Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

arkadaşlar ilginç bir site eksikleri bildirin bana lütfen...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> arkadaşlar ilginç bir site eksikleri bildirin bana lütfen...
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    İLGİNÇ SİTEYİ ZİYARETETMEK İÇİN TIKLAYIN LÜTFEN EKSİKLERİ FORUM YOLUYLA BİLDİRİN...

|
    |
  • Yarbay
    3062 Mesaj
    web sayfanı tanıt diye web magazine diye bi bölüm var farkettinmi dah aönce hiç
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1100 Mesaj
    berbat
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: furkan1983

web sayfanı tanıt diye web magazine diye bi bölüm var farkettinmi dah aönce hiç

bide web kodlama bölümünde dolaş bişiyler kaparsın
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: caitlin

hastasi oldum valla saatlerce baktim kaldim bu kadar guzel yapilabilir bir site tebrikler.

Abi koptum bu yazına yaa :) Bu arada birisi daha böle dallama bir siteyi çıkmış yazmıştı aynı bu forumda.. Hatırlamıyorum ama yazan aynı kişi mi acaba?? YOk öyle ise yavrucum bırak sen site mite yapmayı afedersin ama hiç bi b.ka benzemiyor
    |
    |
    |
    |
    3323 Mesaj
    abi alıştıra alıştıra söyleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guenen -- 20 Şubat 2005, 5:41:58 >
    |
    |

We are all just prisoners here, of our own device.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    YAA ŞU HAZIR WEB ŞABLONLARINI KULLANSAN ÇOK ÇOK DAHA İYİYDİ BE

HEVESİNİ KIRMAK İSTEMEM AMA BU SİTEYİ YAPMAK UPLOADLAR HARİÇ YARIM SAATİMİ ALIR... BÖYLE BAŞTAN SAĞMA ŞEYLERLE VE KOPYA ÇEKEREK BİRYERE VARILMAZ ARKADAŞLAR... SEN KOPYA ÇEKMEMİŞSİN AMA ÇEKSEYDİN KEŞKE DEMEKTEN KENDİMİ ALAMIYORUM DOĞRUSU...
    |
    |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
    Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)
  • Yüzbaşı
    618 Mesaj
    genel yapısı daha kibar olmalı yazılar daha ufak ve artaalan daha acık bir renk olursa daha hoş olur çalışmalara devam tavsiye olarak frontpage deki temaları kullan istersen.
    |
    |

quote:

Orjinalden alıntı: AYTACHAVA

İLGİNÇ SİTEYİ ZİYARETETMEK İÇİN TIKLAYIN LÜTFEN EKSİKLERİ FORUM YOLUYLA BİLDİRİN...
    |
    |
    Intel Q9300 || Gigabyte 965P-DQ6 || OCZ Platinum Perf. Edition 4GB 800MHz DDR2 (2x2GB) || Zalman Cnps 9700NT || Zotac 8800GT || Enermax Liberty 400 W || Seagate 500GB ST3500320AS - 320GB ST3320620AS|| 19" ViewSonic VA912 Lcd|| Econ MC8000UE-S1 ADSL Modem || TT S-Viking VA4000BWS Kasa || Logitech Mx518 Mouse&QcK Mini

• Yüzbaşı
    948 Mesaj
    HTML yeni geçmişin herhalde.Birde artık Html le hazırlanan siteler kalmadı yanında illaki Bir Flash Java olması şart.Ama hevesini kırmayalım güzel
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj
    renkler insanın gözünü bozacak cinste
    |
    |

{2*256 HYPERX BH5 }
    2k3:10k
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    arkadaşım cesaretin için seni tebrik ediyorum ve gelecekte başarılı bir web tasarımcısı olacağına inanıyorum.
    tavsiyeme gelince biraz nette dolaş web tasarım sitelerini özellikle hatta hazır templates lerden al üzerinde değişiklik yap ve göreceksinki kendi tasarımlarında daha da mükemmleşeceksen. sana çalışmalarında başarılar dilerim.
    |
    |

AMD athlon 3000+ s939­­--Gigabyte K8NF-9­­­--Leadtek 6600 GT Extreme--Kingston 512MB DDR400--LG 52x32x52 CDRW--Samsung 793 MB--Samsung 160 GB SATA--Aopen H600-B27 (350W)­­--Tunçmatik 600 va UPS
  • Binbaşı
    1529 Mesaj
    ilk deneme içinse iyi ama daha çok çok uğraşman gerekir diye düşünüyorum.Birde metoroloji ?
    |
    |
    genede iyi en azından bundan onceki arkadas gibi kurtlar vadisi resimlerini felan koymamıs deniz suyunun sıcaklıgını bilmek kurtlar vadisini izlemekten daha yararlı tesekkurler dostum benim ilk websayfama benziyor ama emin ol daha iyi olacak.
    |
    |
Reklamlar
Masal
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.