Şimdi Ara

Arkadaşlar SALMAYIN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sınava az kaldıkça herkes salmaya başlar özellikle bu sene bu covid olaylarından dolayı iyice bıkkın durumdasınız ama en azından 40gün daha dişinizi sıkın bende bu dönemlerde eskisi kadar iyi çalışamıyordum ama kendinizi ne kadar zorlarsanız kardır.Hiçbir şekidle ders çalışmak istemiyorsanız bile kendinize eğlenceli gelicek şekilde çalışabilirsiniz kitap çözmek istemiyorsan çözme deneme çöz sadece bu bile kardır.Ben artık soru yüzü görmek istemediğim için sadece deneme çözüyordum başka bişeye bakıcam gücüm kalmamıştı çünkü yada video hızını 3x e alıp soru çözümü izliyordum inanın bana hiç yapmak istemediğiniz bişeye kendinizi zorlamaktansa buna benzer çözümler bulmak daha faydalıdır.Şuan ne çalışırken keyif alıyorsanız o şekilde çalışın ama çalışın.Sınavdan çıktıktan sonra ben bu kadar çalışabilirdim diyebiliyorsanız sonuç önemsizdir içiniz rahat etsin yeter.Herkese başarılar

• Reis haklısın da salan salsın bence rakip sonuçta
  • Salmak isteyen salsın kimse umrumda değil şu saatten sonra hem giren sayısı azalır da çok virüs yayılmaz en azından.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.