Şimdi Ara

Arkadaşlar lütfen yardım edin eğitim hayatım söz konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bizim bi fizik hocamız var Sebepsiz yere 0 verdi performans notlarımıza 3-5 kişi hariç Bizde aradık şikayet ettik 147 ye Sonra hoca kaldırdı 0 ları. Benim bir arkadaşım var (Sözde arkadaşım) instagramda onla konuşurken yazdım Fizikci bana 0 girmiş sanada girmişmi Oda evet girmiş o.cocugu cünkü gibi şeyler yazdı ben küfr edip etmedigimi hatırlamıyorum ama etsem bile silmişimdir. Neyse hoca geldi kim şikayet etti beni felan dedi sınıftakiler bizi söyledi tabi hemen hoca başladı bizle ugrasmaya. Bu arkadaş öne beni verdi Hocam O arattırdı beni benim bir suçum yok felan dedi bende açtım instagram konuşmalarını gösterdim. Hoca tuttu ikimizide müdüre götürdü müdür okudu konuşmaları Baya bağırdı cagırdı Siz kimsiniz felan dedi neyse Asıl ciddileşme burda başladı müdür Diyor Silin bunların kaydını verin tastiknamelerini yollayın. daha sonra gitti müdür biz beklerken müdür yardımcısı geldi Oda okudu mesajları Velilerimizi Aradılar pazartesi günü gideceğiz velimizle. Sizce ne gibi şeyler gelebilir başımıza? (şunlarıda ekliyim Hocalar beni seviyor sayıyor hatta 2-3 hoca Beni savunmaya geldi Diğer arkadaşı hiçbiri sevmiyor.)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.