Şimdi Ara

Arkadaşlar maximum 400tl ye kadar ssd tavsiyesi enaz 480gb acill (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ***Respect***

Garanti konusuna dikkat etmedim. HP sitesinde Crucial kullanılmasını tavsiye etmiş o yüzden aldım.

DRAM konusunu buradan kabaca öğrenebilirsin. https://www.donanimhaber.com/Addlink-S10-SSD-incelemesi-Uygun-fiyata-DRAMsiz-SSD-deneyimi--96802

Senin laptop da Ryzen biliyorum. Bu arada kendi kendine alıntı yapmışsın

Alıntıları Göster
  • Bende 2 tane Sandisk plus var ve Toshiba rc100 var(pasif soğutucu taktım) bunlar sorunsuz. sandiskler eski MLC Toshiba 3d TLC nane yongali
    Senin yapman gereken şey ihtiyacına uygun ürünü bulmak
    Samsung crucial SanDisk Toshiba bunlar kaliteli markalar.

İops değerleri önemli
    MB yazma okuma önemli
    Dramli dramsiz nasıl?(fayda sayfalar)
    Slc>MLC>3d TLC>qlc bunlar yaklaşık ömrünü belirler örnek Sandisk plus g25 modeli eski MLC g26 sonrası 3d tlc olmuştur modeller
    Ve uzun süre performans sunabiliyor mu mesela 30gb yazıyorsun SSD ye yavasliyacak mi?
    Fiyatına göre performans nasıl. Controlcüsü nedir? Gibi kıstaslara bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 10 Eylül 2019; 2:32:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the spooks

Bende 2 tane Sandisk plus var ve Toshiba rc100 var(pasif soğutucu taktım) bunlar sorunsuz. sandiskler eski MLC Toshiba 3d TLC nane yongali
    Senin yapman gereken şey ihtiyacına uygun ürünü bulmak
    Samsung crucial SanDisk Toshiba bunlar kaliteli markalar.

İops değerleri önemli
    MB yazma okuma önemli
    Dramli dramsiz nasıl?(fayda sayfalar)
    Slc>MLC>3d TLC>qlc bunlar yaklaşık ömrünü belirler örnek Sandisk plus g25 modeli eski MLC g26 sonrası 3d tlc olmuştur modeller
    Ve uzun süre performans sunabiliyor mu mesela 30gb yazıyorsun SSD ye yavasliyacak mi?
    Fiyatına göre performans nasıl. Controlcüsü nedir? Gibi kıstaslara bakabilirsin.
    toshiba tr200 300tl aldm 1 haftadır kullanıyorum memnunum teşekkürler
  • ***Respect*** kullanıcısına yanıt
    hocam bx500 almayı düşünüyorum bende ama ısınma sorunu var diyorlar sizdekinin ısı durumu nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnsera

hocam bx500 almayı düşünüyorum bende ama ısınma sorunu var diyorlar sizdekinin ısı durumu nedir
    Daha önce bir arkadaş özel mesajdan aynı şeyi sormuştu ona yazdığım mesajı kopyalıyorum.

SSDnin sıcaklığı, havanın sıcaklığına, senin bilgisayarının soğutmasına ve yaptığın işlemlere göre değişir.
    Hava şu an 30 derece ve cihaz boşta iken SSD'nin sıcaklığı 35 derece oluyor. Ha sen 7/24 veri yazdırırsan orasını bilemem ama ağır iş için kullanacaksan zaten giriş seviyesi SSDlere hiç bakma. Giriş seviyesi SSDlerde DRAM olmaz ama zaten standart ev kullanıcısı isen aradaki farkı anlamazsın bile.
    Bunların dışında yazılımı çok iyi, saçma sapan grafikler yok sade hazırlanmış.
    Garanti belgesi kutudan çıkıyor. Ben Hepsiburada'dan almıştım, Multimedya Bilgisayar garantili.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.