Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ISUZU VEYA MİTSUBİSHİ ALIP SÜTAŞ PINAR GİBİ FİRMALARDA ÇALIŞMAK NASI FİKİR SİZCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
0
Favori
8.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• o dediğin çok kolay değil..
  • nası yani kolay değil derken
  • araba almayla iş bitmiyor ki? sermaye lazım.
  • ne sermayesı yaa arabayı altınıza verırler gıt bu malları su bolgelere dagıt derler hepsı bu tabı ıstanbulu ıyı bılmenız ve aracları ıyı kullanmanız gerekır ..
  • sametsamett kullanıcısına yanıt
    aracı biz kendimiz alsak da olur mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: connect_delisi

aracı biz kendimiz alsak da olur mu

hiç bi fikrim yok ..
  • evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametsamett

ne sermayesı yaa arabayı altınıza verırler gıt bu malları su bolgelere dagıt derler hepsı bu tabı ıstanbulu ıyı bılmenız ve aracları ıyı kullanmanız gerekır ..

bilmediğin için konuşuyorsun. o senin dediğin plasiyer. bir de kendi aracıyla iş yapanlar var. onlar da tüccar plasiyer oluyor. kendi araçlarıyla çalışır. aracına yüklenen malı satın alıp üzerine kar marjı koyup satarlar.
  • bu tarz ilanlar oluyor kariyer nette "teminat verebilecek" şartı aranıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

bu tarz ilanlar oluyor kariyer nette "teminat verebilecek" şartı aranıyor.

araca ipotek koyuyorlar. genelde teminat araç oluyor yani.
  • benim merak ettiğim şey ısuzu veya mitsibishi kendi arabanı alıp belirli bi şekilde çalışılırmı bizim bi tanıdık iki tane almış bu şekilde
  • quote:

benim merak ettiğim şey ısuzu veya mitsibishi kendi arabanı alıp belirli bi şekilde çalışılırmı bizim bi tanıdık iki tane almış bu şekilde

tabi ki çalışılır. zaten kendi hesabına çalışan kişinin ilk başta aracı yoksa firma o kişiye araç satıyor.
  • yani kendi arabanı alıyosun gidip başvuruyorsun öylemi oluyor başka ücret fılan alıyolarmı bide dağıtıcağın yerleri onlarmı belirliyorlar
  • quote:

yani kendi arabanı alıyosun gidip başvuruyorsun öylemi oluyor başka ücret fılan alıyolarmı bide dağıtıcağın yerleri onlarmı belirliyorlar

bildiğim kadarıyla teminat istiyorlar. genelde aracına ipotekle hallediliyor. bölgeni onlar belirliyor. ama bu işi yapmak için çok çakal olmak lazım. çünkü iş kolay değil. dağıtırım biterle olmuyor. müdürü mal yazar. senin istemediğin malı hemde. satıp iade çıkarmaman lazım. iadeler senden gidiyor. vs.. bir sürü problem var.
  • peki ben işten çıkmak istediğim zaman arabayı alıyolar mı bide mitsubishi mi daha iyidir yoksa ısuzu mu daha iyi
  • quote:

peki ben işten çıkmak istediğim zaman arabayı alıyolar mı bide mitsubishi mi daha iyidir yoksa ısuzu mu daha iyi

şirkete borcun yoksa aracını almazlar. farketmez. ikisi de iyi kamyonet.
  • çok sağolasın arkadaşım yorumlarını esirgemedin vede son olarak şirkete nası borç oluyo
  • quote:

çok sağolasın arkadaşım yorumlarını esirgemedin vede son olarak şirkete nası borç oluyo

malları aldın. satamadın. iadeye çıktı. tahsilat yapamadın. belirli bir risk limiti verir firma. bir çeşit veresiye gibi birşey. nasılsa teminat var. sen o parayı ödeyemezsen borcun olur.
  • arkadaşım sana çok teşekkür ederim baya yardımcı oldun bana
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.