Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arkadaşlar ÖZÜR DİLİYORUM!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
15
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> Arkadaşlar ÖZÜR DİLİYORUM!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2176 Mesaj
    www.webnet.gen.tr sitesinden aldığım domain dün verildi ben olumsuz şeyler yazmıştım bu sitenin sahiplerinden özür diliyorum.Kesinlikle bana bir problem çıkarmadılar.Ben aceleci davrandım ve bazı aksilikler peş perşe geldi.Ayrıca benim yazıma dayanarak yorum yapan arkadaşlardanda tekrar özür dilerim.Bi daha ki sefere daha dikketli olucam.Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wanker -- 24 Aralık 2004, 18:39:30 >

|
    |
    hade be
    |
    |
    sıvası dökülmüş apartmanın önünde, oturma odasındaki rengi solmuş perdenin dibinde, mutfaktaki emektar masanın yanında veya pastan üzerindeki boyası atmış bahçe kapasının yanı başında, olmadı sokakta hareket etmeyen iş makinesinin dibinde takım elbisesiyle çektirdiği fotoğrafı facebook profiline yükleyen canlıya öğretmen denir.
  • Onbaşı
    32 Mesaj
    beni de shell firmam dolandırdı. isim vermiyorum allahından bulsun. şimdi yine shell ariyorum radyo için.
    |
    |
    Arkadaşlar lütfen bu tür şeyleri paylaşalım birbirimizle.Sonuçta 5 dolar mühim değil allahlarından bulsunlar.Ama gücüme gitti insanlık ölmüş dedim
    |
    |
    bu tür şerefsizleri ............. lazım---onun cıkar bir yerinden 5 dolar hatta fazlası.. sen takma kafanı....
    |
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    bunları burda ifşa etmezsek o yılan bir gün bizide sokar...
    onun için bu tür davranışta bulunanları burda kocaman harflerle belirtelim.
    |
    |
  • Yarbay
    2176 Mesaj
    Survivor ne deseniz haklısınız ilk defa başıma böyle bişey geldi artık daha dikkatli olurum yardımın için sağol
    |
    |
    yanlış bilmiyorsam 6,5$'ın altındaki fiyatlar göz göre zararına satmak
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    5$ mühüm diyorsun ama senden benden alıp çığ gibi para topluyor şrrffsizzz
    |
    |
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    arkadaşlar harbi haberim yoktu şimdi onla görüşüyorum...
    |
    |
    bu forumu bu konuyu kim ekledi bilmiyorum çünkü bir çok arkadaşa domain sattık vede isimleri ile tanıyorum nickleri ile değil eğerki öğrenirsem zaten hemen iptal edicem domaninini tabi böle bişey kesinlikle gerçek olamaz gelsin ispatlasın ben buradayım 5 dolara tenezzül ederek birçok müşterimize yanlış yapmayız...

Webnet İnternet Hizmetleri....

iletişim Msn : umit_akcan@hotmail.com
    |
    |

ewet arkadaşlar buldum şahsı istedigi domainde bu bakın bakalım alınmışmı alınmamışmı ve her ne ise bu domaine bu saatten sonra ben el koyuyorum...
    |
    |
    Ewet arkadaşlar benim yanlış anlamam ve biraz aceleciliğim yüzünden arkadaşları suçladım gerçekten özür diliyorum.Herhangi bir sorun olmadı.www.webnet.gen.tr adresinden domain adresi almıştım ve bana bu sağlandı.Tekrar özür diliyorum.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Www.Webnet.Gen.Tr

www.gokbora.net

ewet arkadaşlar buldum şahsı istedigi domainde bu bakın bakalım alınmışmı alınmamışmı ve her ne ise bu domaine bu saatten sonra ben el koyuyorum...

nedemek el koymak, nerde görülmüş bu
    suçlu değilken suçlu duruma düşüyorsun arkadaşım
    tövbe tövbe
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2176 Mesaj
    Arkadaşlar firmadaki arkadaşların burda yazılanlardan haberi yoktu artık uzatmayalım daha fazla.El koyduğunu söyleyen arkadaşta o anki sinirle yazmıştır tıpkı benim sinirle yazdıklarım gibi
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,490
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.