Şimdi Ara

Arkadaşlar çok önemli oyunlar ile ilgili

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Xbox 360 alıcam bugün ama oyunlarını bulmak gerçekten zor. Özellikle EA MMA ve Red Dead Redemption bulamıyorum (Çok pahalı olmaması lazım ikisinin toplam 100TL yi geçmemesi lazım)

Sahibinden.com dan bakıyorumda bazı oyunlar 2.el bunlar ne oluyor anlamadım ben. Bu 2.el leri alınca gene tamamen yararlanabiliyormuyuz bu oyunlardan. Microsoft Points veya online oynayabiliyormuyuz yani ?

• Bilen birisi yok mu arkadaşlar ? 2. el alsam oyundan tamamen yararlanamazmıyım ?
  • Arkadaşlar lütfen bakın 2.el red dead redemption alacam oyundan tamamen yararlanabilirmiyim ??
  • bazı oyunlarda evet bazılarında hayır. rdr 2. el almanda hiç sakınca olmayan bir oyun. Online pass isteyen oyunlarda dikkatli ol. Fifa, battlefield 3 gibi.
  • Her 10 dakikada bir konuyu yukari cikarmayin. Herkes sizin konunuzu hemen görecek diye bir olay yok. Konu actiysaniz cevap gelene kadar beklemek durumundasiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

bazı oyunlarda evet bazılarında hayır. rdr 2. el almanda hiç sakınca olmayan bir oyun. Online pass isteyen oyunlarda dikkatli ol. Fifa, battlefield 3 gibi.

Yani ben şu anda Red Dead Redemption(Region Free) 2.el alsam oyundan tamamen yararlanabilirim (sıfırdan farkı olmaz). Zaten ben çoğunlukla multiplatform oyunu almayacam çoğunlukla konsola çıkan oyunları alacağım. Teşekkürler =)
  • rdr için problem olmaz.
  • quote:

rdr için problem olmaz.

Teşekkür ederim =) Zaten sahibinden.com da satılan oyunların 2.el sorunsuz olması gerekiyor değil mi ? Adam gidip de çalışmayan veya sorun çıkaran oyun satacak değil sanırım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahayri -- 17 Ocak 2012; 16:21:14 >
  • satabilir, garantisi yok, ancak get ilanlıları alırsan daha güvende olursun. dediğim gibi özellikle multiplayer lar için özel kod isteyen oyunların kodsuz olmamasına dikkat et veya kodunu ayarlayıp kodsuz oyun satın al, yoksa multi oynayamazsın.
  • quote:

satabilir, garantisi yok, ancak get ilanlıları alırsan daha güvende olursun. dediğim gibi özellikle multiplayer lar için özel kod isteyen oyunların kodsuz olmamasına dikkat et veya kodunu ayarlayıp kodsuz oyun satın al, yoksa multi oynayamazsın.

Tamam teşekkürler dikkat edeceğim =)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.