Şimdi Ara

Arkadaşlar sistem hazır. içeri Pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beni tanıyan arkadaşlar kusura bakmayın 2 haftadır bir türlü karar veremedim bütçem yetmiyordu düşük parçalara yönelmiştim
    Heleki ekran kartında :D

Şimdi paraya kıyıp sağlam birşey almaya karar verdim dostlarımında desteğiyle. bakalım siz onay vericekmisiniz.
    Sizde desteklerseniz yarın nasipse direk olarak siparişi vericem en geç 3 4 güne elime ulaşır inşallah.

http://i.hizliresim.com/wMY8O2.jpg

Gördüğünüz gibi vatan'dan alıcam.

Sistem oturaklımı veya eksik varmı.
    Not: bütcem 2.500 tl dir. 1 kuruş dahi çıkma şansım yok. Sonradan 1 2 ay sonra ssd 256gb alıp sistem oturmuş olucak sanırım.

Cevaplarınızı bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar..

• Bence güzel sistem toplamışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: AyhanGüler

Öncelikle merhaba arkadaşlar.

Beni tanıyan arkadaşlar kusura bakmayın 2 haftadır bir türlü karar veremedim bütçem yetmiyordu düşük parçalara yönelmiştim
    Heleki ekran kartında :D

Şimdi paraya kıyıp sağlam birşey almaya karar verdim dostlarımında desteğiyle. bakalım siz onay vericekmisiniz.
    Sizde desteklerseniz yarın nasipse direk olarak siparişi vericem en geç 3 4 güne elime ulaşır inşallah.

http://i.hizliresim.com/wMY8O2.jpg

Gördüğünüz gibi vatan'dan alıcam.

Sistem oturaklımı veya eksik varmı.
    Not: bütcem 2.500 tl dir. 1 kuruş dahi çıkma şansım yok. Sonradan 1 2 ay sonra ssd 256gb alıp sistem oturmuş olucak sanırım.

Cevaplarınızı bekliyorum.
    Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar..

bence kasayı C70 beyaz ile değiştir,şık ve güzel görünümlü gamer kasasıdır kendisi bende evimde misafir etmekteyim.tavsiye ederim.Anakart olarak paran varsa OC düşünüyorsan Asus maximus vı hero almanı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadecebirdost -- 4 Ocak 2014; 22:44:38 >

• AyhanGüler kullanıcısına yanıt
    %30 İndirimi beklemenizi tavsiye ederim.

Bu aralar durmadan %30 indirim oluyor zaten yakında %30 indirim olacağından şüphem yok.
  • Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize elinize kolunuza sağlık.

Sistem de değişiklik yapmak istemiyorum açıkcası. anakart Asus,Gigabayt tan ve işlemci intelden başka markalara yönelmekte istemiyorum.

Vatanda %30 indirim olursa beklerim tabikide. bu ayın 20 sine kadar beklicem indirim olduğu gün siparişi vericem.
    Olmassa direk sipariş etcem.

Saolun varolun.
    İyi forumlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyhanGüler -- 5 Ocak 2014; 10:39:56 >
  • Butceniz yeterse anakarti msi z87 - g45 gaming yapin yetmessede kalsin

Kasayida corsair 300r ile degistirirseniz tam takir bir sistem olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cladeusx

Butceniz yeterse anakarti msi z87 - g45 gaming yapin yetmessede kalsin

Teşekkürler kardeşim.

Dediğim gibi Bilgisayarda değişiklik yapma şansım yok. 1 kuruş bile çıkamam yani.
    Anakarttı sonradanda değiştiririm önemli değil benim için ekran kartı ve işlemci önemliydi onlarda son sistem olduğu için sıkıntı yok.
    Ama msı sizin önerdiğiniz anakart lar oyuncular için onuda araştırdım güzelmiş.
    Olmadı sistemi aldıktan 2 3 ay içinde o anakartı alırım.
    Zaten sistem bu değil aslında. Sistemi aldıktan 2 3 içindi ssd harddisk alıcam 256gb lık. ve fan soğutucular flan sıvı soğutma baya aksesuar alıcam.

sistemi aldıktan sonra 2 3 ay idare edicem böyle bunları aldımmı sıkıntım kalmıcak zaten.
    Anakartta sıkıntı yaşarsam onuda değiştiririm.

Kasa konusuna gelincede ben açıkçası dış görünümünede önem verdiğim için beğenmedim. yorumları okudum kaliteli ürüne benziyor.
    Başka kasa öneriniz varsa yazarmısınız.

İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AyhanGüler

quote:

Orijinalden alıntı: Cladeusx

Butceniz yeterse anakarti msi z87 - g45 gaming yapin yetmessede kalsin

Teşekkürler kardeşim.

Dediğim gibi Bilgisayarda değişiklik yapma şansım yok. 1 kuruş bile çıkamam yani.
    Anakarttı sonradanda değiştiririm önemli değil benim için ekran kartı ve işlemci önemliydi onlarda son sistem olduğu için sıkıntı yok.
    Ama msı sizin önerdiğiniz anakart lar oyuncular için onuda araştırdım güzelmiş.
    Olmadı sistemi aldıktan 2 3 ay içinde o anakartı alırım.
    Zaten sistem bu değil aslında. Sistemi aldıktan 2 3 içindi ssd harddisk alıcam 256gb lık. ve fan soğutucular flan sıvı soğutma baya aksesuar alıcam.

sistemi aldıktan sonra 2 3 ay idare edicem böyle bunları aldımmı sıkıntım kalmıcak zaten.
    Anakartta sıkıntı yaşarsam onuda değiştiririm.

Kasa konusuna gelincede ben açıkçası dış görünümünede önem verdiğim için beğenmedim. yorumları okudum kaliteli ürüne benziyor.
    Başka kasa öneriniz varsa yazarmısınız.

İyi forumlar.

hocam öncelikle size pm'dende bahsetmiştim ama tekrar yazıyorum, kasa kalitesi konusunda corsair'den daha iyisini bulamazsınız. sistemi değiştirip tekrardan toplaması sorun değil yarım saatte yapılır o iş, size tekrardan bir sistem çıkartıyorum, eğer alıcaksanız sizin yararınıza, almazsanız sizin kararınız artık hocam ne diyeyim parçaları inventus'dan tercih edicez, inventus'dan daha iyi hizmet veren bir satıcı yoktur, araştırabilirsiniz öncelikle hocam bu arada 2500 tl'den kuruş çıkamam demişsinizde topladığınız sistemin fiyatı 2554 tutuyor, yanlışlık yapmışsınız

CORSAIR CML8GX3M2A1600C9 VENGEANCE LP DDR3-1600Mhz CL9 8GB (2x4GB) DUAL (9-9-9-24) 1.5V Bellek (size ayrı işlemci soğutucusu takarken sıkıntı yaratmıyacak low profile bir ram)
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5000

ASUS DRW-24F1ST 24X Siyah, Kutusuz DVD yazıcı
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=6002

CORSAIR CC-9011014-WW 300R Carbide Serisi USB3.0 Kasa
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5303

ve de psu
    CORSAIR CP-9020060-EU CX600M 600W 80+ Bronze tak çıkar Güç kaynağı (modüler tercih et çünkü kasandaki kablo karışıklığını sıfıra indir ve hava sirkülasyonunu daha iyi sağla)
    http://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=5751

sistem bu haliyle %30 indirimle birlikte eğer dolarda çıkmazsa 2545 tl tutuyor, eklemediğim parçalar kalıcak, ama 100 tl daha ucuz verip r9 270x battlefield 4 almak yerine msi'ın neden aynı performansa sahip olan gtx 760'ı seçiyorsunuz anlamış değilim, %25 indirimle r9'u seçseniz fiyat 2500'e zaten indi bile, mantle'de gelince battlefield 4 ve diğer oyunlara gtx 760'ı tokatlıyıcak r9 270x fakat inat ediyorsunuz, hocam kim size amd'yi kötülemişse donanım hakkında bir bilgisi yoktur, amd şu anda nvidia'ya fark atarak önde, bütün oyun firmaları nvidia'yı bıraktı amd tercih ediyor, yeni nesil oyun konsollarında bile ekran kartı amd, işlemci amd

• Hocam ustteki arkadasa katiliyorum. Corsair kadar saglam kasa bulamassiniz. Tipini bosverin guzellik gecici onemli olan ic guzelligi
  • Hocam ayın 20sine kadar bekleyeceğim demişsiniz. 1 hafta daha sabredin. %99 24-25-26 Ocak tarihlerinde %30 indirim olacak. Nerden biliyorsun derseniz ilkokul ve liseler tatile giriyor o hafta. Ailesine karne hediyesi olarak PC aldıracak çok çocuk çıkar. Bu yüzden Vatan'da %30 indirim olur büyük ihtimal.
  • Teşekkür ederim arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.