Şimdi Ara

arkadaşlar kardeşimle baş edemiyorum artık bana bi yol gösterin !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ne kibir bu ne celal anlamıyorum ki sanki ufak dağları kendisi yarattı bazen şaka amaçlı gelip yanaklarını sıkıyorum o da gelip ciddi ciddi vuruyo geçen gün baktım annem güzel güzel yemek yapmış oturduk sofraya anneme bağırıyo yeter artık hergün aynı şeyi yiyoruz da bildiğin anneme bağırıyo sonunda dayanamadım ağzına vurdum bi tane arkadaşlar annem tek kelime etmedi iyi yaptın sen yapmazsan ben vurucaktım dedi yani siz anlayın bu kız daha yaşı kaç başı kaç daha 3'e gidiyo ya yahu geçen gün tenis raketi istemiş beden hocası bizde gittik aldık bişey üstünede annem dediki kızım üstüne adını yaz kaybolursa falan bulması kolay olur ama küçük bişey yazki öle çok göze batmasın fln demiş oda gitmiş koskoca kendi adına yazmış boydan boya bide becerememiş yazmayı üstünü kapatmaya uğraşırken anneme bağırıyo senin yüzünden oldu diye beceremedi ağlamaya gitti sonra abartısız 1 saat ağladı benimde içim acıdı gittim diş fırçasıyla silmeye fln kalktım ama olmadı cd kalemiyle yazmış bide üstünden geçmiş iyice kötü oldu çıktı sonra bana bağırıyo ben tepki vermeyince gitti anneme bağırdı annem sonunda patladı gitti tenis raketini parçaladı kardeşimi de bildiğin dövmeye kalktı zor tuttum annemi tansiyonu fln çıktı hapını içirdik yani normalde çok tatlı bi kız ama çok kaprisli çok kibirli kız ne yapmalıyız

• Dayağın şiddetini biraz daha artırabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: PrezerLatifçi

bu ne kibir bu ne celal anlamıyorum ki sanki ufak dağları kendisi yarattı bazen şaka amaçlı gelip yanaklarını sıkıyorum o da gelip ciddi ciddi vuruyo geçen gün baktım annem güzel güzel yemek yapmış oturduk sofraya anneme bağırıyo yeter artık hergün aynı şeyi yiyoruz da bildiğin anneme bağırıyo sonunda dayanamadım ağzına vurdum bi tane arkadaşlar annem tek kelime etmedi iyi yaptın sen yapmazsan ben vurucaktım dedi yani siz anlayın bu kız daha yaşı kaç başı kaç daha 3'e gidiyo ya yahu geçen gün tenis raketi istemiş beden hocası bizde gittik aldık bişey üstünede annem dediki kızım üstüne adını yaz kaybolursa falan bulması kolay olur ama küçük bişey yazki öle çok göze batmasın fln demiş oda gitmiş koskoca kendi adına yazmış boydan boya bide becerememiş yazmayı üstünü kapatmaya uğraşırken anneme bağırıyo senin yüzünden oldu diye beceremedi ağlamaya gitti sonra abartısız 1 saat ağladı benimde içim acıdı gittim diş fırçasıyla silmeye fln kalktım ama olmadı cd kalemiyle yazmış bide üstünden geçmiş iyice kötü oldu çıktı sonra bana bağırıyo ben tepki vermeyince gitti anneme bağırdı annem sonunda patladı gitti tenis raketini parçaladı kardeşimi de bildiğin dövmeye kalktı zor tuttum annemi tansiyonu fln çıktı hapını içirdik yani normalde çok tatlı bi kız ama çok kaprisli çok kibirli kız ne yapmalıyız

onun ağzını burnunu dümdüz ederim erkek kardeşimi hastanelik etmiştim anne babaya saygısızlık yaptığı için

• Dayakla daha kotu olur. Birden karsina alip konusmaya kalkardan dinlemez tepene cikar biraz yakinlas onunla 3-5 gun disari cik gezdir felan biraz katlan sonra bi aksam sakince guzelce konus duzelmezse cocukluguna verin ama siddet uygulamayin emin olun daha kotu olur hic birsey duzelmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: loknes

Dayağın şiddetini biraz daha artırabilirsiniz

• Dayak çare değil ama insanın bazen harbiden sabrını zorluyorlar. Benimde yeğenim bu kadar olamıyor ama arada azıyor o da. Allah yardımcın olsun, cezalandırmak olabilir. Mesela çok yaptığı şeyleri kısabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adrasa

Dayak çare değil ama insanın bazen harbiden sabrını zorluyorlar. Benimde yeğenim bu kadar olamıyor ama arada azıyor o da. Allah yardımcın olsun, cezalandırmak olabilir. Mesela çok yaptığı şeyleri kısabilirsiniz.

hocam zaten sürekli döven aile içi şiddet yapmıyoruz harbiden sınırları zorladığında belki ondada tutuyorum ama gerçekten artık sinirini bozuyor yani lan daha yaşın 9 annen 40 yaşında kime ne kanıtlamaya çalışıyosun
  • quote:

bu ne kibir bu ne celal anlamıyorum ki sanki ufak dağları kendisi yarattı bazen şaka amaçlı gelip yanaklarını sıkıyorum o da gelip ciddi ciddi vuruyo geçen gün baktım annem güzel güzel yemek yapmış oturduk sofraya anneme bağırıyo yeter artık hergün aynı şeyi yiyoruz da bildiğin anneme bağırıyo sonunda dayanamadım ağzına vurdum bi tane arkadaşlar annem tek kelime etmedi iyi yaptın sen yapmazsan ben vurucaktım dedi yani siz anlayın bu kız daha yaşı kaç başı kaç daha 3'e gidiyo ya yahu geçen gün tenis raketi istemiş beden hocası bizde gittik aldık bişey üstünede annem dediki kızım üstüne adını yaz kaybolursa falan bulması kolay olur ama küçük bişey yazki öle çok göze batmasın fln demiş oda gitmiş koskoca kendi adına yazmış boydan boya bide becerememiş yazmayı üstünü kapatmaya uğraşırken anneme bağırıyo senin yüzünden oldu diye beceremedi ağlamaya gitti sonra abartısız 1 saat ağladı benimde içim acıdı gittim diş fırçasıyla silmeye fln kalktım ama olmadı cd kalemiyle yazmış bide üstünden geçmiş iyice kötü oldu çıktı sonra bana bağırıyo ben tepki vermeyince gitti anneme bağırdı annem sonunda patladı gitti tenis raketini parçaladı kardeşimi de bildiğin dövmeye kalktı zor tuttum annemi tansiyonu fln çıktı hapını içirdik yani normalde çok tatlı bi kız ama çok kaprisli çok kibirli kız ne yapmalıyız

Yahu şaka bir yana çocuk lan daha sen neyin kafasındasın 1 tane cocuga sahip cıkamıyorsan daha ne diyim.koru kolla gözet şımarırsa şımarsın boşver

• quote:

Orijinalden alıntı: loknes

Dayağın şiddetini biraz daha artırabilirsiniz

+1

• benimde erkek kardesim boyle anlattiklarinin hepsi ayni yas davranislar sadece cinsiyet farki var

• Bu kız ılerde cok çektirir size ben soyliyim. Bugün size bağırır yarın kimbilir hangi halde bagirtirlar!
    Şimdiden önleminizi alın kardeşim, benden söylemesi.

• Erkekler neysede kiz cocuklarina hic bir sekilde siddet uygulanmamali diye düşünüyorum ki daha 3 e gidiyor demissin çocuk daha o.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonne.!

quote:

Yahu şaka bir yana çocuk lan daha sen neyin kafasındasın 1 tane cocuga sahip cıkamıyorsan daha ne diyim.koru kolla gözet şımarırsa şımarsın boşver

kardeş sen neyin kafasındasın annem mesaj attı bi kere derste kardeşin ayağını burkmuş diye mesajı okur okumaz hocaya tek kelime etmeden fırladım müdür fln arkadan bağırıyo nereye gidiyon sen diye (o ilk okulda bende lisedeyim aynı bahçesi var iki okulunda ) şu dünyada annem,babam ve kardeşim için gerekirse kendimi feda ederim o derece bağlıyımdır yani ben onu bukdar koruyup kollarken onun böle davranması ve çok zeki bir kız yani ama bu ne kibir

• quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Bu kız ılerde cok çektirir size ben soyliyim. Bugün size bağırır yarın kimbilir hangi halde bagirtirlar!

bana bak ağzını topla haddini bil kimsin lan sen benim kardeşim hakkında öle konuşuyon
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZgodaN

Bu kız ılerde cok çektirir size ben soyliyim. Bugün size bağırır yarın kimbilir hangi halde bagirtirlar!

bana bak ağzını topla haddini bil kimsin lan sen benim kardeşim hakkında öle konuşuyon

Sen topla ağzını baslarım keyfine adama bak hem akıl istiyor tavsiye veriyoruz hem de bir küfür etmediği kaldı. Sen kimsin önce onu söyle apirsapir mesajlar yazıyorsun! Pis herif!

• Dayak çözüm değil bakma sen dayağın dozunu artır diyenlere şiddet görmemişler onlar konuşuyorlar ..
  • küçük kezban
  • quote:

Orijinalden alıntı: MicrosoftluFasulye

küçük kezban

• quote:

ZgodaN

quote:

PrezerLatifçi

ZgodaN adamla düzgün konuş arkadaş haklı kardeşine neden hakaret ediyorsun ne hakkın var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Diclonius

quote:

ZgodaN

quote:

PrezerLatifçi

ZgodaN adamla düzgün konuş arkadaş haklı kardeşine neden hakaret ediyorsun ne hakkın var.

Hayır canım kardeşim ben kötü birşey mı söyledim.. Yani ılerde ne hallerde yakalasalar daha mı iyi olur. Ben bastan uyarıyorum . Yine kötü ben oluyorum.
    Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.