Şimdi Ara

Arkadaşlar Ekranım Kendiliginden uyku moduna geçiyor(Resimli) Lütfen bakınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar pc yeni aldim özellikleri iyi. Fakat flim izlerken birden ekran gidiyor ve dıııııııııııııııııııııııı ses geliyo reset atiyorum daha önce olmuyordu sizce neden oluyor. Birde Şöyle bi performans ayarları var bunlardanmı acaba hiç oynamadım ama ?

Arkadaşlar Ekranım Kendiliginden uyku moduna geçiyor(Resimli) Lütfen bakınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lunnarkanka -- 1 Şubat 2014; 21:54:06 >

• Arkadaşlar yokmu yardım edicek. FLİM İZLERKEN EKRANIM UYKU MODUNA GEÇİYOR EKRAN GİDİYOR KABLOLARA BAKTIM Bİ TEMASSİZLİK YOK RESET ATİYORUM DÜZELİYOR. ARADA DIIIIIIIIIIIII SES ÇIKARIYO EKRAN GİDİYO NEDEN OLABİLİR
  • Uyku koduna geçtiğine emin misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bilgisayarda bozukluk yok orda güç ayarları var bilgisayar bir dakikadan sonra aynı telefon gibi kendiliğinden bilgisayarı uyku moduna geciriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekgem -- 1 Şubat 2014; 22:40:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sağ alt şarj yerinden özelliklerden belki uyku modu süre ayarlıdır vardır ordan bi bakabilirsin
  • ekran kapatma suresini uzatmalisin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet baktım hepsine kontrol ettim 5 saat sonra ayarladım hepsini. Flim izliyorum çat birden gidiyor uyku moduna geçiyor diyor.. PC uyku ya geçmiyor ! Ekran Modu uykuya geçiyor dikkatinizi çekiyim. Mausu oynatıyorum ekran gelmiyo ne yapiyosam gelmiyo. Bi tek flim izlerken oluyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.