Şimdi Ara

czxc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiazLou -- 21 Şubat 2022; 1:1:59 >

• Rahat ol akışına bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donald Trump

Rahat ol akışına bırak.

bırakamıyorum işte sorun o
  • efe aydal kırmızı hap
  • Kalpler ancak allahı anmak ile huzur bulur ayeti herseyin özü .

Günah işleyen kul zikir den uzaklaşır tövbe eden kalp rabbine yaklaşır. Sen dinden soğumadın eskii halini düşündükçe vicdan azabı çekiyorsun

Çünkü yine öyle biri olmak istiyorsun .nefsinde galip olunca buda seni geriyor

Dinden soğusan bu konuyu açmaz içini dökmezdin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bolca araştır ve sorgula öyleyse.
  • Psikiyatra (psikoloğa) git güzel kardeşim.
    Aradığın şey dinde veya orada burada değil, tıp biliminde ve sende.
  • destroyer39 kullanıcısına yanıt
    doktorlar hiç bi işe yaramıyor.Kaç senedir gidiyoruz
  • İşte hocam sen de Tarkan gibi her şeyi deneyip boşluğa düşmüşsün. Her şeyi denemeyeceksin. Ben zina yapmayacağım mesela

• Dostum öncelikle dine ne kadar hakimsin bence bunu biraz düşünmek lazım. Yani kuranın mealini okudun mu? Yada her önüne gelen meali mi okudun? Önce dinden hurafeleri uzaklaştır ve saf haliyle bir kavra. Sonrasında duruma göre hareket edersin

• Kardeşim sana tavsiyem başedemediğin sıkıntıların için oluruna, akışına bırakman. Eğer çözemiyorsan uğraşma, üzerine düşme, neyden zevk, tat alıyorsan ona ağırlık ver. Mutlaka vardır, düşünürken yada uğraşırken eğlenerek vakit geçirdiğin şeyler. Kendini sıkan konulardan ve kişilerden uzak durmaya çalış. Herkese sorunlarından bahsetme. Ve seni anlamalarını bekleme. Din konusunda da, benim görüşüm din Allaha ulaşmak için araçtır. Aslolan Allaha imandır. Ve kimin imanlı olup olmadığını Allah bilir. Ve en önemlisi aslolan iyi insan, merhametli ve vicdanlı insan olmaktır. İyilik yap mesela. Karşılıksız birilerine iyilik yap. Hiç bir şey yapamıyorsan atıyorum sokak hayvanlarını besle. Kendini daha iyi hissedeceksin emin ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi supernova034 -- 14 Ağustos 2017; 0:57:43 >
  • Su an buna yapilabilecek en iyi sey akisina birakmak bence sonucta icinden gelmiyosa ustune gitmenin pek anlami yok bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.