Şimdi Ara

Arkadaşlar Opel Astra 1.3 cdTi mi yoksa Peugeot 307 HDI mi ?????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İkisinin arasında kararsız kaldım, fiyatları da pek farklı değil ama okuduğum yazılara göre kararsız kaldım. Ekonomik ve sorunsuz olması önemli. Siz olsanız ne tavsiye edersiniz?

• ben olsam ikisini de almam
  • fiyatları da yazarsan iyi olur. fiyat olarak da kıyaslayabiliriz.
  • Astra njoy + spor + metallik boya - sunroof yok >>>>>>>>>>>>> 37 civari
    Peugeot designtech modeli +metallic boya + sunroof var >>>>>>>>>>>36 civari

Peugeot nun özellikleri biraz daha fazla Astra ya göre,ve sunroof olması okadar önemli değil,fiyatlar hemen hemen aynı ,marka konusunda seçim yapmakta kararsızım..

Astra çok satıyo dün aradım 2008 lerden 1 tane şimsek gri var başka yok ekim ayının sonuna gelir diyolar. ne dersiniz?
  • 307 seneye yenileniyor astra
  • ben olsam ikisinide almazdım.ikiside eskidi artık.yenileri çıkacak.daha yeni daha modern araçlar bakardım.ve de daha sorunsuz.
  • eğer her iki aracıda beğeniyorsan özellikleri daha fazla olup ucuz olanı tercih et derim
    bence heriki markada birbirinden daha iyi değil
  • peki siz olsanız bu ikisinin dışında ayrı bi marka (dizel modeliyle) 37000 civari ne önerirsiniz??
  • CEED i beklerim
    acelen varsa cerato öneririm
  • 308 i bekle derim ,yok beklemem diyosan 307 designtech iyi seçim olur
  • 307 eskidi Astra daha iyi bir seçim olur.
  • Focusun makyajlısını bekle
  • Fiat Bravo gelecek. Fiyatı ortalama bu civarda olur sanırım. Tabi beklerim dersen...
  • valla 2sininde en full olanları mükemmel ama astrada turbo olduğu için daha ağır basıyo.ben olsam astra alırdım.
  • astra
  • Herkes de bekle demiş , olmaz ki yahu

Eğer aceleniz yoksa evet bekleyip yeni modelleri test etmek mantıklı ama şuan ki şartlar altında Opel Astra iyi seçim olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: accord

valla 2sininde en full olanları mükemmel ama astrada turbo olduğu için daha ağır basıyo.ben olsam astra alırdım.

Hocam günümüz dizel motorlarının hatta hemen hepsi Turbo'ya sahiptirler yani turbo olayı her dizel araçta var artık.
  • astrada turbo var pejeda yok mu diyorsun?? yoksa ben mi yanlış anlıyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: accord

valla 2sininde en full olanları mükemmel ama astrada turbo olduğu için daha ağır basıyo.ben olsam astra alırdım.
  • her taraftan yeni arabalar gelcek en iyisi bekle
  • yeni gelenler şişirilmiş fiyattan satılmaz mı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.