Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Arkadaşlar nasıl bir kamera almalıyım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> Arkadaşlar nasıl bir kamera almalıyım!!!
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    17 Mesaj
    Arkadaşlar ben film çekmek istiyorum.tabi öncelikle bir kamera almalıyım.sizce nasıl bir kamera almalıyım?
    görüntü kalitesi digital de mi analog damı daha iyidir.ikisinide bilgisayara bağlayabilirmiyim?Montaj yapmak sanırım digitalde daha kolay olur(ben digitale biraz daha sıcak bakıyorum o yüzden).ayrıca ben şu kamera kategorilerini anlayamıyorum.Dijital 8,mini dv,dvd li bunların özelikleri farklımı.hangisi film çekmeye elverişli.
    1 milyar 200 milyona kadar çıkabilirim fiyatta.yardımlarınızı bekliyorum.saygılar.

|
    |
    Tabiki dijital olmalı dijital 8 veya mini dv olmalı. aralarında kalite yönünden bir fark olmadığı söyleniyor ancak küçüklüğü yönünden mini dv piyasada yaygın. dvdli olanların çekimleri kalite yönünden mini dvnin önünde oldukları açık, ancak film çekecekseniz edit işlemleri de olacağından mini dvli kamera+firewire kartı işinizi fazlasıyla görür diye düşünüyorum. kamera markası konusunda forumu arattırırsanız daha geniş ve hazır bilgiler bulursunuz.

syg.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cebor -- 17 Şubat 2005, 9:08:21 >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    10709 Mesaj
    Marka sorarsan yıllarca sorunsuzca kullanman için SONY derim. Piyasada SONY MİNİ DV Lİ kameralardan görürsün. Özelliklerine,fiyatlarına bak hangisi uygunsa onu al. Kolay gelsin.
    |
    |
    |
    |
    20x-24x optik zoomu olan sony var mı. genellikle 10x görüyorum.
    |
    |
    söylediğin fiyat a sony de istediğin gibi bir alet v,bulman zor.
    bence canon bak. olmazsa panasonic. hiç değilse yüksek pixelli bir alet alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tori -- 17 Şubat 2005, 23:37:38 >
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: cinoali

20x-24x optik zoomu olan sony var mı. genellikle 10x görüyorum.

eskilerinde yani hi8 ve digital8 de var. ama minidv ve dvd olanlarda görmedim.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
google reklamları
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.