Şimdi Ara

Arkadaşlar Laptop Alıyorum :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Casper >> Arkadaşlar Laptop Alıyorum :)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    18 Mesaj
    Selamun Aleyküm arkadaşlar bugün teknosaya gittim casper nirvana cn.tkı-2430B laptop 2049dan 1309a düşmüş %36 indirimden bahsediyorlar yarıyıl tatili ile alakalı bir kaç arkadaşıma danıştım parçalar çok iyi ancak casperı onermıyorlar bırde buradakı arkadaslarıma sorayım dedım buyrun link ; http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/119989170/casper_cn_tki2430b_notebook_casper_nirvana_15_4_notebook_cantasi

oyunda oynayacağım programda kullanacagım sadece bu laptop hakkındaki düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim kampanya cumaya kadarimiş hemen karar vermem lazım :) ve bu beni bi 3 5 sene idare etmesi lazım . Teşekkürler :)

|
    |

• Teğmen
    242 Mesaj
    caspera bulaşma. oyun için oyun notebook larını incele derim msi monster gibi.
    |
    |
    |
    aynen katılıyorum diğer bilindik markaların fiyatları artık düştü yani casper alacağın fiyata çok daha iyi markalar bulabilirsin en azından sorun olsa bile serviste eziyet çekmezsin asus,lenovo,dell veya msi düşünebilirsin mesela
    |
    |
    ben aldım gayet şık ve güzel makina performansıda iyi bu işler birazda şans işi zamanla göreceğiz
    |
    |
    |
    |
1
Reklamlar
Bey Azura
üniversite
SEO
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.