: F!sHeR

quote:

Orjinalden alıntı: cxan

Ben human necroyu tercih ettim genelde herkes necro kullanıo sana karakter sıralaması yapim kullanılanlar
    1.Necro
    2.Sps

arkadasim speel holwer ile sps arasinda büyük fark var

F!sHeR onun olduğunu biliom heralde bu oyunda kimin ne kullandığı yoksa karakter gücü değil kimin hangi karakteri tercih ettiğini yazmıştım oraya
    Şifreye büyük harf koyuyosundur umarım sade harf we rakam değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cxan -- 18 Ekim 2006; 14:15:41 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.