Şimdi Ara

ARKADASLAR FELSEFE SORULARIM İPTAL Mİ OLDU YARDIM LÜTFEN COK ACİL. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu ygs bölümünün %99 unun 140+ net yapacak kadar alkıllı, zeka katsayısı yüksek bireylerin şu din sorularını aylardır analamamaları çok acı vallahi.. Anneniz babanız okula benim çocuğum din dersi görmesin diye dilekçe verdimi vermedimi verdiyse din çözmeyeceksin vermediyse geçmiş olsun gitti 5 net
  • quote:

Orijinalden alıntı: %99

quote:

Orijinalden alıntı: cloverfield24

quote:

Orijinalden alıntı: Cloudmark

Kimsenin din dersi gördü mü felsefe gördü mü süne bakmayacaklar felsefe çözdüysen din soruların iptal olur felsefe sayılırı, felsefe çözmeyip din çözdüysen din soruların kabul olur

adamlar açık açık neyin ne olduğunu söyledi zorlamayın fazla olan olmuş

hocam o acıklama sitede var mı rica etsem link atar mısın cok lazım lütfen

resmi yazı ösymnin sitesinin derinliklerinde vardır araştırıp bulabilirsin ama dediğim gibi ...

• beyler gitmis o zaman allah kahretsin..
  • beyler yinede bildiklerinizi tam yazın
  • arkadaslar yok mu farklı bir sey bilen gören ?
  • sınav günü trtdekiler açıkladılar din dersi gördüyseniz din sorularını çözeceksiniz diye, geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerBahadir

sınav günü trtdekiler açıkladılar din dersi gördüyseniz din sorularını çözeceksiniz diye, geçmiş olsun

allah kahretsin....benimkiler gecersiz mi olacak smdi hay allah kahretsin ya off
  • beyler ben 12. sınıf değilim geçen sene mezun oldum bunun bir getirisi olmaz mı lütfen yardım edin?
  • ++upupup yardım lütfen..

beyler ben 12. sınıf değilim geçen sene mezun oldum bunun bir getirisi olmaz mı lütfen yardım edin?
  • Beyler Allah askına tam acıklama yapacak yok mu
  • ösym öyle birşey demiyor geçende trt deki rehberlikçide aynı şeyi dedi ben olsam o adamı meselğinden alırım.milleti korkutmayın ilk 35 sorudan herkes sorumlu sonra ya 5 tane din çözersin ya felsefe.ösym işi gücü yokta snn din dersi görüp görmediğinemi bakcak.ama her ikisinii çözerseniz sadece biri değerlendirmeye alınacak.

DEĞERLENDİRME TERCİHE GÖRE YAPILACAK

Değerlendirme;Cevap kâğıdının Sosyal Bilimler Testi alanında 36., 37., 38., 39. ve 40. cevap alanlarında herhangi bir işareti olanların bu cevapları dikkate alınacak değerlendirme bu cevaplar üzerinden yapılacak. Cevap kağıdının 36., 37., 38., 39. ve 40. cevap alanlarında herhangi bir işareti bulunanlar, aynı zamanda cevap kâğıdının 41., 42., 43., 44. ve 45. cevap alanlarında da işaretleme yapmışlarsa bu adayların 36-40 arası işaretlemeleri değerlendirmeye alınacak; 41-45 arası işaretlemeleri dikkate alınmayacak.

Cevap kâğıdının Sosyal Bilimler Testi alanında 36-45. cevap alanlarında herhangi bir işareti bulunmayanların değerlendirme işleminde ilk 40 soru dikkate alınacak.Sınav sonrası yapılacak düzeltme istekleri kesinlikle kabul edilmeyecek. NOT:ALINTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi after1 -- 26 Mart 2013; 19:19:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: after1

ösym öyle birşey demiyor geçende trt deki rehberlikçide aynı şeyi dedi ben olsam o adamı meselğinden alırım.milleti korkutmayın ilk 35 sorudan herkes sorumlu sonra ya 5 tane din çözersin ya felsefe.ösym işi gücü yokta snn din dersi görüp görmediğinemi bakcak.ama her ikisinii çözerseniz sadece biri değerlendirmeye alınacak.

iyi güzelde birde soruların hepsini çözen bir grup var onlar ne olacak
  • ma her ikisinii çözerseniz sadece biri değerlendirmeye alınacak. demişim son cümlede hatta bir haberden alıntı yaptımm ordada aynı şey yazıyor.
  • quote:

ösym öyle birşey demiyor geçende trt deki rehberlikçide aynı şeyi dedi ben olsam o adamı meselğinden alırım.milleti korkutmayın ilk 35 sorudan herkes sorumlu sonra ya 5 tane din çözersin ya felsefe.ösym işi gücü yokta snn din dersi görüp görmediğinemi bakcak.ama her ikisinii çözerseniz sadece biri değerlendirmeye alınacak.

DEĞERLENDİRME TERCİHE GÖRE YAPILACAK

Değerlendirme;Cevap kâğıdının Sosyal Bilimler Testi alanında 36., 37., 38., 39. ve 40. cevap alanlarında herhangi bir işareti olanların bu cevapları dikkate alınacak değerlendirme bu cevaplar üzerinden yapılacak. Cevap kağıdının 36., 37., 38., 39. ve 40. cevap alanlarında herhangi bir işareti bulunanlar, aynı zamanda cevap kâğıdının 41., 42., 43., 44. ve 45. cevap alanlarında da işaretleme yapmışlarsa bu adayların 36-40 arası işaretlemeleri değerlendirmeye alınacak; 41-45 arası işaretlemeleri dikkate alınmayacak.

Cevap kâğıdının Sosyal Bilimler Testi alanında 36-45. cevap alanlarında herhangi bir işareti bulunmayanların değerlendirme işleminde ilk 40 soru dikkate alınacak.Sınav sonrası yapılacak düzeltme istekleri kesinlikle kabul edilmeyecek. NOT:ALINTI

hocam yüreğime su serptin alıntı yazmıssın nereden yazdın alıntıyı? Şimdi cok heyecanlandım insallah dedigin gibidir Allahım ne olur...

• öyle öyle.bir haber sitesinden zaten onlarda ösym klavuzundan alıyorlar.
  • quote:

öyle öyle.bir haber sitesinden zaten onlarda ösym klavuzundan alıyorlar.

çok teşekkür ederim Allah senden razı olsun..
  • beyler baska seyler bilen var ise yazsın lütfen herkesten bilgi almak istiyorum.
  • quote:

öyle öyle.bir haber sitesinden zaten onlarda ösym klavuzundan alıyorlar.

Kardeşim o haber linkini rica etsem buradan veya pm den atabilir misin?
  • var mı farklı bir şeyler bilen ?
  • Din görenlerin din yapması lazım diye biliyorum. Son haftaki dershane denemesinde de bu şekilde yapılmıştı. Bunu nasıl yapacağız diye sorunca din dersi görüyorsanız dini işaretleyin denmişti.

Dershane denemesinde şöyle yazıyordu:
    Dershane'nin dene kitapçığında: Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersini yasal olarak almak zorunda olan tüm öğrenciler Sosyal Bilimler Testinin 36., 37., 38., 39., 40. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alan sorularını cevaplandıracaktır. 41., 42., 43., 44., 45., Felsefe alanı sorularını cevaplandırmadan cevap kağıdının herhangi bir işaretleme yapılmayacaktır.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersini yasal olarak almak zorunda olmayan öğrenciler Sosyal Bilimler Testinin ilk 35 sorusunu cevaplandırdıktan sonra 36., 37., 38., 39., 40. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi alan sorularını boş bırakıp, aynı testin 41., 42., 43., 44., 45., Felsefe alanı sorularını cevaplandırılacaklardır.

Yukarıdakinde de yasal masal bir şeyler yazmıyor o da olabilir ama ben böyle biliyorum. Sıkıntı çıkmaz umarım senin açından.

Dershane böyle yazdığı için gerçek kitapçığı okumamıştım ama sıkıntı çıkmaz umarım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.