Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

arkadaslar duyduguma gore nf3 anakartlarinda sorun varmis

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
4
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> arkadaslar duyduguma gore nf3 anakartlarinda sorun varmis
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    690 Mesaj
    arkadaslar o/c bolumunda okudum amd ile epox nf3 o/c ye iyimi diye ve sistemimi yazdim dediklerine gore nf3 cipli anakartlarda sata sorunu varmis hizi ayarliyamiyorlarmis diye dendi bu dogrumu ?dogruysa ne yapmaliyim illa satasiz hdd mi alacaz ?

|
    |
    |
    |
    |
    |
    [Amd Athlon XP 2500@3200][ABIT NF7-S (V. 2)][Thermalright SLK 700 Soğutucu + Zalman ZM-F2 92mm Kasa Fanı ][128 Mb His Ati Radeon 9600XT-Turbo][2*256 Mb Kingston 400 Mhz DDRam][120 Gb Seagate SATA-8 Mb Cache][Aopen H600B-12][Samsung 763 MB][Microsoft Oem Value Pack MM Klavye + Optic Mouse][16x LG DVDrom][52x24x52 Asus CDwriter][Sony Floppy][Philips MMS231 2+1 Ses Sistemi][ALCATEL (Thompson) Speed Touch 330 (USB) ADSL Modem][Windows XP PRO+SP2]
  • Binbaşı
    1772 Mesaj
    ööle bi geyik var onu sööliim bi kaç test sitesinde bende gördün sata lock yok nf3te
    |
    |
    yani bu sorunu dogrumu duymusum bende epox alicam fakat bu sorun benim sistemimi ne kadar etkiler ve nasil duzeltilir bir tek 3 kisimi biliyor ?
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Masal
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,173
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.