Şimdi Ara

ARKADAŞLAR MSI G60 IN SORUNSUZ VE EN İYİ MODELİ HANGİSİDİR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ELİMDE Bİ MODEL İ VARhttp://www.pcdepo.com/msi-nb-ge60-0nd-412tr-notebook-urun9126.html İ7Lİ OLAN TAVSİYE ETTİGİNİZ DEĞİŞİK Bİ MODELİ VARMIDIR BUNDAN DAHA İYİ OLAN

• Ge60 ın en yüksek donanım barındıran serisi bunlar. Sadece ram, hdd vs. gibi donanımlar farklılık gösterir. Bunun dışında işlemci, ekran kartı gibi özellikleri daha yüksek olan bir serisi yok. Muadilleri de genelde gt650m gibi biraz daha düşük performanslı kartlar barındırıyor. Yalnız aralarında uçuk farklar yok. Alternatif olarak lenovo y500 sli (çift gt650m) serisine bakabilirsin. Vatanda indirimle 1900 tl gibi fiyatlardan satılmıştı. Sli olarak kullanıldığında, msi deki gtx660m den biraz daha yüksek performans sergiliyor. Kasa kalitesi babında da biraz daha iyi denilebilir. Yalnız soğutma konusunda hangisi daha başarılıdır bilmiyorum.
  • sli teknolojisi sorunlu ayrıca her oyunda çalışmıyo şu an için en yeni seri vatandaki 453tr
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonxxxx

sli teknolojisi sorunlu ayrıca her oyunda çalışmıyo şu an için en yeni seri vatandaki 453tr

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

sli teknolojisi sorunlu ayrıca her oyunda çalışmıyo şu an için en yeni seri vatandaki 453tr

2013 serilerinde hiçbir sorun yaşanmamıstır su ana kadar sli sorunu oyunlara girince eski driverda veriyordu nvidia duzeltti...
  • Sli cikti cikali her zaman var bu
    Halen de tam cozulmus degil

• +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: elano68

Sli cikti cikali her zaman var bu
    Halen de tam cozulmus degil

sen önce git ge60 70 sorunları konususuna orada çöz konularını..adamlar katrilyonlar doktu bu sli teknolojisine gelecekteki tum opyunlarda sli olacak zaten.oyun olarak.
    biraz araştır.suan bana 2013 serilerinden sli sorunu yasayanı goster.
  • bizim çözemediğimiz konu yok orda ayrıca biz sadece oyun için demiyoz başka sorunlarda çıkartıyo
  • quote:

bizim çözemediğimiz konu yok orda ayrıca biz sadece oyun için demiyoz başka sorunlarda çıkartıyo

Hocam laftan anlamayana ne yazsan bos.

• Araştırdığım kadarıyla 2013 serisindeki sorunlar çözülmüş SLİ sağlıklı şekilde kullanılabiliyormuş ama komik yahu cd-romun olduğu yerde takılır sökülür bi ekran kartı hiç cazip gelmedi bana. 453tr de üstünde blu-ray var, ha ne kadar yüksek performans bi blu-raydir, ona bişe diyemem ama cd-romda okadar önemsiz bi detay değil bence. kimisi yanında bi harici cd-rom alırım öyle kullanırım der ama tercih meselesi.

Vatan'ın indirimini bekle derim, 2.257 civarı fiyatlara düşmüştü yada eğer acelen yoksa biraz daha bekle, çünkü ge60ların özellikle 453tr'nin rakibi yok diyebiliriz f/p anlamında gtx660 ekran kartına sahip ürünler 3500-4000 civarlarında geziyor şuanda. rakip bi ürün çıkma ihtimali olursa fiyatı inebilir en azından benim bekletim bu yönde

• daha çok bekliycen ben önümüzdeki hafta alacam
  • quote:

daha çok bekliycen ben önümüzdeki hafta alacam

Çok para be moruk bekar olsam hiç düşünmemde hesap kitap içindeyim. en üst limitim 2300 şuanda bi ara gözü kararttım samsung yada toshiba alacaktım ama baktım Elanonunda dediği gibi msi f/p anlamında en iyisi.

@Sta@mP
    y500 konusunda sorunlar çözülmüş bi ara 1800 fiyatları gördü eğer biraz daha düşük bütçe düşünüyorsan onuda alabilirsin aslında, tüm cihazlarda sorunlar var samsunglarda anakart wireless sorunu y500lerde şuanda çözülsede touchpad sli sorunu toshibalarda ısınma sorunu var deniyor sorunsuz makine yok anlayacağın msi alırsan bence direk yazılımsal ve donanımsal sorunlar konusuna gel boost sorununu anında çözersin onun dışında da zaten şikayet yok sayılır. ama paran çoksa git toshiba x870 al :D

• 2300 veren 85 tl yide verir git al yada i5 ni al 2130 tl hemde paran cebinde kalır
  • lenova Y500 BUNUDAhttp://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-360470-y500-notebook-core-i7--8gb-1tb-2gb-156-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65377 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA SİZCE HANGİSİNİN ŞARJ I DAHA COK GİDER ONA GÖRE SEÇİMİMİ YAPACAM DEDİĞİNİZ SORUNSUZ SLİ BUMUDUR ACABA ? Duyduguma göre G60 Ların şarj ı 2 saatten fazla gitmiyormuş ?
  • quote:

2300 veren 85 tl yide verir git al yada i5 ni al 2130 tl hemde paran cebinde kalır

yok moruk sitedeki fiyatla mağaza arasındaki fiyatlar duruma göre 100 tl civarı oynuyor hatta mağazadan mağaza bile değiştiğine şahit oldum ankarada aynı ürün bi mağazada 2.400 ken diğerinde 2450 idi (örnek)
  • quote:

Orijinalden alıntı: osegakko123

lenova Y500 BUNUDAhttp://www.vatanbilgisayar.com/notebook-netbook-tablet/lenovo-59-360470-y500-notebook-core-i7--8gb-1tb-2gb-156-win8-tasinabilir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65377 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA SİZCE HANGİSİNİN ŞARJ I DAHA COK GİDER ONA GÖRE SEÇİMİMİ YAPACAM DEDİĞİNİZ SORUNSUZ SLİ BUMUDUR ACABA ? Duyduguma göre G60 Ların şarj ı 2 saatten fazla gitmiyormuş ?

Vatanda SLI olup olmadığı belirtilmemiş ancak y500 kullanıcılar klubu isimli konuda yanlış hatırlamıyorsam vatandaki sorunsuz modelin kodu paylaşılmıştı touschpadler değişmiş sorunsuz olanmış vatandaki 2013 olan bence vatandan alcaksan önceden sorun hakkında bilgi iste sor ha ne kadar sağlıklı cevap alırsın muamma vatan personeli efsane çünkü geçen hafta bildiğin mahalle esnafı edasıyla zorla toshıba satmaya kalktılar bana %30 indirim var diyerek aynı ürünü net üzerindne bulup fiyatını gösterdim daha ucuz olduğunu görünce yakamı kurtarabildim :D ama teknik servisiyle hiç sorunum olmadı ve acele etme bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peterpunkk -- 12 Nisan 2013; 15:24:44 >

• arayıp sor
  • aga Vatanda istanbulda çalışan bi tanıdık var sorun olmaz yani gönderme ve bilgisayar hakkında ben sadece hangisinin daha iyi olduu-gunu öğrenmek istedim
  • o kadar yer varken boşuna almıyoz ordan herhalde
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.