Şimdi Ara

Arkadaşlar İzmir'de UFO(lar) Gördüm! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
7.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Korkma onlar Eskişehir Ana Jet Üssünden Kalkan 112. Filo (Şeytan) - F-4E/TM Phantom II lerdir.
  • örümcektir o örümcek
  • vay be nezamandan beri sessiz uçuyor o dediklerin :)
    çiğliden havalananların seslerine ve ışıklarına alışıktır burası biraz...
  • BELKİDE MESAJ GÖNDERMEK İSTEMİŞTİR

Arkadaşlar İzmir'de UFO(lar) Gördüm!
  • geçen ben bi tane gördüm neon taktırmış ... kaçırmış babasının tipo model ufoyu bangır bangır uçtu evin üstünden
  • Görmedim ama araştırdım doğruluk payı -1 neden dersen çünkü diyecem.
  • olabilir aslında
    nasıl olsa uzaydan gelen sesleri türkçeye benzettiklerine göre hareketlerimizide geniş küfür dağarcığımızıda öğrenmiştir bu maymundan bozmalar dimi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: uraltay85

vay be nezamandan beri sessiz uçuyor o dediklerin :)

Hocam ben arkadaşı rahatlatmak için söyledim
  • oluuum gemilerimizi niye gözetlion lan halla halla piknik yapmaya geldiydik
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeNDaNTe

quote:

Orijinalden alıntı: uraltay85

vay be nezamandan beri sessiz uçuyor o dediklerin :)

Hocam ben arkadaşı rahatlatmak için söyledim

doğrudur baştada söyledem tam torba gecilcek bi konu ,
    ne de olsa elle tutulur salt bi kanıt yok elde
    sadece görülenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: sage29

oluuum gemilerimizi niye gözetlion lan halla halla piknik yapmaya geldiydik

gece pikniği galiba bu ama izmire gelmişken gece piknik değilde aslan sütü kavun ikram etsinler yukardan körfez manzarasında ii gider :) yarında öğle vakti geliverin, şirinceyi efes i gezersiniz ordan çeşmeye geçin kumru ikram ediversinler :)
  • wla arkadaslar sole diim ben.dha once tanımlayamadgm,bana garip gelen hiç bi csim gormedim gokyuzunde,gorenlere de bise demem,dogrudur nden olmasın..o ayrı konu da..bu aksam saat 21:45 civarında izmir karsıyakada yaklasık 30 tane,masmavi ısıkları kimisinin yanıp sonen,kimisinin surekli yanan,ucakların uctgu irtifada seyreden,klasik bi yolcu ucagınadn dha yavas ucan,oylece ilerleyip gozden kaybolan cisimler gordum.hiç bir fikrim yok ne olduklarına dair.annemle babam balkonda otururlarken gormusler bana seslendiler onlar gosterdi bana da..bu yamanlar dagları var,o dagların arka taraflarından yukselmisler,basta birbirlerine yakın ucuyolarmıs,sonradan dagılmıslar.bunu paylasmak istedim hrkesle,ozellikle de bnden baska goren var mı bilmek isterim.ne olduklarını bilen varsa ve soylerse de cok sevinirim cnku ne olabileceklerine dair kafa yormaktan olecem burda..ufolu gunler&geceler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: h0shaF

SS isterük

• Benim uzaylıyla birebir sevişen arkadaşım var onuda getiricem ben foruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tensa Zangetsu

Dostum inciraltı tarafından balonlar atılıyor arada. Hani mum bağlıyorlar altına onun sağladığı sıcak hava ile uçuyor

o salak balonlar 20-30 metre belki 10 metre yukarıda yanarak düşüyorlar.ve onlar aynı anda bırakılmadığı için aynı hizada olmazlar diye düşünüyorum.ve yine onların yanıp sönmeyeceğini düşünüyorum yanabilirlerde söndüler mi bi daha yanamazlar

• Işıklı uçurtma. Bizim burada da var. Gece hiç anlaşılmıyor. Işıkları yanıp söünoyr gibi gözüküyor havada. Yakınsa çok hızlı hareket ediyor gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacı_yatmaz

Kedidir o kedi! uçan kediler

bunu yazmaya geldim
  • İzmir'de jet üssü var onu geçtim bandırma'dan kalkan jetlerin devriye sahası orası.Aşırı yüksekten uarken jetin sesi duyulmaz gibi birşey rüzgar da varsa duymamışsındır onlar da öyle uçar genellikle sen onları görmüş olmayasın ?
  • SS olsaydı bide
  • Doğrudur.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.