Şimdi Ara

arkadaşlar..H2O mop paspas hakkında bilgisi olan varmı..? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
3
Favori
142.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke almadan önce biraz araştırsaydınız, bu konuda forumlarda uzun süredir uyarılar yapılıyor...
  • şu sayfada celebiç in yaşadıkları var idi

http://resim.donanimhaber.com/m_26850584/mpage_2/f_/key_//tm.htm#56023706

bende siparişi vermiştim okuyunca vazgeçtim parayı geri ödediler, 1500 lük bir iki makine var onlara da baktım ama pek içaçıcı gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 7 Haziran 2012; 16:57:01 >
  • Merhabalar,

Ben de uzun süre forumları takip ettim ve kullanıcı yorumları benim için çok faydalı oldu. Öncelikle fiyat, kullanım kolaylığı ve temizlik gücü çok önemliydi ve forumlardan epey bilgi sahibi oldum. Sonuç olarak Alf Multi Steam Force aldım. H2 Mop x5 alacaktım ancak forumlardaki farklı bir marka gönderilmesi söylentisi yüzünden vazgeçtim. Bir de Arçelik buharikaya bakmıştım ama onun da sırtta taşınması ve kullanım güçlüğü sebebiyle vazgeçtim. İsabet de olmuş, zira zaten makine ve hortumu epey ısınıyormuş. Ben evde bebek olduğu için almak istedim ve üründen çok memnun kaldım. Özellikle fırınım berbat haldeydi. Eşim ben yokken fırın ızgarasında sucuk pişirmiş ve o yağlar öyle bir yanmıştı ki ne yaptıysam çıkmadı. Artık fırının içi sanki siyah üretilmiş gibiydi. Şimdi tertemiz oldu, tabi henüz sadece alt kısmı temizleyebildim. Öyle sihirli değnek gibi buharı tutunca yağlar yok olmuyor tabi. Sadece alt kısmı 1 saatimi aldı. Yanlar ve karşı kısma sıçrayan nokta nokta yağlar duruyo henüz, vaktim olunca onları da temizleyeceğim tabi. Yalnız ocak kısmı sadece saniyeler içinde yeni alınmış gibi oldu. Ocak sanki fosforluymuş gibi bembeyaz parlıyor. Bulaşık makinesinin kapağının iç alt kısmı da gerçekten tertemiz oldu. Camları ve pimapenleri de çok kolay ve kısa sürede tertemiz yapıyor, camlar sanki yokmuş gibi. Küveti de güzel temizliyor ama nispeten biraz daha zaman alıyor. Küvetin kabin kısmı cam silme aparatıyla tek tutmada tertemiz. Onun dışında bir halı temizledim, ama lekesi olmadığından leke çıkarıp çıkarmadığını henüz söyleyemem. İlk fırsatta koltukları temizleyeceğim, koltuklarda oğlan bıraktığı lekeler var (elinde bisküvi ve meyveyle gezerken), bakalım nasıl olacak. Mama sandalyesi ve oyuncakların temizliğinde de harika iş çıkardı. Kullanımı kolay, hafif ve hortumundan çekinde çok rahat hareket ediyor. Kaliteli bir ürün, yani dokununca adi plastik malzemeden yapılmadığı anlaşılıyor. Bir de su haznesinin 1,2 lt oluşu çok iyi. Mesela bir banyo temizliğinde bitti. O yüzden daha küçük hazneliler eminin sık sık doldurmak icap eder ki aralarda soğumasını beklemek gerek. Ürün bana 1 günde geldi, ama içine antijen koymayı unutmuşlar. Arayınca 1 gün sonra onu da yolladılar, o yüzden kullanamadım ve henüz antijenle temizliğin bir farkı var mı bilemiyorum. Ben kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim. Umarım deneyimlerim faydalı olmuştur.
  • antijen nedir ne işe yarar?
  • ilk mesaj 30 eylül 2008 son mesaj 10 haziran 2012. zaman tüneli gibi... ama deli gibi hepsini okudum
    bu formu seviyorum. bakmadan çöp bile almam...
    mesaj yazan herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MFKsivas -- 18 Haziran 2012; 22:31:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MFKsivas

ilk mesaj 30 eylül 2008 son mesaj 10 haziran 2012. zaman tüneli gibi... ama deli gibi hepsini okudum
    bu formu seviyorum. bakmadan çöp bile almam...
    mesaj yazan herkese teşekkür ederim.

Bende kesinlikle bu foruma bakmadan adım atmam. Bilmediklerimi öğrenir, bildiklerimi paylaşırım...
  • gittigidiyorda 90 tl ye kadar düşmüş, h2o x3 olsa gerek:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: doanss

gittigidiyorda 90 tl ye kadar düşmüş, h2o x3 olsa gerek:))

20.-TL'ye verseler alırsam namerdim, hiç bir halta yaramaz, sadece evde kuru kalabalık yapar
  • H2o Mop X5 Yeni Nesil Buharlı Temizleyici H2MOP
    ( 11 adet mevcut. 837 adet satıldı. )

şaka gibi ama gerçek....
  • quote:

Orijinalden alıntı: someone else

Merhabalar,

Ben de uzun süre forumları takip ettim ve kullanıcı yorumları benim için çok faydalı oldu. Öncelikle fiyat, kullanım kolaylığı ve temizlik gücü çok önemliydi ve forumlardan epey bilgi sahibi oldum. Sonuç olarak Alf Multi Steam Force aldım. H2 Mop x5 alacaktım ancak forumlardaki farklı bir marka gönderilmesi söylentisi yüzünden vazgeçtim. Bir de Arçelik buharikaya bakmıştım ama onun da sırtta taşınması ve kullanım güçlüğü sebebiyle vazgeçtim. İsabet de olmuş, zira zaten makine ve hortumu epey ısınıyormuş. Ben evde bebek olduğu için almak istedim ve üründen çok memnun kaldım. Özellikle fırınım berbat haldeydi. Eşim ben yokken fırın ızgarasında sucuk pişirmiş ve o yağlar öyle bir yanmıştı ki ne yaptıysam çıkmadı. Artık fırının içi sanki siyah üretilmiş gibiydi. Şimdi tertemiz oldu, tabi henüz sadece alt kısmı temizleyebildim. Öyle sihirli değnek gibi buharı tutunca yağlar yok olmuyor tabi. Sadece alt kısmı 1 saatimi aldı. Yanlar ve karşı kısma sıçrayan nokta nokta yağlar duruyo henüz, vaktim olunca onları da temizleyeceğim tabi. Yalnız ocak kısmı sadece saniyeler içinde yeni alınmış gibi oldu. Ocak sanki fosforluymuş gibi bembeyaz parlıyor. Bulaşık makinesinin kapağının iç alt kısmı da gerçekten tertemiz oldu. Camları ve pimapenleri de çok kolay ve kısa sürede tertemiz yapıyor, camlar sanki yokmuş gibi. Küveti de güzel temizliyor ama nispeten biraz daha zaman alıyor. Küvetin kabin kısmı cam silme aparatıyla tek tutmada tertemiz. Onun dışında bir halı temizledim, ama lekesi olmadığından leke çıkarıp çıkarmadığını henüz söyleyemem. İlk fırsatta koltukları temizleyeceğim, koltuklarda oğlan bıraktığı lekeler var (elinde bisküvi ve meyveyle gezerken), bakalım nasıl olacak. Mama sandalyesi ve oyuncakların temizliğinde de harika iş çıkardı. Kullanımı kolay, hafif ve hortumundan çekinde çok rahat hareket ediyor. Kaliteli bir ürün, yani dokununca adi plastik malzemeden yapılmadığı anlaşılıyor. Bir de su haznesinin 1,2 lt oluşu çok iyi. Mesela bir banyo temizliğinde bitti. O yüzden daha küçük hazneliler eminin sık sık doldurmak icap eder ki aralarda soğumasını beklemek gerek. Ürün bana 1 günde geldi, ama içine antijen koymayı unutmuşlar. Arayınca 1 gün sonra onu da yolladılar, o yüzden kullanamadım ve henüz antijenle temizliğin bir farkı var mı bilemiyorum. Ben kullanıcı olarak kesinlikle tavsiye ederim. Umarım deneyimlerim faydalı olmuştur.

ben de en son bundan almayı düşünüyorum. h20mopdan vazgeçtim. ancak bununla ilgili bir kullanıcı kötü yorumda bulunurken şu anda sizinle birlikte iki kullanıcı iyi dedi. bir de en azından bir de garanti olayı bu mopdan daha iyi olacaktır kesinlikle diye düşünüyorum. biraz daha uygun bir zamanımda bundan alacağım sanırım umarım başka yorumlar da okurum iyi yönde...

bu arada ben du bu forumu seviyorum ama anlık email bildirisi seçmeme rağmen hiçbir konuda mail gelmiyor. ben kendim gelip kontrol ediyorum cevap var mı diye. niye acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukihuki

quote:

Merhabalar,

ben de en son bundan almayı düşünüyorum. h20mopdan vazgeçtim. ancak bununla ilgili bir kullanıcı kötü yorumda bulunurken şu anda sizinle birlikte iki kullanıcı iyi dedi. bir de en azından bir de garanti olayı bu mopdan daha iyi olacaktır kesinlikle diye düşünüyorum. biraz daha uygun bir zamanımda bundan alacağım sanırım umarım başka yorumlar da okurum iyi yönde...

bu arada ben du bu forumu seviyorum ama anlık email bildirisi seçmeme rağmen hiçbir konuda mail gelmiyor. ben kendim gelip kontrol ediyorum cevap var mı diye. niye acaba?

Hocam anlık email uyarısı her zaman çalışmıyor daha doğrusu genelde çalışmıyor.

Gelelim ürüne; çok dandik hatta dandik ötesi bir ürün. TV çekimlerini yapan reklam ajanslarını tebrik etmek lazım gerçekten ürüne çok güzel bir albeni katmışlar ama buna aldanmayın.

Anlatması uzun sürer bir şekilde bu ürüne para vermeden sahip oldum ve istesem geri göndermezdim ama o kadar işe yaramaz bir ürün ki eşim evde kalabalık etmesin diye para vermeyeceğimizi bile bile geri göndermemi istedi. O derece yani Zaten TV'de anlatılan gibi faydalı bir ürün olsa yer yerinden oynardı ama sadece koridoru nyapalım derken her yer su içinde kaldı. Beş para etmez eder diyende doğru söylemiş olmaz.

Bu ürün üzerinde dururken gördüm ki gerçekten bu işi yapan ürünler var ama fiyatları 1.500 - 2.000.-TL civarlarında. Ha onlardan birini alacaksanız amenna ama bu ve buna benzer ürünler ancak evde kalabalık yapar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

quote:

Merhabalar,

Hocam anlık email uyarısı her zaman çalışmıyor daha doğrusu genelde çalışmıyor.

Gelelim ürüne; çok dandik hatta dandik ötesi bir ürün. TV çekimlerini yapan reklam ajanslarını tebrik etmek lazım gerçekten ürüne çok güzel bir albeni katmışlar ama buna aldanmayın.

Anlatması uzun sürer bir şekilde bu ürüne para vermeden sahip oldum ve istesem geri göndermezdim ama o kadar işe yaramaz bir ürün ki eşim evde kalabalık etmesin diye para vermeyeceğimizi bile bile geri göndermemi istedi. O derece yani Zaten TV'de anlatılan gibi faydalı bir ürün olsa yer yerinden oynardı ama sadece koridoru nyapalım derken her yer su içinde kaldı. Beş para etmez eder diyende doğru söylemiş olmaz.

Bu ürün üzerinde dururken gördüm ki gerçekten bu işi yapan ürünler var ama fiyatları 1.500 - 2.000.-TL civarlarında. Ha onlardan birini alacaksanız amenna ama bu ve buna benzer ürünler ancak evde kalabalık yapar.

sizin dediğiniz, beğenmediğiniz alf multi olan mı? h2omop olan mı? Yanılmıyorsam siz h20 için de kötü tecrübe yaşamıştınız. Şimdi alf de mi kötü diyorsunuz? Eğer alf içinse o zaman iyi ve kötü yorumlar 2-2 berabere kaldı şu an :)
    benim anlamadığım şey iyi diyenler nasıl iyi diyor? beğenmeyenlerin şikayet ettiği durumlarla karşılaşmıyorlar mı? Valla kafam karıştı. 1500-2000 lira vermeye niyetim yok. Ya bunlardan birini alıp şansımı deneyeceğim. Ya da eskisi gibi temizliğe devam. Bebek olacak kimyasallardan uzak duralım, bir viledayla yer silmekten daha iyi sonuç olacaktır, eğilip de silemediğimden mecbur bunlara bakayım diyorum ama kafam karıştıkça karışıyor...
  • quote:

sizin dediğiniz, beğenmediğiniz alf multi olan mı? h2omop olan mı? Yanılmıyorsam siz h20 için de kötü tecrübe yaşamıştınız. Şimdi alf de mi kötü diyorsunuz? Eğer alf içinse o zaman iyi ve kötü yorumlar 2-2 berabere kaldı şu an :)
    benim anlamadığım şey iyi diyenler nasıl iyi diyor? beğenmeyenlerin şikayet ettiği durumlarla karşılaşmıyorlar mı? Valla kafam karıştı. 1500-2000 lira vermeye niyetim yok. Ya bunlardan birini alıp şansımı deneyeceğim. Ya da eskisi gibi temizliğe devam. Bebek olacak kimyasallardan uzak duralım, bir viledayla yer silmekten daha iyi sonuç olacaktır, eğilip de silemediğimden mecbur bunlara bakayım diyorum ama kafam karıştıkça karışıyor...

Yok hocam sizin bahsettiğiniz ürünü kullanmadığım için hakkını yemek istemem.

Ürünün linkini verirseniz size düşüncemi söyleyebilirim. Ancak 150-200.-TL'lik ürünlerden bir şey beklemeyin.
  • http://www.alfsteam.com/ da multi modeli. ben bunu iki ayrı mağazada sordum. bir yer hiç bir şey bilmiyordu. diğeri biraz daha bilgi sahibi gibiydi. bir kaç yere daha sormadan almayacağım zaten. daha önce alıntı yaptığım kişi ve başka yerdeki biri beğenmiş, diğeri beğenmemiş. 300 kusür fiyatı var. Anladığım pek tabii o pahalılarla kıyas edilmez ama aşırı beklentiniz yoksa tatmin edebilecek gibi. beni cezbeden yani süpürge gibi olması. Aşırı büyük de değildi kaldırıp da sağa sola götürmeye de müsait sayılır. garanti olayını da ufo-alf bakıyormuş. daha çok yeni bir ürün o yüzden acele etmeye cesaretim yok. zaten bu ay param da yok :)
    ben zaten h2o dan vazgeçtim. garanti problem olacak. tv ürünü yeni modeli çıksa başına kalacak. parçası kırılsa bulamazsın vs. bu, beko vs hiç olmazsa bir firma adıyla çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukihuki -- 4 Temmuz 2012; 15:20:48 >
  • quote:

http://www.alfsteam.com/ da multi modeli. ben bunu iki ayrı mağazada sordum. bir yer hiç bir şey bilmiyordu. diğeri biraz daha bilgi sahibi gibiydi. bir kaç yere daha sormadan almayacağım zaten. daha önce alıntı yaptığım kişi ve başka yerdeki biri beğenmiş, diğeri beğenmemiş. 300 kusür fiyatı var. Anladığım pek tabii o pahalılarla kıyas edilmez ama aşırı beklentiniz yoksa tatmin edebilecek gibi. beni cezbeden yani süpürge gibi olması. Aşırı büyük de değildi kaldırıp da sağa sola götürmeye de müsait sayılır. garanti olayını da ufo-alf bakıyormuş. daha çok yeni bir ürün o yüzden acele etmeye cesaretim yok. zaten bu ay param da yok :)
    ben zaten h2o dan vazgeçtim. garanti problem olacak. tv ürünü yeni modeli çıksa başına kalacak. parçası kırılsa bulamazsın vs. bu, beko vs hiç olmazsa bir firma adıyla çıkıyor.

Verdiğiniz linke akşam evden girebilirim, neden bilmiyorum iş yerinin filtresine takılıyor. Sonuçta alacağınız üründen beklediğinize bağlı. Verdiğiniz fiyatta az değil.
  • quote:

http://www.alfsteam.com/ da multi modeli. ben bunu iki ayrı mağazada sordum. bir yer hiç bir şey bilmiyordu. diğeri biraz daha bilgi sahibi gibiydi. bir kaç yere daha sormadan almayacağım zaten. daha önce alıntı yaptığım kişi ve başka yerdeki biri beğenmiş, diğeri beğenmemiş. 300 kusür fiyatı var. Anladığım pek tabii o pahalılarla kıyas edilmez ama aşırı beklentiniz yoksa tatmin edebilecek gibi. beni cezbeden yani süpürge gibi olması. Aşırı büyük de değildi kaldırıp da sağa sola götürmeye de müsait sayılır. garanti olayını da ufo-alf bakıyormuş. daha çok yeni bir ürün o yüzden acele etmeye cesaretim yok. zaten bu ay param da yok :)

Hocam şahsi görüşüm; bu tip ürünlerden çok şey beklemeyin. Sonuçta 300.-TL vereceksiniz.

Bununla yerleri sildiniz anladım ama normal viledadan ne farkı var? Verdiği buhar size yerde su olarak geri dönecek. Ayrıca hiç kimsenin evinden TV'de gösterildiği gibi kir çıkmaz. Halılarda zaten bir şey beklemeyin. Buharı verdi diye halı mı temizlenecek? İçine bir ki,r çekse anlıcam ama halı temizliği halıya verdiğiniz buhardan ibaret kalacak.

Sadece 300.-TL vererek kurtulsanız yine bir derece ama sarf malzemesi sizi daha çok üzecek. Geçen bir yerde ilan vardı 3 adet H2O MOP için yedek bezlerin üçünü 75.-TL'ye satıyorlardı. Al başına belayı

Kısaca nacizane fikrim; bu ürünlere fazla bel bağlamayın, halı malı temizlemez. Perde filan ütülemeye kalkmak tamamen hayal. Ancak ıslak zeminlere buhar verirsiniz sonra arkadan viledayla yerdeki buhar sonucu oluşan suları çekersiniz.
  • valla bence beklenti olayı kişiden kişiye değişiyor ki bu kadar farklı yorumlar aynı ürün için alabiliyoruz. benim çok acelem yok. bu alf olanı biraz araştıracağım. h20 dan vcazgectim belki bundan da vazgecerim. ama sizin dediğiniz gibi yerleri ıslak bırakmıyor diye biliyorum. bir yerde demo vs. görebilsem çok daha rahat edeceğim. neyse eğer alırsam burada da bilgi veririm zaten.en son hangi alet için bu kadar ayrıntılı düşündüm emin bile değilim :)
  • Hocam dediğim gibi Alf olanı bilmiyorum ama diğeri için size şöyle diyebilirim. Bedava verseniz eşim kapıdan içeri sokmaz. Bedava olarak elimizde vardı ama gonder evde kalabalık istemiyorum dedi.
  • evet galiba h20 mop işe yaramıyor. çoğu kişi bu görüşte. o da ucuz değil ki. topshop da kargo birlikte 300'e yakın bir fiyatı var. bakalım ileriki günlerde ne ürünler karşımıza çıkacak? benim alf'den umutlu oluşumda biraz da ufo ile aynı firmanın malı olması geliyor. ben ufo ürünlerinden çok memnunnum çünkü.
  • Arkadaşlar annemde şimdi bugün h2o mop x5 den alıyormuş bana sormadan almak istememiş. İyi de yapmış. Direk forumda konuyu bulup okudum. Şimdi son karar olarak alan arkadaşlar ne aldığını yazarsa çok makbule geçer teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.