Şimdi Ara

Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017 mezunuyum 5 yıldır 0niversite kazanamdım ilk 5 yıl sayısaldan girdim ilk yıkl 200k geldi ondan başka iyi gelmedi şimdi ea ya geçeyimi sizce kafam çok karışık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Birazda psikolojik sorunlarıödan kaynaklı ders çalışamıyorum sayısalda fizik ve matenatikten korkuyorum yapamıyacam diye sayısal fobi oluştu bende

• Arkaraşlarım hepsi hemşire öühendis oldu ben boktan bi sıralama yaptım psikolojim bpzumtu iyice bpzuldu n yapcagımı bilmiyoruö

• 2017 mf 213k
    2018 baraj altı
    2019 380k
    2020 girmedim
    2021 baraj altı

• Liseyide 4 yıl sayısal toplam 9 yıldır sayısalxıyım elde var 0

• Hocam eğer ciddiysen valla çok üzüldüm keşke ilk yıl tercih verseymişsin bu sınav sistemine ben olsam bu kadar yılımı harcamazdım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Cidiyim hocm mlsf

• Hocam yol gösterecek bir hoca bulabilirseniz onunla görüşün. ("koç" da olabilir)

• Ben olsam vakit kaybetmeden Açıköğretim e yazilirdim. 5 senede biterdi. Sonra da KPSS yi kovalardim.
    Eğer imkanınız varsa bir yandan açıköğretim okuyup bir yandan da dil kursuna gidin. YDS den 70 alsanız ve 4 yıllık üniversite mezunu olsanız bir çok kamu kurumuna başvurabilirsiniz.

• hocam bu sene iyi bi 2 yıllık bi yere gelirse gidin ordan dgs falan deneyin yani yolunuza devam edin bu şekilde beklerseniz daha çok zamanınız yanar. yani giden yıllar gider yapacak bir şey yok hayat böyle düşünmene gerek yok geçmişi. ya da ortaöğretim kpss de bir seçenek tabii ki.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.