Şimdi Ara

Arkadaşlar nerede hata yapıyorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar üstünde çok düşündüğüm bi sorum olacak.Üniversite istatistik okuyorum bölümüm için ve küçüklükten beridir olan bir merakla yazılım öğreniyorum.R,Python, SQL dillerini biliyorum bunlardan R ye daha hakimim bölümüm gereği.simdi sorum şu millet örneğin Python biliyorum for,if,while listeler dictler stringler falan bunları biliyorum ama bundan sonra ne yapmam lazım bilmiyorum nasıl geliştirmem gerekiyor kendimi ?

Yani kısa ve öz sorum şu dillerin syntaxlarıni biliyorum ancak işi bir ileri boyuta nasıl tasirim bilmiyorum ve gerçekten işi bilen birisnin bana bi yol göstermesi lazım.Cunku aynı şeyleri tekrar tekrar görünce soğuyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Dil sadece bir araçtır, Python ile bir proje yapmaya başlayabilirsin mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,dilin bir araç olduğunu vs herşeyi biliyorum ama işte ben her öğrendiğim dilde temel kavramlar bittikten sonra ne yapacağımı bilmiyorum.Tek başına çalışan bir adamım nasıl bi proje yaparım onu da bilmiyorum.Tavsiyeniz varmıdır ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kütüphaneleri kullanmayı keşfet
  • Herkes gibi sen de bir oyun yada hesap makinesi veya otopark giriş çıkış denetimi gibi bir şeyler yapmayı dene.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Statistics.

Hocam merhaba,dilin bir araç olduğunu vs herşeyi biliyorum ama işte ben her öğrendiğim dilde temel kavramlar bittikten sonra ne yapacağımı bilmiyorum.Tek başına çalışan bir adamım nasıl bi proje yaparım onu da bilmiyorum.Tavsiyeniz varmıdır ?
    Madem uğraşmak istiyorsun, hem network temellerini öğrenmek için, TCP/UDP protokolleri üzerinde custom bir protokol tasarlayabilirsin. Socket.io gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme : Konuyu açalı neredeyse 2 sene olmuş şuan veri bilimci olarak çalışıyorum uzaktan  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.