Şimdi Ara

Arkadaşlar Dikkat Dolandırıcılık!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta 3-4 tane Hızlıal 500/50 indirim koduna ihtiyacım vardı. Ilgili başlığı açtım ve üç kişi ile sorunsuz takas yaptım. Sonra murkoY nickli biri 8 tl karşılığında da kodu verebileceğini söyledi. Bende o anki yoğunluğum ve son işlemleri başarı ile yaptığımdan ( demekti çok kod var fiyatları düştü diye düşündüm) hiç şüphelenmedim. Eleman zaten iki gün önce kayıt olmuş foruma. Çakmam gerekti aslında bundan. Bana hangi banka olduğunu sordu, ilgili bankayı söyleyince bana IBAN : TR260006701000000092852589 Nolu İban i gönderdi. Bende 8 tl yi gönderdim ve elemana bilgi verdim. Eleman cep telefonu ile kontrol etmesi gerektiğini söyledi ve benden isim soyad ve tckimlik No istedi. Ben de vermedim tabiki ve elemanın niyetinin farklı olduğunu anladım. Benim tckimlik No yu bilmesine gerek yok hesabına para gelip gelmediğini kontrol etmek için. Benim Ad soyad ve tckimlik No yu nerede kullanacaklardı bilmiyorum ama dikkatli olmakta fayda var. Tabiki ilgili indirim kodunu filan göndermedi bir daha foruma da o nick ile girmedi . Dediğim gibi geçen hafta yoğunluğumdan ve sorunsuz hallettiğimden 3 tane işlemi hiç şüphelenmedim. Aman siz dikkatli olun. Sonradan da kendime kızdım birkaç lira indirim için nasıl insanlarla muhattap oluyorum diye.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Geçmiş olsun, ne yaparsak yapalım dolandırıcılar bir tık önde gidiyor yine dolandıracak birilerini buluyorlar, siz ucuz atlatmışsınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.