Şimdi Ara

arkadaşlar lütfen yardım edin çok ilginç bir sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar cabalın update 'ini biraz önce tamamladım zar zor :D ama şu anda oyuna girmiyor hemde çok ilginç bi şekile cabal yazan bekleme ekranı geliyor fakat id ve pas yeri gözükmeden birden ekran gidiyor ve masasüstüne dönüyorum lütfen yardım edin bu sorun neden aynaklanıyor olabilir

• acik olan programlari kapat veya sil yeniden yukle o zaman kesin kalkar
  • yani uğdateleri tekrar mı yapcam uff ya
  • sildim yeniden yükledim kopyaladığın data launcher klasörlerini fln yeni yüklediğimimn içine attım yine de olmadı giremiyorum oyuna ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: turac

sildim yeniden yükledim kopyaladığın data launcher klasörlerini fln yeni yüklediğimimn içine attım yine de olmadı giremiyorum oyuna ya

cok sacma zaten sorun varsa datadadır..
  • Bende de update yapmıyor oyunu daha yeni indirdim Cabal hep böyle mi?
  • kotamın sınırı dolduğu için böyle yaptım bi dahaki aya yeni aksa aldığımda tekrar denicem updateleri umarım olur yinede teşekkürler
  • ya bak oyunu tamamen sil ve installer vardir yuklediginde gelen dosya onu calistirarak yukle oyunu ve sonra patchleri bekle ve tamamdir icindeki dosyalari dokunma
  • arkadaşım zaten bnm dediğim şeyin anısını söylemişssin şu anda kotam dolduğu için yeniden update yapamıorum şu ay i bitsin hemen yeni updateleri yapıcam yada arkadaşımdam onun cabalı çalışıyo dataları alıcam hemde updateli olmuş olcak
  • Bendede aynı sorun var oyunu yeni indirdim updateler yapıldı. Ama oyuna giremiorum ID/Pass yeri gelmeden masa üstüne dönüyor cabal.. Ve yenidenyükledim olmadı yeniden yükledim olmadı yine denedim olmadı ne yapıcam ben.....
  • aynısı bendede var sildim yukleedim 3 kere ssanırım her şeyi kapattım hgirdim olmuyor antiv. etkisiz yaptım olmuyor yane hiç bir şekilde girilmiyor :S :S :S :S
  • aynı sorun bende de çıktı dün geceden beri ilk olarak shooting star skillinde benim hatun havaya zıplamadan yerden vurmaya başladı skill i sonra shooting star ı combo da kullanınca combo iptal olmaya başladı sonra 10 dk bir dc olmaya başladı ve artık id ve pass ekranı gelmeden oyun kapanıyo varmı bi bilgisi olan?
  • AYNI SORUN BENDEDE VAAAAR CILDIRCAM NOOLUR BİRİ YARDIM ETSİN
  • Bendede Var Aynı Sorun? Ne Biçim Bölüm Arkadaşım Burası Madem Kimse Yok Kapansın Bu Bölüm :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.