Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

arkadaşlar dikkat!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
11
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    481 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Ekim 2005

Durum
    Forumda değil

arkadaşlar gelmiş geçmiş en büyük forum dolandırıcısı olan,yine bu forumda onlarca kişiyi dolandıran eski seknet,hurdacı v.s niklerin sahibi uğur gedik aramızda dolanmaktadır.Lütfen bu adama mal satmayalım yada almayalım adam dolandırıcı...bu forumda bayağı kişiyi zamanında başka niklerle dolandırmıştır.yeni niki melaine dir.
    daha az önce bir arkadaştan mal almıştı.uyarım üzerine satış gerçekleşmedi...

eleman lise öğrencisi
    ismi uğur gedik...
    bursada oturuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaresiz -- 19 Mart 2006; 19:47:01 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yüzbaşı
    320 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    15 Haziran 2005

Durum
    Forumda değil

vay şerefsiz vay çaresiz kardeşimizede duyarlılığından dolayı için teşekkürler
    |
    |

ist.bahçelievler,şirinevler
    blacker_1979@hotmail.com
  • Yarbay
    2974 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    13 Aralık 2005

Durum
    Forumda değil

1 Not
    şerefsiz üç kaagçi
    |
    |
    Katılım Zamanı
    06 Ekim 2005

Yinemi bunun çözümü yokmu?Ip BAN yapılamıyorm?
    Bu arada arkadaşım sanada helal olsun bunları deşifre etmezsek daha çok can yanar
    |
    |

Katılım Zamanı
    01 Ocak 2004

Bursalı kimse yokmu koskoca forumda şu çocuğun yüzünde opersayon gerçekleştirebilecek
    |
    |
    Katılım Zamanı
    01 Kasım 2004

Durum
    Forumda değil

Madem eminsiniz ve bikaç kişiyi dolandırmış. Renk vermeyin. O arkadaşta parayı gönder kargoya vericem deseymiş. Parayı gönderince malı göndermicektinizki içine oturacaktı... Parayıda fakir fukaraya dağıtırdınız...

quote:

Orjinalden alıntı: çaresiz

arkadaşlar gelmiş geçmiş en büyük forum dolandırıcısı olan,yine bu forumda onlarca kişiyi dolandıran eski seknet,hurdacı v.s niklerin sahibi uğur gedik aramızda dolanmaktadır.Lütfen bu adama mal satmayalım yada almayalım adam dolandırıcı...bu forumda bayağı kişiyi zamanında başka niklerle dolandırmıştır.yeni niki melaine dir.
    daha az önce bir arkadaştan mal almıştı.uyarım üzerine satış gerçekleşmedi...

eleman lise öğrencisi
    ismi uğur gedik...
    bursada oturuyor...
    |
    |

• Yüzbaşı
    772 Mesaj
    Katılım Zamanı
    10 Ekim 2001

Lovebuzzy Uğur Gedik' in ta kendisidir. Ahmet Diker kullandığı sahte isimdir 0537 651 24 81 diğer verdiği numara 0535 243 62 66 ve mail adresleri strong7878@superonline.com bxkx@mynet.com/ . Temmuz 2005 ayında elimdeki işlemci ve anakartı almak için paranın yarısını hesabıma yatıdı ürünleri gonderdim paranın diğer yarısını alamadım. Daha sonra bana işlemciyi sana geri gondericem dedi, işlemcide gelmedi. Bu numarayı aradığda ise arkadaşım ben kimseden bişey almadım, satmadım beni rahatsız ediyosun hakkında şikayette bulunucam arayıp durma diye bi de tehtid etmişti. Mebla küçük bi mebla olduğu için de fazla uğraşamadım o zaman. Savcılığa başvuruda bulunan arkadaşlar olduğunu biliyorum yaşı küçük olduğu için bişey yapamıyolar anlayabildiğim.

Bi de İzmir' den Engin Sarıkaya vardı. Turgutlu, Alsancak civarı hesap numaraları veriyodu. Verdiği hesap numarasını araştırdığımızda adres çıkmıyo. 1980' den once alınan hesap numaralarında bankalar hiçbir bilgi almıyomuş; yani hesap numaraı annanesin, babanesinin falan heralde. Onunda yaşı küçük anlayabildiğim kadarı ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huso -- 19 Mart 2006; 21:13:30 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    481 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Ekim 2005

Durum
    Forumda değil

arkadaşım iyi hoş diyorsunda eleman para felan göndermeyecek, ha bugün ha yarın diye oyalayacak, en azından arkadaşımızın vaktini çalacaktı...
    Ben şu an okul felan ilgilenemiyorum ama yeminim var ben yazın haziran ortasında o veledi bulmaya gideceğim...
    Bu konuda beraber gidelim tekliflerinede açığım ama bursada eleman çok adresi felanda var bende...
    Haziranı iple çekiyorum bakalım ne olacak...

quote:

Orjinalden alıntı: tonythetonguc
    Madem eminsiniz ve bikaç kişiyi dolandırmış. Renk vermeyin. O arkadaşta parayı gönder kargoya vericem deseymiş. Parayı gönderince malı göndermicektinizki içine oturacaktı... Parayıda fakir fukaraya dağıtırdınız...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaresiz -- 19 Mart 2006; 21:19:42 >
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• DH Yönetici
    3919 Mesaj
    Referanslar: 33

Katılım Zamanı
    24 Nisan 2004

31 Not
    İyi ya işte alden bi alış veriş gerçekleştirseydik fena mı olurdu
    |
    |
  • Yarbay
    3821 Mesaj
    Referanslar: 182

Katılım Zamanı
    13 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

7 Not
    Net alışverişinin değişmez kaderi işte.Elden alışveriş tercih sebebiniz olsun,ucuzmuş,iyiymiş,kaliteli ya da garantiliymiş...Başka şehirde güvenemediğiniz biriyle alışveriş yapıp belki nice zoorluklarla biriktirdiğiniz parayı kaybetceğinize biraz daha beklersiniz ya da aynı bölgeden alışveriş yaparsınız daha iyidir.
    Sanırım netten alışveriş yapacakken kandırılan arkadaşların hukuken yapabilecekleri hiçbir şey yok...
    |
    |
    Dolandırıcı: vtech-vti(Özellikle sormamıza rağmen kesinlikle orijinal deyip orijinal çıkmayınca bunu kendisine belirttiğimiz ve hatasını kabul etmeyip kaçmayı doğru bulduğundan imzamıza da kendisini eklediğimiz için beni dolandırıcı olarak imzasına eklemiş, misilleme yapmıştır. 10 yıla yakın süredir forumda böylesine şirret bir üye görmemiştim)
    Alışveriş Ahlâkı Olmayan, Alışveriş Yapmayacağım ve Alışveriş Yapmanızı Önermediğim Arkadaşlar: RazzLee - Thavirat - Quarell - *INVICTUS* - eci_i - sinsexy - eyozgurluk - kartalaykut - jeetah33 - oguzcavus - TiqeR - MrBlack - KaroGames - ankara - _Bilgin_ - W3psss - webze - CwonqeR
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj
    Katılım Zamanı
    20 Mart 2003

Durum
    Forumda değil

Verilen bilgiler %100 doğrudur. Beni de 20YTL dolandırmıştı (dolandırıcılıkta 20 veya 20.000 farketmiyor), hatta sonradan utanmadan foruma girip malını geri gönderecem, özür dilerim diye mesaj atmıştı ama ne gelen oldu ne giden. Kendisi hakkında savcılığa dolandırıcılıktan bizzat ben suç duyurusunda bulundun. Bursa emniyetindeki tanıdıklarım konu kişinin 16 yaşında olduğunu ve cezai ehliyeti olmadığını, ama gerekeni yapacaklarını söylediler fakat malesef birşey çıkmadı. Bu şerefsize dersini vermek lazım.

quote:

Orjinalden alıntı: huso

Lovebuzzy Uğur Gedik' in ta kendisidir. Ahmet Diker kullandığı sahte isimdir 0537 651 24 81 diğer verdiği numara 0535 243 62 66 ve mail adresleri strong7878@superonline.com bxkx@mynet.com/ . Temmuz 2005 ayında elimdeki işlemci ve anakartı almak için paranın yarısını hesabıma yatıdı ürünleri gonderdim paranın diğer yarısını alamadım. Daha sonra bana işlemciyi sana geri gondericem dedi, işlemcide gelmedi. Bu numarayı aradığda ise arkadaşım ben kimseden bişey almadım, satmadım beni rahatsız ediyosun hakkında şikayette bulunucam arayıp durma diye bi de tehtid etmişti. Mebla küçük bi mebla olduğu için de fazla uğraşamadım o zaman. Savcılığa başvuruda bulunan arkadaşlar olduğunu biliyorum yaşı küçük olduğu için bişey yapamıyolar anlayabildiğim.
    |
    |

• Yarbay
    2118 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

valla ben bursalıyım bu elemanı bulmak için elimden geleni yaparım operasyonda dahil açık adresi bilemn bi eleman bana mail atarsa yada pm yollarsa iyi olur yardım edebilirim
    |
    |
    Sayfa:
    1
    Reklamlar
    üniversite
    Mobilya Takımları
    SEO
    google reklamları
    Masal
    Bu sayfanın
    Mobil sürümü
    Mini Sürümü

BR3
    0,391
    1.2.165

Reklamlar

Masal Kurumsal Web Tasarım Şirketi son dakika Mobilya Takımları
    google reklamları haberler SEO üniversite
    Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
    Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü

BR3
    0,844
    1.2.165

Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.