Şimdi Ara

ARKADAŞLAR MSI G60 IN SORUNSUZ VE EN İYİ MODELİ HANGİSİDİR (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kullanıcı kulubune sormama gerek yok ayrıca hangi laptopu alcağımı sormam bilgisiz olmam anlamına gelmiyo senin önüne gelen bilgisayarlar kadar bizim elimizden de geçti o yüzden bi ben biliyom havasına girme
  • sakin sakin, burda hepimiz bilgi paylaşımı için burdayız
  • Ben size bi soru sordum siz başladınız kavga edip tartışmaya şimdi bana Lenova Y500 ün yeni modeli 2013 olanı hangi sitededir acaba link verirseniz sevinirip ?
  • neyse konu kirlenmesin ben yorumları siliyorum 1 saat sonrada bu yorumu sileceğim bazıları gorsun diye yazdım bunu.
  • Verdiğin linkteki MSI çok iyi onu al bence.Ben geçen sene haziran ayında almıştım ge 60(gt650m-core i5) şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.Pc 7/24 açık duruyor düşün.Geçen gün aralıksız 7 saat bf3 oynadım banamısın demedi.Soğutma işini çok iyi yapıyor MSI.
  • MSİ 454 var çok memnunum vatndan aldım tavsiyemdir
  • bende alcam artık başıma ne gelir bilmiyom
  • bunlar fabrikasyon ürünler bazınlarına sorunlu denk gelebilir, isyan etmekte de haklıyız çünkü sorunsuz kullanmak için o kadar para veriyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: osegakko123

ELİMDE Bİ MODEL İ VARhttp://www.pcdepo.com/msi-nb-ge60-0nd-412tr-notebook-urun9126.html İ7Lİ OLAN TAVSİYE ETTİGİNİZ DEĞİŞİK Bİ MODELİ VARMIDIR BUNDAN DAHA İYİ OLAN

bu seri hem fiyat olarak hemde performans olarak son derece iyi hiç te sorun yok bu serilerde
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.