Şimdi Ara

arkadaşlar kardeşimle baş edemiyorum artık bana bi yol gösterin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> arkadaşlar kardeşimle baş edemiyorum artık bana bi yol gösterin !
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2600 Mesaj
    Benimde erkek kardesim 9 yasinda anneme falan bagracak oldugunda bn varken cesaret edemez kucuklukten beri kimin patron oldugunu ogrettim zaten oyle asi kibirli falan hic degil ama yine de buyuge saygiyi bilmeli kardes birazda karakterden olabilir senin kucugun halleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: ZgodaN

quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

ZgodaN

quote:

PrezerLatifçi

ZgodaN adamla düzgün konuş arkadaş haklı kardeşine neden hakaret ediyorsun ne hakkın var.

Hayır canım kardeşim ben kötü birşey mı söyledim.. Yani ılerde ne hallerde yakalasalar daha mı iyi olur. Ben bastan uyarıyorum . Yine kötü ben oluyorum.
    Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.

Yok sadece kullandığın kelimeler yanlisti önemli değil arkadaş anlayış ile karşılar umarım. Fakat kullanılan kelimeler biraz imalî olunca bende uyarayim dedim. Yoksa beni ilgilendiren bir durum yok.

İyi Forumlar

|
    |

• Yüzbaşı
    815 Mesaj
    Yapilacaklar cok basit 1 hafta okula goturmeyeceksiniz evde paso dayak yada pcyi filan kaldiracaksiniz bu isin tek yolu malesef dövmek o yastaki cocuklarla insan gibi konusamazsin cunki

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: PrezerLatifçi

quote:

Bu kız ılerde cok çektirir size ben soyliyim. Bugün size bağırır yarın kimbilir hangi halde bagirtirlar!
    Şimdiden önleminizi alın kardeşim, benden söylemesi.

bana bak ağzını topla haddini bil kimsin lan sen benim kardeşim hakkında öle konuşuyon

Sen topla ağzını baslarım keyfine adama bak hem akıl istiyor tavsiye veriyoruz hem de bir küfür etmediği kaldı. Sen kimsin önce onu söyle apirsapir mesajlar yazıyorsun! Pis herif!

birader senin kafada var galiba biraz ben adam gibi yorumlar bekliyorum sen gelmişin herifler kız kardeşini bağırtır fln konuşuyosun ağzını topla yüzsüze bak bide mesaj atıyo
    |
    |

• Yüzbaşı
    860 Mesaj
    Şiddetin dozunu arttırırsan bu seferde öğretmenlerine beni dövüryorlar der. Birde bu taraftan bak.
    |
    |

Ayrıca bi arkadas ilerde onu bağırtırlar falan demiş hocam biraz saygılı olun adamın kız kardeşi yani..

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.