Şimdi Ara

arkadaşlar sakın kazıklanmayın (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
9.173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • buzdolabı alacağım yakında internetin yolu göründü bana
  • Bakın aqua med termojel, Eczaneye aynı boyut ve markayı sordum bana 35 lira fiyat çekti.

Peki internette ne kadar?https://www.hepsiburada.com/sicak-soguk-termo-jel-kompres-buz-jel-termojel-termofor-27x35cm-p-HBV000003HWAZ

Bir de herkesi uyarayım, bakın doktorunuz ilaç yazarken ne yazdığını sorun hatta not alın, doktor neden diye sorarsa eczanelerin farklı ilaç verdiğini belirtin.

Eczanelerin muadil ilaç saçmalığına bir son verin. Bu ne demek, doktor mesela Eti sütlü kare çikolota yazmış ama eczacı tutup ülker veriyor.(pek bilimsel olmasa da en basit anlatım buydu.)

Bir de eczacılara en gıcık olduğum olay, ulan eczaneye ne zaman gitsen eczacı yok, hep kalfalar orada, hiçbir zaman eczacı ile muhatap olamıyorsun, ulan o zaman ne anlamı var senin eczane açmanın.

• Evet eczaneler her şeye baya bi kar ekleyip satiyolar. Eczaci arkadaşım vardı her gün şu krem şu deodorant şu losyon geçirdim diye anlatiyodu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A984A1CC7

Bakın aqua med termojel, Eczaneye aynı boyut ve markayı sordum bana 35 lira fiyat çekti.

Peki internette ne kadar?https://www.hepsiburada.com/sicak-soguk-termo-jel-kompres-buz-jel-termojel-termofor-27x35cm-p-HBV000003HWAZ

Bir de herkesi uyarayım, bakın doktorunuz ilaç yazarken ne yazdığını sorun hatta not alın, doktor neden diye sorarsa eczanelerin farklı ilaç verdiğini belirtin.

Eczanelerin muadil ilaç saçmalığına bir son verin. Bu ne demek, doktor mesela Eti sütlü kare çikolota yazmış ama eczacı tutup ülker veriyor.(pek bilimsel olmasa da en basit anlatım buydu.)

Bir de eczacılara en gıcık olduğum olay, ulan eczaneye ne zaman gitsen eczacı yok, hep kalfalar orada, hiçbir zaman eczacı ile muhatap olamıyorsun, ulan o zaman ne anlamı var senin eczane açmanın.
    Dostum ürünü eczaneden almayarak iyi yapmıssın ama

Muadil ilaçta sıkıntı yok alabilirsin

Muadil neyse onu alırım ben her zaman

İlacın kendiside muadilide aynıdır

• quote:

Orijinalden alıntı: uykuadam

bol bol kazık yiyorsun o zaman
    param bol diyorsan devam et

Alıntıları Göster
    kazık yemek? sağlığımı düşünüyorum. haber izlemiyorsunuz sanırım. sahte ilaçlar yapan insanlar var dünyada. sağlığınız 200 tl den daha az değerliyse buyrun alın.
  • sporcu multivitamini de alsanız olur hepsi aynı şey hatta supradynden iyi 60 tanesi 70 lira falan.. 30 taneye 50 lira domalmaya gerek yok.
  • pcdaly kullanıcısına yanıt
    Evet kazık yemek diyorum

Kazık yiyorsun farkında değilsin

İnternette satan kişide sana satan kişide aynı toptancıdan alıyor.

Ve sizin gibilerin korkularından faydalanıyorlar

İstismar ediyorlar.

Aklın yolu birdir

• Ne alakasi var karsim ben eczaciyim yani yanlis gormussundur 32 dir o yani, ya da o kargodan hiyar falan cikar. Valla o supradynler falan 70 den asagisi kurtarmaz 40 liraya kesin tarihi gecmisini kakalamis size.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    n11 de 24 lira vatandaşı kazıklama

skt yazıyor adam en az 1 yıl
  • uykuadam U kullanıcısına yanıt
    Hocam tamam da ben calisanima 1300 lira para veriyorum, ayriyeten babam para vermiyor. Aylem boyle yani napim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    niye 1300 veriyon asgari ücret versene
    az veriyon
  • küçük esnafların çoğu insan gelse de kazıklasam mantığı ile iş yapıyor. ama yine de internetten ilaç almaya cesaret edemem herhalde. sağlığın ucuzu olmaz.
  • Teknosa 'nın internete özel ve Vatan Bilgisayar 'ın internete özel fiyatları olur bir sor bakalım kendine niye olur diye çünkü internette vergi olayı adam çalıştırma olayı elektrik su dükkan kirası gibi kalemler olmaz o yüzden internetten satılan ekran kartı 1200 tl telefon 1400 tl ya da mouse (fare) 20 tl olur, mağaza da satılan ekran kartı 1400 tl telefon 1600 ve mouse 30 tl olur..

Anlayanaaaaaaa..

Hey güzel Allah 'ım sınıyor musun sen beni özellikle..
  • Arkadaşalar birçok mağaza ayısını yapıyor. Bu olayı çok sık yaşıyoruz ama son dönemde farkettiğim 2 ciddi fiyat farkı söyle oldu;
    1) İki yıl önce kız kardeşim evleneceği için beyaz eşyalarını alayım dedim. Yalovada Profilo serisi Çamaşır, Bulaşık. Buzdolabı ve Set Üstü olan 4lü sete (cihazları ben belirledim) peşin 6000 TL, 12 taksit 7500 Tl demişlerdi, 3 bayi dolaştım rakamlar üç aşağı beş yukarı aynı fiyatlar. İnternetten kupon mupon (beyaz eşyalar eve teslim servis kurulum) hepsini 9-12 taksit seçeneklerinde 4400 Tlye almıştım.

Geçenlerde annemin dizlerinde ki eklem rahatsızlıkları için eczacı CC11 kolejen hap ve masaj kremi önerdi. Hap 30 kapsül 89 TL, masaj kremi 70 TLydi. üç kür uygulanacakmış. İnternetten tek kutu (30 kapsül) 40 Tlye, masaj kremini 22,5 Tlye aldım. Eczacının hesabına göre 337 Tl olması gerekirken ben 142,5 Tlye mal ettim. Fark bu kadar açık.

Bu devirde baban oğlu bile olsa araştırmadan birşey almayacaksın.

• mmysterious kullanıcısına yanıt
    Kör tuttuğunu severmişşş

Aynen bu dostum

peşin 6000 taksitle 7500 Resmen soygun

İlaçlarda soygun

• internet den aldığınız ürünlerin büyük bir kısmı sahte ürünler.
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Sende kazıkçı esnafsın herhalde

• uykuadam U kullanıcısına yanıt
    Sanırım sizde internet üzerinden sahte ürün satan dolandırıcısınız
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Ben burda yaşadığım bir deneyimi aktarıyorum.

Manasızca konuşmanın anlamı yok.

İstersen şu an n11 de supradyn 30 tb fiyatına bakabilirsin.

Birde eczaneden bakabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.