Şimdi Ara

arkadaslar sizce nekadar inandırıcı ? ve nekadar ahlaklı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel >> arkadaslar sizce nekadar inandırıcı ? ve nekadar ahlaklı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    80 Mesaj
    arkadaslar bundan 2-3 gun once actıgım konuda da belırmıstım. ford fiesta titanium yada polo confortline da karar kılmıstım ama agar basan taraf fiesta yonuneydı. fieste modellerine bakıyodum bi yandan da poloya bakıyım dedim ve şöyle bi ilan buldum

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sadece-780-km-de-1-4-beyaz-comfortline-85-beygir-57080591/detay

sizce nekadar dürüstçedir?
    sizce nekadar ahlaksızcadır?
    kaskodan 1-2 bin fazla almak için(kimse yanlıs anlamasın 1-2 bini kucumsedıgımden demıyorum ama düpedüz haram,ahlaksızca ve yalancılıkla elde edılen bir meblag) boyle oynun oynanırmı?
    insanın içi gönlü vicdanı nasıl rahat eder?
    saygılar

|
    |

• Emekli Yönetici
    3019 Mesaj
    Yaptığının etik olup olmamasını geçtim, pek inandırıcı gelmedi bana. Araç ağır kazalıdır, aklınca da bahane olarak yazmıştır bence.
    |
    |

Allaha emanet olun.
    |
    |

Bu adam açık sözlü ahlaksızmış
    |
    |
    hocam 23-24 liram var uyarsa alıym de tamam derse güvendigin bi ustana göster dedigi gibi çıkarsa almak da almamak da sana kalmış :)
    |
    |
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-proton-muayneli-lpg-li-4-lastik-0-klimali-airbagli-101650004/detay/
  • Çavuş
    80 Mesaj
    valla ne yalan soyleyım bu tur ilanları bu tur satıcıları gordukten sonra 2. elden soguyorum.bıraz daha para bırıktırıp denklewstırıp "0" alayım dıye dusunmuyor da degılım
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.