Şimdi Ara

arkadaşlar samsung hakkında bilmek istediğiniz herşey gelecek ürünler,şikayetleriniz,

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun bi aradan sonra geri dönmeyi başardım...
    SAMSUNG cep telefonları hakkında bilmek istediğiniz her şey, gelecek ürünler,şikayetleriniz,dilekleriniz, hepsini yazın
    söylediğiniz herşey değerlendirilecektir..
    Teşekkürler

• hocam merhaba..bizim bu teknik servisin eğitimsizliğinden çektiğimiz nedir ya?? nedir bu konu iligili görüşlerin..
  • Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum
  • teknik servis için yorumların tamamen doğru ...takdir edersin ki teknik servis olayı yeni açılan bi bölüm telpa da...bu yüzden yavaş yavaş oturacak...yeni merkezine geçtikten sonra daha iyi bi hizmet vereceğinden kuşkunuz olmasın...
  • Yaw arkadaşlar telefonu dediğim gibi 2 gün önce servise verdim.
    Dün bir baktım takipten tamir edilmesi mümkün değil teslkim bekliyor diye yazıyordu.
    Şaşırdım acaba dedim neden böle bişey yazmışlar.
    Darbe izi felan mı buldular dedim ama o da yok. Yanlışta anlamayın telefonun her özelliği çalışıyor.
    Neyse bu gün gittim almaya dedim ne oldu. DEdi içine su kaçmış su teması varmış dedim ne su teması yahu cebimden dolaba dolaptan cebime giren tele nerde su girsin dedim. İnanmıyorrsanız dışardaki bir tamirciye sordurun diyo salak mıdır nedir yaw? GAranyi gitmezmi dedim gider diyo manyağın vardiği öneriye bak. Çok kızdırdı beni. Dedim su kaçan telefon nasıl çalışsın bunun herşeyi çalışıyor sallamayın dedim biz burda ne işe yarıyoz dedi. Bende bilmiyom dedim nasıl servissininz anlamadım gitti. dedim yapamayınca su kaçtı deyip yolluyonuz sallmasyon iş yapıyonuz dedim.
    Birde o yeknisyen olacak elektrnoğin e sinden anlamayan adam da hemen yeni yazılımı yüklemiş ulan bir açıp baksana belki zararlı olacak kırık kopuk bir parça var belki yarım kalacak . Belki de açtı baktı anlamadı yazılım yükleyeyim dedi sonra gene olmayınca Allah Allah dedi su kaçmış yaz ver dedi kendince gerizekalı şeyler.
    Buradan KVK ya kocaman bir BAN.....
    Şimdi bir de başarıya götüreceğim bakalım onlar ne diyecek..
    Telefonun tek sorunu da tam kapanmıyor kapatıyorum dokunmatik tuşlar yanmaya devam ediyor. Açmaya çalışıyorum bu sefer de açılmıyor açılması için bataryayı çıkarmam gerekiyor. BAtarya yı çıkarıyorum taktığım gibi tekrardan telefon kendiliğinden açılıyor. Şarza takıyorum tuşlar sönüyor. Şarzdan çıkarıyorum tuşlar sönük kalıyor ama bir müddet sonra tekrar kendiliğinden yanıyor fazladan bir temas var anlaşılan ya da bir voltaj regülatöründe bir sorun var bu kadar basit bozukluğu yapamadılar yaw bir daha .
    BAri düşürmüşsünüz deseydide gam yemeseydim sıvı teması dediler yahhhhhhh kafayı çizecem. Neyse sabretmek geerk demi...

Bir de bir şey sorayım başarı da yapamazsa ben dışarda bir tamirciye götireyim mi ne de olsa gene garanti dışı diyorlar. Varsa tanıdığınız böle işten analayan biri söylerseniz sevinirim...

hocam bak bizim ana forumdan alıntı yaptım bi arkadaşın yaşadığı sorunu..nedir yorumun..

• ya servisle mervisle suana kadar hiç işim olmadıda samsung kullanıcısıda değilim kullanıyordum ama samsungların ekranın içine toz almaması süpper bi olay ya diger markalar içine toz alıyor
  • d 900 un kapak sorunu her cıhazda var mı sadece benım cıhaz mı hatalı.gecen gun servıse verdım kapaktan dolayı yasadıgım sorunu anlattım kapak gevsedı kayan mekanızmayı kpatınca ekranın uzerıne dokununcaa gıcır gıcır otuyodu.servıstekı bayan cogu d 900 de bu sorun var kızak degısecek dedı ve telefonu aldı..servısten ıkı gun sonra aldım.ekrana bır jelatın yapıstırmıslar ya kızagı degıstırdıler yada baska bırsey yaptılar.ama garantı kagıdına kapakla ılgılı bır sorunla karsılasılmamıstır.kapak salınımı normaldır demısler.bende ordakı bayana sordum nıe boye yazdınız dıe.telefona bır ıslem yaptıkları asikar ama yapılmadı dıe
    yazmıslar...nedenını bende anlamadım.galıba bunun nedenıde aynı sorun 3 defa yasanırsa cıhazı degıstırmek zorunda olduklarından...yanılıyomuyum yoksa?
    not:tlfnu nısantasındakıtelpa servısıne verdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackal48 -- 27 Aralık 2006; 23:00:04 >
  • anladaığım kadarıyla ürünü kvk servisine vermiş...telpa servisine versin daha iyi bir hizmet alacağından eminim...ama teknik servis olayı çok kapsamlı bi olay ve türkiyenin gerçek yüzü elbette sorunlar olacaktır...ve şu bilinsinki müşteri her zman haklıdır..
  • serviste başarı kvk dan çok daha iyi adamlar ne fatura ne garanti belgesi hiçbirşey istemiyorlarbence başarı ve telpa
  • merhaba
    d600 ile ilgili bir sorunum var yardımcı olabileck arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

mp3 çaları açıp sesi son kademeye düşürene kadar ses normal olarak alçalıyor fakat en düşük düzeye getirdiğimde sesin tamamen kesilmesi gerekirken en üst düzeyde ses çıkıyor,kulaklık taktığımda böyle bir problem yok.
    ne yapabilirim?

kolay gelsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: neryaman

merhaba
    d600 ile ilgili bir sorunum var yardımcı olabileck arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

mp3 çaları açıp sesi son kademeye düşürene kadar ses normal olarak alçalıyor fakat en düşük düzeye getirdiğimde sesin tamamen kesilmesi gerekirken en üst düzeyde ses çıkıyor,kulaklık taktığımda böyle bir problem yok.
    ne yapabilirim?

kolay gelsin...

hiç uğraşma arkadaşım format at
  • rehber gider mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: neryaman

rehber gider mi?

EVET GİDER AYRIYETEN VAP MMS AYARLARIN VE TELİNE KAYITLI MESAJLARIN DA GİDERVİDEO FOTOGRAFLARA SESLERE BİR ŞEY OLMAZ
  • format atmana da gerek yok aslında. bi yazılım yüklersen düzelir teknik servislerde...
  • yaa konu açtım ama orda cevap bulamadım telefonu elimden düşürdüm pek düşürmek sayılmazda biz buna düşürmek diyelim şimdi elimden düştü telefon halının üstüne yanlamasına sonrada kanepenin yumuşak kısmına çarptı sonra annem almış bir kenara koymuş telefonu elime bi aldım ki telefonun tuşlarının ışığı yanıyor ama ekranda hiç bir belirti yok neden acaba ya bide bozulmuş ise kaça patlar bu bana

tel:samsung x650
  • quote:

Orjinalden alıntı: birebirdeetkili

format atmana da gerek yok aslında. bi yazılım yüklersen düzelir teknik servislerde...

• şimdi ekranın gitmesi yazılım da olabilir teknik de olabilir...ekran tamamen beyazmı...?
  • bnm kvk daki samsung servislerinden yana çok şikayetim var. hiç memnun kalmadım. telefonunu verebilirsen seninle telden konuşalım birebirdeetkili. pm bekliyorum
  • E900 ün pil maximum voltajı kaç?
  • kvk dediğin gibi yapamadığı cihazı sıvı teması var garanti dışı diye geri gönderiyor...geçen zaten bir müşteriden öğrendim...biz nokıa 6280 ürününü kvk ya gönderdik..ürünü kendi elemanları gelip teslim alıyor...teslim etttik...ürünün serviste kalma süresi olan1 ay yasal hakkı doldu...müşteri aradı...ürün serviste dedik.. yasal hakkınız başladı dedik tüketici haklarına başvurabilirsiniz dedik. kvk nın numarasını verdik..müşteri aramışş..ürün bize teslim edilmemiş demişler..müşteri bizi aradı ürünü teslim etmemişsiniz dedi. dedik biz teslim etttik form var teslim ettiğimizize dair...sonra müşteri tekrar kvk yı tekrar arıyor. durumu anlatıyor...tabi paçaları tutuşuyor işte faturanızı getirin cihazınızı değiştireceğiz diye kıvırıyorlar..yani neler dönüyor...samsung telefonunuzu telpa garantiliyse telpa servisine verin.memnun kalın...numarama gelince maalesef veremem

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.