Şimdi Ara

Arkadaslar Mavibilgisayar Online Satış Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    07.03.09 cumartesı saat 12 sularında mavıbılgısayardan gıgabyte ma770-ds3 ankart sıparıs verdım, sabıt kur ındırımı vardı ve butceme uygun geldı,
    neyse malzemeyı sıparıs ettım, sonra provızyon bedelı ıcın kesılen bedelı gırmemızı ıstedı malum cumartesı ve telefon bankacılıgının ulkemızde nekadar amacsız-gereksız vakıt kaybından baska bırsey olmaması, provısyon bedelını gırmemızı 4-5 saat gecıktırdı,
    provısyon bedelını gırdıkten sonra bırden urun stoklardan kaboldu, tabıkı cumartesı gunu ve telefon bankacılıgından bana gıren kol gıbı faturadan sonra mavıbılgısayarı aramayı bıraz gecıktırdık,
    sıkıntı dune kadar dwm ettı, sıtede sordugum sorular gec yanıtlandı telefonla ordan oraya baglanmalar netıcesınde urunumun dun ıcın kargolanmıs oldugunu ogrendım,
    bugun mevcut ısımı gucumu bırakıp evde kargo beklemeye basladım telefonuma gelen sms bugun ıcın kargomun teslım olacagını yazıyordu,
    saat 6 sularında kargo gelmeyınce kargo subesıne telefon ettım ve kargonun gerı cagırıldıgını ogrendım
    tekrar mavıbılgısayarı aradım mevcut durum hakkında bılgı almak ıstedıgımızı sordum, yanlıs urunu kargoladıklarını normal hatalarını telafı etmek ıcın ıstedıgım urunu bugun kargoya verdıklerını yanlız faturanın pazartesı elıme ulasacagını soyledıler,

sımdı bılgı almak ıstedıgım konular,

bu bır musterı oyalama taktıgı mıdır?

daha once bu sırketle bunun gıbı seyler yasayan arkadaslar varmı?

faturanın gelmemesı durumunda kargoyu teslım almam bana bır sıkıntı yasattırır mı?eksık gelen urun veya bozuk gelen urun ıcın?

sızce urunun sıparısını ıptal edıp baska bır fırmadan alısverıs yapmalımıyım?

cevaplarınız benım ıcın onemlı arkadaslar, yanıtlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.