Şimdi Ara

ARKADAŞLAR EDİTÖRÜM KENDİME SİTE AÇMAK İSTİYORUM! HOSTİNG VS TAVSİYEYE İHTİYACIM VAR

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir sitede editörlük yapıyorum. Kendime ait bir site açmak istiyorum. Biraz uğraşıcı günemde ve genelde dair okunan ve takip edilen konular hakkında bilgim var.

Sizlerden hosting ve alan adı alımı için tavsiye istiyorum. Ayrıca hazır ücretli tema kullanmayı düşünüyorum.

• Yurt dışı namecheap.com tavsiye ederim. İngiltere sunucusu var.
    Hosting ve alan adını buradan alabilirsin, köklü firmadır. Sorun yaşarsan canlı destekten anında yardım alabilirsin. (ing.)

Wordpress kullanabilirsin, bir kaç tıkla otomatik kurulumu var. Ücretsiz temaları var tabi dilersen ücretlisini de alıp kurabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sabit Fikir -- 1 Mart 2018; 22:53:47 >
  • Hosting konusunda GüzelHosting firmasını öneririm canlı destekleri çok hızlı ve aşırı ilgilidir. Yazılım olarakta wordpress işinizi görecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır başlangıç olacak ise hosting önermem. Blogger bir süre yetecektir. WordPress çok uğraştırır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aysima.com tavsiye ederim. Yıllık 35 liraya 1gb hdd 10000 bandwidth alabiliyorsun. Çok hızlıdır. 10 yıldan fazla kullandım herhangi bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.
  • merhaba değerli editorum,

başlattığım şu konuyu incelemeni rica ediyorum https://forum.donanimhaber.com/ata-yazilim-aycann-com-projesi-hakkinda--131637423 türk ticaret firması ile çalışmak bir ayrıcalıktır sebep olarak özel kayıt satışı yapıyor yurdumun insanlarının yapamadığını yapıyor,güven veriyor!

ayrıca faturalarımız edevlet faturası hukuki problem yaşayacak olursanız savcılığın önüne edevlet faturalarınız ile birlikte belgeleriniz ile çıkabilirsiniz!

bakınız:
    ARKADAŞLAR EDİTÖRÜM KENDİME SİTE AÇMAK İSTİYORUM! HOSTİNG VS TAVSİYEYE İHTİYACIM VAR

türk ticarete güven,projen özelse özel kayıt satın al!

hayır ben teşekkür ederim hoşça kal

• Hosting ve Alan Adı hizmeti Netiyi https://www.netiyi.com/ den sorulur. Her daim en iyi hizmet için size tavsiyem Netiyi'dir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.