Şimdi Ara

Arkadaşlar ders çalışmaya baslıcam acil tavsiye verin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • düzenli ders calısma işini nasıl hallederim , yemek işini nasıl yapayım annem calısıyor 6 7 gibi zaten hazır sabah ve öğlen zeytin peynir falan yesem olur mu derste vakit kaybetmemek açısından çok acıkıyorum

babam çooook sinirli bir adam zaten evden öyüzden ayrıldım geri geldim nasıl bir taktik uygulayabilirim yıl boyunca kavga çıkmaması için

uyku halsizlik falan işini nasıl halledebilirim ders calısınca oluyor

|
    |
  • up

•  

• Hocam düzen işi ilk zamanlarda biraz zorlu olabiliyor ama mesela bugün bu konuyu bitirmem lazım gibisinden çalışınca oturuyor en azından bende öyle olmuştu. Yemek işi olarak sabah sağlıklı doyurucu bi kahvaltıyla başlayabilirsiniz hocam sonrasında acıkınca bir şeyler atıştırırsınız. Halsizlik olayına gelecek olursam ben de çok yorulup sıkılıyordum çalışırken böyle olunca da verimi kalmıyordu o yüzden 20-30 dk mola verip sevdiğim bir şeyle kafamı dağıtıyordum sonra da evde biraz turluyordum uyanıyım diye o işe yarıyordu bende daha rahat ni kafayla oturuyordum tekrar. Kavga olayı da sen rahat dursan da baban çok sinirli biriyse her şeyden kavga çıkartabilir orası sana kalıyor artık karşılık vermeyip dinlememeye çalışırsan daha iyi olur senin için kafan orada kalmaz en azından çalıştığın yerin kapısını kapar kulaklığını takar devam edersin çok bunaldığında biraz evden çıkar dolaşıp hava alırsın vsvs.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • vavienn kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam tavsiyeleriniz için

• Ne demek hocam inşallah sıkıntısız geçirirsiniz bu seneyi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babanı umursama hocam konuşsun dursun sen hedefine odaklan ama dikkatli ol sadece başarıya odaklanma başarısız bir deneme geçirirsen moralin çok düşer

• Dersaneye yazilcan

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bennasılbüyükadamoluucam b kullanıcısına yanıt

hocam bence dershaneler eskisi kadar iyi değil deneme için yazılayım

• richardfeymanınsaçı kullanıcısına yanıt

hedefime odaklanıcam hocam zaten deneme başarsız olursa analizini yapıp ona göre devam etcem hocam

• Hocam dersaneyi sadece ders dinleme yeri olarak gormeyin artik. Sabah kalkip oraya gitmen bile bir düzen katicak sana, iki insan yuzu gorcen bunlar onemli

hocam haklısında valla eskisi kadar iyi oldugun düşünmüyorum dershanelerin

• sen bilirsin

kütüphane daha mantıklı değil mi hocam

• Düzgün ve duzenli bir kutuphane varsa evet

tamam teşekkürler hocam

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.