Şimdi Ara

ARKADAŞLAR KOMŞUMUZUN MODEM KULLANICI VE ŞİFRESİ BENİM MODEME OLUYOR BU NASIL MÜNKÜNDÜR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugün arkadaşlar smileadsl servis sağlayıcısı kayıtlı arkadaşın denemek amaçlı kullanıcı ve şifresini istedim tabiki izin isteyerek benim zyzell modem de kullanıcı adı ve şifresini girdim internete bağlandım bu peki nasıl oluyor bu durumu smladsl ileticem böyle bişey mümkünmüdür arkadaşlar

• o nasıl oluyo ya
  • bugün smil adsl yi aradım konuyu onlara anlattım onlarda böyle bi durum tabiki mümkün dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: selolee

o nasıl oluyo ya

katılıyorum nasıl oluyo şifre aynı desem imkansız bi şey garip biraz
  • binalar yanlız aynı sırada şöyle bi sorun var onların hattı 4 mbit destekliyor benim hattım 2 mbit sadece sorun bu
  • Eskiden ttnette de mümkündü böyle durumlar. Mesela evde ve iş yerinde internet bağlantısı olan kişiler, iş yerinden çıkarken ordaki modemi kapatıp, eve geldiklerinde iş yerindeki sınırsız interneti kullanabiliyorlardı :)

Sonrasında ttnet, kullanıcı adlarını hatlara sabitledi. Ancak diğer servis sağlayıcılarında durum nedir bilemicem...
  • Smile'de hatta sabitlememişler mi?
  • Bir de bana ver bakayım ben deneyeyim
  • önceleri frefox dan girdiğim zaman smile kullanıcı adı ve şifre hatası sayfası geliyordu googleden girince sorun yok internete erişebiliyordum şuan komşumuzun internet kullanıcı ve şifresi kullanmıyorum tabiki bu hırsızlık olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: addictive

Eskiden ttnette de mümkündü böyle durumlar. Mesela evde ve iş yerinde internet bağlantısı olan kişiler, iş yerinden çıkarken ordaki modemi kapatıp, eve geldiklerinde iş yerindeki sınırsız interneti kullanabiliyorlardı :)

Sonrasında ttnet, kullanıcı adlarını hatlara sabitledi. Ancak diğer servis sağlayıcılarında durum nedir bilemicem...

3 4 ay evvel ttnet de böyle birşey vardı iş çıkışı evden girebiliyorduk :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.