Şimdi Ara

Arkadaşlar lütfen yardım edin, 1700x aldım xigmatek dark night ii var am3+ , onu kullanamaz mıyım severek almıştım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin, 1700x aldım xigmatek dark night ii var am3+ , onu kullanamaz mıyım severek almıştım
    Yeni am4 işlemcilerde fan değiştirmryeceğini müjdeledi gibi haberler okudum ama nedir durum,
    Olur olmaz yazsanız bile net biliyorsanız yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sahmat_78

Olmaz

Hocam peki aparat ile de mi olmaz

• Anakartı Asus Crosshair alırsın o zaman aynı eski girişlere soğutucunu takabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

Anakartı Asus Crosshair alırsın o zaman aynı eski girişlere soğutucunu takabiliyorsun.

Elimde kıstırmalı amd 965 stok fanı var onu takabilir miyim sizce bir süre

• ercinoyman kullanıcısına yanıt
    Evet, ama işlemciyi değil soğutucuyu takabilirsin. 1700 zaten ısınmıyor. 1.0v, 1.1v'de ısınma neredeyse yok.
    Arkadaşlar lütfen yardım edin, 1700x aldım xigmatek dark night ii var am3+ , onu kullanamaz mıyım severek almıştım Arkadaşlar lütfen yardım edin, 1700x aldım xigmatek dark night ii var am3+ , onu kullanamaz mıyım severek almıştım

• AMD'nin kendi soket eklemlerini kullanıyorsa uyarmış. Dark ii kendi bağlantı ekipmanlarıyla geliyorsa uymayacaktır o sebeple. Çok bir bilgim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.