Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ELİMDE 15 BİN TL SENET 4 BİN TL DE NAKİT VAR ARACINI SATMAK İSTEYEN VE ARAÇ ÖNERİLERİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15 bin TL lik mayıs ayına ait senetle 4 bin TL nakit yani toplam 19 bin TL lik bir araç bakıyorum,aracını satmak isteyen varsa görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitman1965 -- 14 Kasım 2013; 1:20:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk1990

15 bin TL lik mayıs ayına ait senetle 4 bin TL nakit yani toplam 19 bin TL lik bir araç bakıyorum,aracını satmak isteyen varsa görüşelim.

Hocam bu devirde senetle araba satan mi kaldi. Aslinda araca rehinkoyup senetle de cok rahat araba satilir ama insanlar pek tercih etmiyor bu durumu CÇünkü arabasini satmak isteyen adamin nakite ihtiyaci oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omerfaruk1990

15 bin TL lik mayıs ayına ait senetle 4 bin TL nakit yani toplam 19 bin TL lik bir araç bakıyorum,aracını satmak isteyen varsa görüşelim.

kimin senedi var elinizde hocam ? tanıdık bilindik bir firmanın senetleriyse olur
  • yani kısacası 4 bin liram var 19 luk araba lazım diyosun. varmı arkadaşa yardımcı olacak kadar dünyadan bihaber biri?
  • tabi o bakımdan öyle nakit ister herkes ama bende de senet var işte bir kısmı da nakit, bir de senedi ödeyecek kişi bankadan kredi talebinde bulundu yüksek bir meblağ eğer çıkarsa şubat ayında ödenecek senet yani arabayı satan kişiye de bir bakıma kolaylık olacak.araca rehin koyabilir ben zaten senede güveniyorum o bakımdan bir sıkıntım yok hocam.
  • Alesta1818 kullanıcısına yanıt
    hocam elimde Balıkesirli ticaretle uğraşan bir abimizin senedi,yakında kredisi onaylanırsa şubat ayında ödenecek güvenilir yani,ben aracın rehin koyulmasına da razıyım.
  • Hocam senetle araba satan biri belki cikar ama bence sen girme bu islere. Eger senet ödenmese cok sikinti cekersin. Ticari hayatta hicbir sey garanti deildir. Ne buyuk firmalar gordum bi kac binlik ceklerini bile odeyemedi. Ayrica senetle aatan adam aracin degerinin ustune bi fiyat ceker sonra rehin koyar onunda baya bi masrafi olir. Yani 15 binlik arac sana en iyi ihtimalle 18 e mal olir. Olaki senedin karsiliksiz cikti aracin icradan en iyi ihtimalle yari fiyatina satilir. Arabada gidrr ve ustune en az on bin lik bi borc birakir sana.

• Hocam senetle araba satan biri belki cikar ama bence sen girme bu islere. Eger senet ödenmese cok sikinti cekersin. Ticari hayatta hicbir sey garanti deildir. Ne buyuk firmalar gordum bi kac binlik ceklerini bile odeyemedi. Ayrica senetle aatan adam aracin degerinin ustune bi fiyat ceker sonra rehin koyar onunda baya bi masrafi olir. Yani 15 binlik arac sana en iyi ihtimalle 18 e mal olir. Olaki senedin karsiliksiz cikti aracin icradan en iyi ihtimalle yari fiyatina satilir. Arabada gidrr ve ustune en az on bin lik bi borc birakir sana.

• Anladım hocam baya bi sıkıntılıymış bu işler.Ben en iyisi senedin vaktini bekliyim yoksa çok başım ağrır gibi duruyo :)
  • Bendede 1 (bır) tl nakıt 100.000 tl lık çek var 50.000 tl lik araç arıyorum 50.001 tl bahşiş olarak verilecektır. Ruhsat plaka istemıyorum. Araç saglam ve kontak anahtarı olsun yeterli. Not. Dizel ve depo dolu olmalıdır.

Varsa boyle bır xxxx irtıbata geçsin

• quote:

Orijinalden alıntı: 0FLU

Bendede 1 (bır) tl nakıt 100.000 tl lık çek var 50.000 tl lik araç arıyorum 50.001 tl bahşiş olarak verilecektır. Ruhsat plaka istemıyorum. Araç saglam ve kontak anahtarı olsun yeterli. Not. Dizel ve depo dolu olmalıdır.

işte karadenizli olunca espiri yeteneği daha bi gelişmiş oluyor gülmekten okuyamadım zeka sevineyine ulaşmak baya zaman aldı aslında bu tarz yorumlara cevap bile vermiyorum ama ayıp olmasın o kadar yazmışssın hahaha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0FLU

Bendede 1 (bır) tl nakıt 100.000 tl lık çek var 50.000 tl lik araç arıyorum 50.001 tl bahşiş olarak verilecektır. Ruhsat plaka istemıyorum. Araç saglam ve kontak anahtarı olsun yeterli. Not. Dizel ve depo dolu olmalıdır.

Hocam çek karsiliksiz ciktiginda cek yapragin basina banka 1.045 tl veriyor. Ben arabayi veririm sana. Bir gunlugu bin tl ye kiraya veremiyoruz ya. Ciddiyim. Istanbuldaysan gel al arabayi. Cekide ciro edeceksin ayrica. Sonra bak bi basina neler geliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.